Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

noe
8. júl 2009

wolfskinka - nechcem aby to vyznelo ako kritika niekoho. Ja som velmi vdacna za Helios a ludia tam su skveli. No len ma prekvapilo a zjavne aj doktorku, ze malo byt spravene viac ako je. Ale, tak vsetci sme ludia a obcas nam nieco ujde, pripadne nespravime na 100 % ....

wolfskinka
8. júl 2009

noe chapem .. mna tiez niektore veci rozculuju co sa tyka doktorov, nie konretne heliosu ale inych .. napr. vseobecna mi predpisala na tu boreliozu lieky, antibiotika ktore mi vobec nezabrali a to len preto, ze za ne mala bonusy z predaja .. to mi povedali v lekarni a tie som jedla v maji a v juni to bolo tiez pozitivne tak teraz som zacala od pondelka inymi antibiotikami ktore mi dali na infekcnom a tie mam uzivat 40 dni, tak som to mohla mat uz za sebou a nie sa stvrt roka dopovat antibiotikami a probiotikami ....

noe
8. júl 2009

wolfi - dufam, ze to len slovenske zdravotnictvo. Tu v Be je na o dost vyzsej urovni, tak dufam 😀

I ked zlomeny prist mi tu zasadrovali tak, ze doteraz ho mam trochu krivo a to uz je takmer 2 roky 😎

jajulaa
8. júl 2009

Noe, no bohužiaľ je to tak, že v centre majú toho veľa.
Oni podľa mňa rátajú s tým, že väčšina pacientiek už čo to naštudované z internetu.
Napr. mne sa na Heliose nepáči, že neodporučia hneď laparaskopiu a podľa mňa by to malo byť jedno z prvých vyšetrení pri neplodnosti. Myslím, že teraz sú už ústretovejší, ale na začiatku ju preskakovali.
Treba to brať tak, že nikto nie dokonalý, ale keď porovnávam, tak sú asi najlepší.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
8. júl 2009

katarina ... ahoj .. a jak to ze vam vybielili ucet ??? 😀

jajulaa
8. júl 2009

Katka, mi hovor, my po 7 rokoch chodenia po CAR-och sme už peknú sumičku minuli. Také pekné autíčko.
Ale neľutujem tie peniaze, však načo by nám boli ... 😒

wolfskinka
8. júl 2009

no nas to tiez stalo uz peknu kopku penazi ... a nic z toho ale co uz .. clovek stale veri do poslednej chvile a potom pride trpke sklamanie ... no snad od tretice to uz vyjde, v podstate teraz som v takom stadiu ze uz akosi mi je to jedno, lebo vopred mam tusenie ze to zase skonci neuspechom taksom si povedala, ze sa uz nedam rozhadzat

jajulaa
8. júl 2009

Wolfi, nič sa neboj, raz to vyjsť musí, ja som tiež nikdy neverila (aj keď v kútiku duše predsa, aj keď som už krvácala) a teraz naposledy už vôbec nie a vidíš prvý krát som mala pozitívny test a poviem ti, že keď mi zavolali z Helíku, že je to pozitívne, tak som na všetko to trápenie zabudla.
Jednoducho to stojí zato, len VYDRŽAŤ 🙂 .
Škoda len, že to nedopadlo ☹ .

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
8. júl 2009

katarinka žiadne stresy bud v pohode dobre?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
8. júl 2009

ja viem, ale chod pomaličky robiť niečo čo máš rada alebo nejako zamestnaj myseľ. všetko je v poriadku nebojkaj.

jajulaa
8. júl 2009

Katka, ja som mala aj krče a to také, že som sa vždy musela predkloniť a predýchať a predsa to bolo pozitívne.
Takže kľuuuuuuuuuud, aj keď viem, že je to ťažké.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
8. júl 2009

spravna reč a ja sa idem najesť.pa

noe
8. júl 2009

Dobru chut 😉 a pekny zbytok dna 😉 a dakujem vam 🙂

viktoria77
8. júl 2009

Chcem sa poďakovať všetkým, čo ma tu privítali. Prajem každej veľa štastia a splnenie sna o malom baby.

katy7
8. júl 2009

ahojte vsetci, zasa sa musim ospravedlnit, ze vas trochu zanedbavam a nepisem tak casto, ako predtym, ale stale vas citkam, zatial sa este venujeme boju s uradmi koli tej nasej nestastnej prerabke, ale popri tom aj trosku viac spolocensky zijem, ked som mesiac len tak polihovala a dnes zasa idem cvicotancovat, tak sa strasne tesim 🙂 🙂 🙂
zilincanky, zasa som prepasla vase stretko, ja som vcera sedela na teraske ale na Narodnej s kamosmi po asi 100 rokoch, nabuduce vas uz musim vystihnut 😉

co sa tyka injekcii, mne koordinatorka poradila Decapeptyl pichat nie do koznej riasy ale do natiahnutej pokozky, vpichnut rychlym pohybom ruky (koli tomu, ze je tu tupsia ihla) a pomaly vypustat tekutinu, pri prvom IVF som si pichala Diphereline, to som si musela namiesat sama a picha sa to klasickou injekciou a ihlou a musim uznat, ze mapriek pracnosti miesania mi to vyhovovalo viac, menej to bolelo

mzuzka
8. júl 2009

ahojtee, tak poviem vam docitat vas,to bola dobra fuska.ste sa cinili.

kiarka - SUPEEEEEEER

janula ako si dopadla na krvi a sone?som to tu nepostrehla

vsetky nove ahojte

neviem kto presne sa tam pytal na krajka,ze je zo zahranicia a ma pocit ze postupuje pomaly. ja mam zase napr.taku skusenost ze sme 25.4. boli objednani ku krajkovi,na prvu navstevu po 2 rokoch(tiez sme v zahranici) a 1.7.sme uz odchadzali s dvomi svistikmi v brusku po IVF. a medzitym nam porobil alebo doporucil porobit vsetky vysetrenia ,ktore nam chybali a manzelovi odhalil problem stary 3 roky. takze nasa skusenost takato

janula18
8. júl 2009

mzuzka ja idem na krv až v piatok. Tak ešte stresujeeeeem

mzuzka
8. júl 2009

jaaj ,a preco stresujes?chces po usoch? ved to je len formalita v tvojom pripade. 😅 ja som vedava,ci mas svistikov obidvoch,ked jeden bol taky slabucky.drzim alecky. v marci zalozime prievidzsky dvojickovy klub 😀

katy7
8. júl 2009

aj u nas to islo rychlo, ked sme sa rozhodli pre IUI, Krajko nam urobil postkoitalny test, dokonca 2x, aby si bol isty vysledkom a potom ma poslal na vysetrenie priechodnosti vajkovodov, az potom sme mohli absolvovat IUI

kiara15
8. júl 2009

mzuzi aj ja sa tesim dufam ze to uz pojde lahko .Inak ma jazvy trochu bolia a asi sa mi to trosku zapaluju tak si ich mocim v repiku hadam to prejde 😒

janula18
8. júl 2009

ahoj kiara. Čo to vymýšlaš so zápalmi. Len si to pekne máčaj.

mzuzka
8. júl 2009

neboj, je to otvorena ranka, tak musi trocha pobolievat, nemoze byt zase vsetko len tak. moja. fu fu
janula len jej daj, ziadne zapaly a spekulacie

katy7
8. júl 2009

kiari macaj si, mne to nechali zalepene dost dlho a pekne sa to hojilo. Aj ty mas 2 kriziky na brusku? Moj muz sa mi smial, ze mam pobozne brucho aj koleno, na kazdom mam 2 kriziky 😀

katy7
8. júl 2009

babulky zatial sa lucim, pridem vas pozriet este vecer

kiara15
8. júl 2009

vsak sa snazim ale hadam to bude ok mocim o sto sest.

katy7 ja mam tri kriziky az 😒

kiara15
8. júl 2009

to tu nik nenii?a kde ste vsetkyx?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre