Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
9. júl 2009

malý s našimi na chate, muž dole spí, v telke nič tak mám počítač len pre seba 😀

kiara15
9. júl 2009

a takto tu nik neni halooo nebodaj uz vsetky spite?mzuzi ani si sa nebola rozlucit 😒

lucula73
9. júl 2009

ahoj kiara,ja vás jedným očkom špehujem 😀

kiara15
9. júl 2009

lucul73 tak ty takto potajomky co? 😀 ako sa mas dnes? 😉

janula18
9. júl 2009

inak pozerám na nete turistické topánky pre malého. Nejaké lacnejšie, lebo dnes boli so svokrovcami na Kľaku, no bol ako sviňa. Po kolená keby si ho vyváľala v blate. Gate tepláky, no hroza. Aj som to odfotila, ale dám do albumu asi až zajtra. Dnes sa mi už nechce ísť dole pre foták

lucula73
9. júl 2009

no ja dnes celkom v pohode,prišla som na to,že mi je zle z toho duphastonu,tak som ho naobed vysadila,beriem len ráno a večer,lebo to sa fakt nedalo a strašne sa mi potom chce spať...

a ty?

veru mzuzka nám nezaželala dobrú nocku,nejaká je odmlčaná,aj ju chápem,som zvedavá,chudenko,či vydrží alebo testne... 😉

lucula73
9. júl 2009

kiara 15!!!prosím ťa a tie čísla nám načo píšeš za tie mená??? 😀

kiara15
9. júl 2009

luculka ani sama neviem 😀 😀 😀

veru mzuzka asi testne si myslim ale urcite to bude tajit 😉

lucula73
9. júl 2009

a netestla už náhodou?keď sa odmlčala? 😕 juj,to bude tehuliek,sa to tu rozbieha,pekne...

kiara15
9. júl 2009

no veru neviem ale dnes sa mi ozaj nezdala 🙂 🙂 🙂

ybyta
9. júl 2009

no asi som posledna jaj aj ja som chcela hned isť na IVF ale Krajko že vauguste len na pohovor 😝 😠 vseptembry aj keby mali traktory padať chcemmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😝 ja len odhovaram od testov domacich auž teraz rozmyšľam koľko ich nakupim určite 10 bez srandy majte sa peknu babatkovsku nockyu aked niektora pojde 17.8 do Heliosu vMartine dajte vedieť 😕 dole ma všetkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo štipe čisom aj nejaky zapal nechytla chrbat ma boli suca na šrotovisko ani sedeť ani opreť ked ma neboli gebula tak toto už idem paaaaaaaaaaa 😀 😔 😔

ybyta
9. júl 2009

kuku 😀 😝 už fakt mizim 😀 😔

wolfskinka
10. júl 2009

ahojte prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa orsul 😀 😀 😀

chorale
10. júl 2009

druhá, wolfinka ahoj. dnes piatok dievčence a blíži sa víkend 😀
ja som dnes volala ako sa majú drobčekovia, tak nakoniec z 1O bolo 7 zrelých, a z 7 sa oplodnilo 6. verím že dobojujú do šťastného konca 😉

mzuzka
10. júl 2009

no dobre ranko vam parajem. ja mam konecne vikend, huraaaa. vcera som vstala tesne pred odchodom do roboty, tak som vam nestihla zazelat krasne snicky. ale myslela som na vas.

kiarka s tym mojim testovanim tak trochu trefa do cierneho 😉

ybytka skus si kupit rosalgin na vyplach posvy, velmi to pomaha aj po potrate. precisti a obsahuje latku na prirodzenu obnovu funkcnosti. mne to velmi pomohlo.mavala som zapaly a po rosalgine sa mi to krasne vyliecilo.

chorale, 6tim drzime paceky,velmi,velmi. je to pekne cisielko, tak ho budeme podporovat.

wolfi ty si davas budik? 😀

chorale
10. júl 2009

babule kde ste všetky, jedine mzuzka vstala. ostatné neviem kde sa tárajú.mám pocit že ked zapnem ja pc tak tu ani jedna z vás nie je

lucula73
10. júl 2009

chorale - neboj,to budú bojovníci,uvidíš....silno im budeme držať palčeky 😉

mzuzka - ty bosorka,tak testovala si či nie?veď nás nenapínaj 😕 😉

cikyta
10. júl 2009

Ahojte!
Mzuzka testovala a má // - však pravda? 😵

wolfskinka
10. júl 2009

chorale super spravicka, kedy mas volat znova ???

mzuzka nedavam si budik, ale chodim tak zavcasu do roboty

mzuzka ty mas // ???? no tak to tento tyzden by bola dobre uspesnost 3 tehulky

mzuzka
10. júl 2009

chorale ja som nevstala, ja sa chystam spat.

lucul ty si zvedavec, ty moj zazrak. ty si mi dodala tolko sily,ani nevies ako.

inak pre vsetky nove, znova pripominam, zazraky a stastie inych su nadejou pre nas ostatne. nato nezabudajme.

domcek otehu v stimulke prirodzene, lucka si to dovolila este pred stimulkou,takze nic nie je nemozne. ja som stimulovala dokopy len necelych 1100 jednotiek gonalu a bolo videiet len 8 vajok pred odberom a nakoniec spomedzi zrastov zo mna vypadlo 14.

takze zaaazraky suuuu. len sa im netreba branit.

wolfskinka
10. júl 2009

mzuzka tak mas // ci nie ?

cikyta
10. júl 2009

Chorale. Tak super. Je to vždy dobrý počet k tomu,aby boli krásne silné,neobmedzené zbytočne velmi velkým množstvom a tým pádom len slabých embrijok.
Takže je to uplne super! Držkajte sa... 😉

jajulaa
10. júl 2009

Chorala, joj no len na ne pekne mysli a vysielaj im pozitívnu energiu.

Zuzka, tak ako dopadol testík 😉 ?

Ja sa na testovanie z celého IVF teším najviac a nikdy si ho nenechám ujsť.
Inak teraz naposledy 7 deň po KET pri blastocystách bol test úplne negatívny a ďalší som si robila na 12. deň, ale len preto lebo som mala doma a ten prekvapivo pozitívny.
A dnes sa mi snívalo s Krajkom, už mi začína hrabať 😀 😀 .

jajulaa
10. júl 2009

A zabudla som dobré ránko 😵

kiara15
10. júl 2009

pekny den tak ja sa chystam uz na vyber tych stehou aj sa trochu bojim 😒

chorale kraasa 6to je krasne uz aj ja aby som mala takto 🙂

mzuzi nenatahuj ja viem ze zazraky sa deju tak ho uz prezrat? 🙂 🙂 🙂

mzuzka
10. júl 2009

a nas maly zivy zazrak, silvinka, ako 3 kove jedine embryjko a ako krasne nam tu place na svet 😀

a pre zvedavcov kuk album

cikyta
10. júl 2009

Mzuzka-v albume vidím // na 6 den. Vidím dobre-však pravda?

kamka17
10. júl 2009

dobré ránko sa praje všetkým... 😎 😎 a pekný predvíkendový piatok

ciky...čau, až mi slznička vyehla, keď som kukla nové fotky...nemá chybu to tvoje žieňa malinké, daj jej za mˇa božtek na nožtek 😉 😉

mzuzka...a akože nás necháš dokedy čakať s tým testom?? ale však my aj tak vieme, že tam tie // budú, takže tak...a pekný víkend prajem, ja už tiež víkendujem, ale za to idem v nedeľu do práce...

chorale...držíe palčeky všetkým 6, len nás priebežne informujem, ok ??

wolfskinka
10. júl 2009

mzuzka gratulujeeeeeeeeeeeemmm ty si iny tajnostkar

kiara15
10. júl 2009

mzuzi velka gratulacia ja som to vedela pozrela som fotto? 🙂 🙂 🙂 supeeer dalsia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre