• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
tijuš.. :grinning: :grinning: už aby to bolo
10. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - ved aj ja sa velmi tesim na svalovicu, presne kvoli tomu istemu dovodu co aj Ty :grinning: :grinning: :grinning:

surviver - tak my si teda este nejakych tych par tyzdnov na tu Tvoju fotecku pockame, ale potom ju tam isto supni :grinning: to je rozkaz !!! :wink:
10. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...inak s toz hestero......si ma trosku nastartovala......lebo ja neviem, či mi toto vobec robili....jasne, že o laparke viem, že bola robena aj endo metrioza odstranena......
možno by som mala skcenut s Hudecom alebo Krajkom, či mi to je treba resp. ci mi to pri laparke kontroloval....lebo fakt neviem....

ale laparka je zaležitosť 3 dni......jeden den - prichod - druhy den - zájrok - treti den - odchod :grinning: o 10 dni stichy :wink:
10. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...ja by som ju brala kludne aj teraz....ved mi vieme, že si tehu..... :grinning: :grinning: :grinning:
vykonam,šefka :grinning:
orsul - a co ked tam mas nejaky myom alebo nieco podobne, kvoli comu to nejde nastartovat ? Skus sa veru nato spytat doktorov, lebo o tej jednej babe mi to spominal zrovna Hudec, ze ked jej odstranil z maternice ten myom, hned potom otehotnela...............a mozno aj ja tam mam nejaky podobny problem, no ved uvidim :wink: ..........ozaj a v bojniciach je pekna cista nemocnica ?........lebo tam som este nebola :slight_smile:
10. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija...u som pisala, že ja viem, že tem myom mam...a vie o tom Hudec a aj Krajkovič...povedali, že to nie je problem !!!!!!! nechápačky!!!!!! Hudec dokonca povedal, že som hviedza oproti jeho manželke, ktorá mala podstatne viac myomov - a otehotnela...... ja ti fakt neviem, ale preberiem tem myom asi s Krajkom...

nemocnica je v pohode...hoci stara budova, chodby......ale dobre, ciste..... :wink: kiara ti lepsie popise, ta tam bola tož nedávno...:slight_smile:))))
čo Kiari???? aky boli Dr. a sestricky??????????????????????
10. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja na chvíľu od vás, aspoň si zabicyklovať k našim...ale ja ešte večer kuknem, tak písmenkujte a mohla by sa udržať tá tradícia zo včera...denne dve tehulky, tak rýchlo rýchlo niekto... :wink: :wink:
10. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si tu poriadne ani nebola..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale tak pekny vylet...lebo u nas je hrooozna zima a už aj sprchlo .-))))
10. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka - si vravela, ze vobec nesportujes,..............a bicykel je co ???? haaaaa ??? tak si pekne zasportuj, a ja tu toho teraz uz sice vela tiez nepopisem, lebo zachvilu mi pride mama, tak aj trochu upratat uz pojdem, nech mi tolko nevycita ten bordel...............na sak ja sa potom zase prihlasim :grinning: :grinning: :grinning:

orsul - tak snad ten Tvoj myom je v pohode, ked to vravia obaja.........ale istota je gulomet, takze sa spytaj znova nato, ze ci to nemoze byt predsa len pricina, ked to stale nejde :slight_smile:

tak zatial pa bambule moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pekny zvysok dnicka vsetkym :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus...pa pa pa..................................
10. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas zdravim srdiecka moje , idem vas citat a to od stredy tak sa pekne majte , pekny zvysok dna a aj vikend, bo je toho tu vela na citanie .....

len tak v skratke dnes som si odbehla do heliku a tento mesiac ideme na IUI.....
a hladala som tam nasu malu tetusku sylvinku a este som ju tam nevidela na nastenkeeeeee, tak volam na cikytkuuuuuuuuuu .... ola olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa viete kto ta volaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

ahojte a vsetko dobre zelammmmmmmmmmmmmmmmmm :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...hihihihihih...tak toto bolo teda fakt rýchle :grinning: :grinning: :grinning: ale tento mesiasc a IUI......gratulujem!!!!!! držim vsetky palce.... :grinning: aj tie tvoje :slight_smile:)))
10. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik dakujem krasne hned som vedela ze mi odpises moja :wink: :wink: ... este raz pekny dnik ........ :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik veru idem do toho lebo zase ak mi to tam zarstie nebudem cakat :slight_smile: leboze tie vzrsty su ako burina tak kym to tam mam ciste idem na to :slight_smile:

brmbolcek ahoj
10. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolček-olá olááááááááááá :grinning:
Ešte mám zopár fotiek vo foťáku nevyfotených.Tie dofotím a dám to vyvolať.(To v albume je fotené mobilom-ale bude to to iste.) :wink: Dám potom vedieť,ked to tam donesiem,alebo pošlem.Ešte uvidím,ako sa mi bude dať.
10. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tija-o tej "lokalizácii" viem. Niekto,kto ta pozna,chce,aby si mu umožnila kedykolvek zistiť,kde sa nachádzaš.Jemu to ukáže mapku v mobile,kde presne si.Ked si to aktivoval,potrebuje od teba povolenie a je na tebe,či to odsuhlasíš.
10. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija ... no pokracujem pomaly :frowning2: este 71 tabletiek :frowning2:
10. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ahoj

wolfi..dnes sa akosi miname :slight_smile:))))))))))))))) achooooj .-)))
10. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul ahoj :cry:
10. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojkooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!! čo reveš??????
10. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...no tak mi napis kuratko čo sa deje...lebo ja prchnem domov!! :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul mam tu toho nemca, sedi pri vedlajsom pc, moc sa mi neda nakukat sem iba ked vypadne
10. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaaaa.....no sledujem, že más užasný PIATOOOK - ako aj ja...ako keby ani nebol piatok...

tak zlaticka...prcháááááááááááááááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!

aj ja...aj ja...aj ja Vám želám preknádherny vikend.....plný oddychu, lasky ...... a bla-bla-blab-bla :grinning: :grinning:

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk Helinky .-))))
10. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vsetkym zelam pekny vikend a ozvem sa az v pondelok lebo nebudem pri kompe, tak zase nebudem v obraze lebo toho popisete ....

papa zatial

k
10. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak akurát mi vola Valachová, takže hcg 295 :wink:
Dúfam že je to dostatočné :fearful:
10. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula graaaaaatuuuuuuluuujem vsetko sa len potvrdilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, neviem ci je to dost alebo malo, ale hlavne, ze to je :wink: gratulujem(e)
Mam otazocku, sono ti robili cez brucho, alebo zospodu???
10. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sono robili zospodu.
10. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, a kolko fazuliek, jedna alebo dve???
10. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok