Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
5. jún 2009

katarinka, ved to ti len doda silu ,odvahu a zhmotni tvoj vlastny ciel. drzkam palceky, a take mimco, to je teda balzam, to sa nalepi aj same

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
6. jún 2009

na slovensku pol 11tej a dnes prva? no tak pekny vikendik vsetkym,nam tu prsi,ale vy hadam krasne povikendujete.

cikyta
6. jún 2009

Želám pekný výkend všetkým Heliosáčkam.Aj ked upršaný......no aspon sa môžte trošku viac tulkať ku svojim miláčikom. 😉

mzuzka
6. jún 2009

aj na slovensku prsi?

mzuzka
6. jún 2009

cikytka ako mala? uz lepsie? co nakoniec vlastne pomohlo?

maska1
6. jún 2009

ahojte drndy 😉 dnes je tu riadne mŕtvo 😒 asi každá sedíte pred telkou so svojimi polovičkami 😀 prajem vám krásny víkend 😎

domika9
6. jún 2009

ahojte kočky 🙂
maska daj nove foto ako rastie Jakubkov domček 😉 ako ti krasne pribudaju tt ked som tu začala chodiť tak si akurat čakala na ET a dnes už 17tt 🙂

maska1
6. jún 2009

ahoj domika 😉 kuk album 🙂
veru máš pravdu strašne rýchlo to uteká, ani sa nenazdám a za chvíľu som v polovici tehu 😀

a ty moja ako pokračuješ??? dúfam, že je to na správnej ceste 😉

katy7
6. jún 2009

Ahojte, pekný víkend všetkým.
Mne je dnes divne, 3 deň po ET, zvýšená teplota, pichá ma v brušku, ráno som mala po WC tenulinký ružový prúžok na pap. (ale zatiaľ od vtedy už nič, stále tam behám a kontrolujem ako šialenec) ... Niečo chce nahlodať moju vieru v štastný koniec 😒

domika9
6. jún 2009

maska vo štvrtok som bola pichať pregnyl a teraz mame ,,pekny vikend,, takže ak budu vikendove hviezdičky nam naklonene tak o dva týždne cca to zistíme a ked nie tak začínam brať clostil takže asi tak - celkom verím že to bude uspešny vikend - asi som na to aj vnutorne dosť dobre pripravena 🙂

domika9
6. jún 2009

katy musíš veriť že sa možno prave uchytilo drobčatko - a zvyšenu si mala bazalnu teplotu? alebo normalnu? lebo ak si meriaš bazalnu tak je to predsa dobre znamenie lebo v teh. je teplota zvyšena

cikyta
6. jún 2009

Mzuzka-na reflux nám zaberá gastrotus-taký gelik na záhu.To som aj v tehotenstve pila.Je to neškodne a malej dáme večer 1 malu lyžičku a je to fajn.To sme objavili tu na nete takú radu od jednej dr.
No ale máme tie koliky a musím jej pár krát pomôcť kakať tou retrálnou trubičkou.Inak ja schopná sa pučiť a revať aj celý den. ☹

tija28
6. jún 2009

ahojte bambulky...............vidim, ze vsetky pekne vikendujete............ja mam dneska tazky dnicek, lebo zajtra ma caka telefonat do heliku, ako su drobci na tom.........tak nech uz mam nedelu, nech viem, co nas caka.........pretoze toto cakanie je fakt najhorsie 😉

takze pekny vikend vsetkym prajem 🙂 🙂 🙂

tija28
6. jún 2009

maska - Ty mas uz ale pekne velke brusko 😀 😀 😀

ciky - ta Tvoja mala zabka je zlata.............normalne, vzdy ked Ti kuknem do albumu, sa mi zlepsi naladicka 😉 Silvinka dodava veru energiu 🙂 🙂 🙂 ..........mala by si si ju patentovat.....za pozitivnu energiu 😀 😀 😀

domika - tak ako ste sexikovali ??? dufam, ze pekne bez prestavky 😀 😀 😀

katarina - spravne si sa rozhodla zostat uz na PN-ke............spravna volba 😀 😀 😀

katy - to je isto dobre znamenie 😉

mzuzka
6. jún 2009

tijka - diky za IP 😉 a hlavne ak chces,mozem ti pomoct kratit cas.podme pocitat kvapky na parapete, ja mam zatial 76 -ides 😀 😀

ciky - tak krasne dieta,ako je silvinka, to ani nevie plakat, prosim ta ,ty tu co na nu vypravas? 😅 😅 a po tej trubicke sa hned ukludni? a tie zelene masticky na brusko nepomahaju? alebo troska kamilkoveho caju do mlieka, ja som tym pomahala zuzke,lebo ta zas mala hrozne tvrdu stolicu

tija28
6. jún 2009

mzuzka - no neviem, neviem kolko kvapiek ja napocitam, ked u nas dneska este neprsalo 😀 😀 😀

mzuzka
6. jún 2009

no tak hladaj moja, hladaj, kym najdes prvu, bude vecer.a dame druhu hru

domika9
6. jún 2009

tija vikend ešte pokračuje ešte dnes a zajtra 😀 a potom už len čakať 😠
neboj posielaj drobcom poz. energiu a uvidíš že bude ešte aj na mrazenie 😉

domika9
6. jún 2009

ako dlho sa drži pregnyl v tele - lebo ten by asi mohol ovplyvniť teh.test ,že?

mzuzka
6. jún 2009

citala som to na stranke heliosu,tiez sa to tam niaka pytala krajka, neamatam si kolko odpisal dni,ale viem ze napisal, ze ked je schopny test ukazat ze si tehu,pregnyl uz neucinkuje a neovplyvnuje vysledok.

tijka maaas?

domika9
6. jún 2009

no som si to myslela ale dik

cikyta
6. jún 2009

Jáj baby dík.Aj muža som zavolala,aké pekné veci o Silvinke píšete.Ten povedal,že škoda,že sa to nedá ukázať vám ju večer v "akcii" 😀 😀 😀 😀 Ale dakujeme.
Vybrali v helíku celkom pekne vyjíčko a peknu spermiu,len sa mi zdá až moc živú 😀

mzuzka
6. jún 2009

nemas nahodou fotku tej spermie a vajicka? ze by som poprosila krajka o druhy pokus.

cikyta
6. jún 2009

Mzuzka,len viem,že vajíčko bolo asi z laveho vaječníka a spermia asi 5 dní "držaná".

mzuzka
6. jún 2009

ok,zapisujem 😉

cikyta
6. jún 2009

😀

wolfskinka
6. jún 2009

ahojte ... ciky tak o co sa chces stavit ???

brmbolcek .. asi to bude musiet zvkadat sama alebo jej pomoze nejaky doktor z brna .. tazko povedat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre