Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
18. júl 2009

Asi ste všetci pri vode alebo obedujete...tak pekne slnenie 😎 ...a dobru chut 😀

lucula73
18. júl 2009

surviver 😀 😀 veru,veru,mne je to v podstate jedno,ja som to sem napísala v podstate ako konštatovanie,že som pribrala a hotovo...ale snažím sa aspoň si rozmyslieť,čo hodím do úst,aby to bolo aspoň zdravé.. 😉

mzuzka ako na pohotovosti?

katy7
18. júl 2009

ahojte pokladiky, zasa vas idem docitavat, dnes budem sediet asi cely den doma na zadku, vcera som si podvrtla clenok 😠 😠 😠 tak som z toho na nervy, teraz, ked som sa konecne dostala do rytmu a zacala poctivo cvicit, asi ma porazi, dufam, ze to rychlo odpuchne, nech mozem zasa skakat

surviver
18. júl 2009

luculka ved hej,len nabuduce konštatovanie,pribrala som so smajlikom 🙂 ...a nie ☹ ...a jasne že hlavne vela ovocia a zeleniny....preto mam asi chut stale na hranolky 😀 ale ved zemiaky su tiež zelenina,no nie 😠

domika9
18. júl 2009

mzuzka alebo skus aj magnezium to tiež je v tehotenstve velmi dobre a viem že ho davaju aj pri hroziacom potrate dufam že ti to prejde a čo janula ta sa neozvala ako včera dopadla

surviver
18. júl 2009

katy7 to podvrtnutie bude asi nakazlive,lebo minule to tu mala orsulka 😉 Tak skore zotavenie....

katy7
18. júl 2009

surviver, tak radsej by som sa nakazila tehuvyrusikmi 🙂 🙂 🙂

mzuzka, silnooooo drzim palceky, nech je to len uhniezdovanie

babulky tehulky, len pekne papajte, tych par kil navyse rychlo zhodite pri nahanani sa za babatkami 😉

viktoria77
18. júl 2009

Ahojte a pekný deň prajem,
tak ja bola včera prvý krát na konzultácii u dr. Krajkoviča. Bola milo prekvapená prístupom, bolo to fajn. Zatiaľ sa dohodli na niake odbery, manžel spermiogram a pak sa dohodneme čo ďalej. A koľko má ten doktor vlastne rokov, pripadá mi mladý.

surviver
18. júl 2009

Katy7 tak Ti par virusikov posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV,len neviem či to zabera....ale budeme verit,že ano 🙂 tak ešte pár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

viktoria no neviem presne ale asi okolo 36-37,ale vyzera fakt velmi mlado 😉

katy7
18. júl 2009

surviver dakuuujem, mohlo by to zabrat, aby som uz nemusela ist na 3IVF 🙂 🙂 🙂

surviver
18. júl 2009

tak to by bolo super 😵 😵 😵 tak sa snaž nakazit ,ale poriadne 😉

surviver
18. júl 2009

ak to zaberie tak si to dame patentovat a Krajko nebude mat robotu,ale určite by sa potešil,že sa to da aj tak jednoducho a bez hormonov 😀

komarik
18. júl 2009

no počkajte, teraz ste ma dosť vyľakali. Všetky priberáte a ja chudnem. Možno nebude niečo v poriadku, ale ja stále musím jesť. Keď nejem tak mi je zle. A hranolky mi stáááááááááááááááááááášne chutia.

Viktoria77, tak super. Už patríš medzi Heliosáčky.

aj ja posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

surviver
18. júl 2009

komarik ,nič neboj...aj na Teba dojde 😀

surviver
18. júl 2009

a tie hranolky su fakt skveleeeeeeeeeeeeeeeeee,no drobci vedia čo je dobre,čo už 😀

domika9
18. júl 2009

komarik nemusíš sa bať všetko je určite v poriadku ked mas nevolnosti je prirodzene že chudneš 😉

surviver
18. júl 2009

domika a ty oddychuješ,či sa da na vychode aj opalovat? ake mate počasie?

viktoria77
18. júl 2009

Ďakujem Komárik.
Som rada,že som tam išla.

katy7
18. júl 2009

komarik, nevolnosti su vraj znamkou zdraveho tehotenstva, takze ziadne obavy, vsetko je v najlepsom poriadku, moja kamoska grckala do 4 mesiaca, poriadne schudla a teraz ma poriadneho valibuka, co sa doktori bali, ze ako ho daju von 😉

maska1
18. júl 2009

ahojte heliosáčky 😉 tak sa k vám hlásim, pc už máme spojazdnený, tak sa vytešujem 😀

komarik s tým chudnutím sa netráp, ja som schudla vyše 3 kg od začiatku tehu, lebo mi bolo blbo, aj keď som jedla a teraz, keď som bola tento pondelok v poradni, tak konečne som pribrala 1 kg, čiže stále som - 2 kg a tiež som sa už bála, že niečo nie je v poriadku, neboj to priberanie príde samo 😉

domika9
18. júl 2009

surviver ja nebyvam na dalekom vychode takže u nas zatial svieti slniečko dnes sa síce neopalujem dnes len tak sa povalujem zatial som od rana ani palcom skoro nepohla iba som navarila špagetky a vyprala som tak ešte sa musím dokopať ku prataniu a penka sobota bude za nami chcela som ísť dnes na bicykel ale mm ma inu robotu tak sa valam 😀

mzuzka
18. júl 2009

ahojte, uz som nazad. v prvom rade komarik, to ze chudnes je v pohode, ked zvracias, ja si pamatam, ked som zostala tehu s dcerou,tak som zacala priberat vari az od 5mesiaca tehu. do vtedy nikto ani netusil,ze som tehu, bola som uplne plocha a dokonca som aj schudla a to som ani nezvracala prve tyzdne.

teraz moj vysledok - povedal ze to nie je krv ale nieco. fakt som nepochopila co, boli to pre mna uplne nove slova, nerozumela som tomu. ale rozumela som tomu, ze dobra sprava pre vas, nie je to krv,ale cistenie niecoho a nieco.asi tak. zobral mi krv, mam si prist v pondelok pre vysledok, dal mi papier a povedal, ze pokial to nebude ruzove,alebo cervene, tak sa nemusim bat.

magnezium mam tabletky, tak si supnem a pijem ten citron.

katy vy ste s orsulkou jak sebatriznitelky, ta tiez zacala podvrtnutym clenkom. to asi aby ste si tie zaciatky uzili naplno?

domika9
18. júl 2009

mzuzka jedna moja znama ked bola tehu tak začala v noci krvacať a to bola uplne od začiatku doma mormalne mala krv a všetko bolo ok vraj sa jej odlupil nejaky kus vytelky z maternice a to bola tuším cca 9tt takže žiaden strach držím palce
a ten ascorutin som zakaždym brala aj ja len v mojom prípade mi to nepomohlo ba naopak mi to škodilo tak ale teraz už budem mudrejšia

domika9
18. júl 2009

maska a ty daj aktualny domček do albumu 😉

orsulka
18. júl 2009

mzuzka................tak som to tu začala docitavať...a poriadne si ma vyplašila, ty drnda!!!!!!! ale ku koncu som sa dopracovala k odpovedi...a tak už som kludna....

komarik...vidiš...pisala som ti hned na zaciatku, že z čoho chudneš....ale mna tu nikto nepocuva 🙂))))

domika...servus dievčatko.....🙂

orsulka
18. júl 2009

maska....vitaj konečne spat......a fotkyyyy...fotkyyyyyyyyyyy............. 😉

orsulka
18. júl 2009

katy...pozdravujem spoluparťáčku "členkáčku" 😀 😀 ktorý členok???????

komarik
18. júl 2009

mzuzka, tak to je super. Radšej nič nerob len sa snaž oddychovať aby boli dvojky spokojné. 😀

maska, dobré fotky, len nerozumiem na tej jednej kde ma Jakubko pipíka. Asi som slepá. 😀

domika, ja som toho tiež veľa nespravila. Len som zmyla kúpelku a WC a upiekla zemiaky. Mám uvarený karfiol že ho vypražím ale k tomu som sa ešte nedostala. A čakám na drahého kedy príde z chalupy vraj mi donesie plný kýbel ríbezlí. Neviem čo s tým, niečo zamrazíme a ostatok dám asi mame na lekvár. Mamina je cukrárka a spotrebuje veľa lekvárov na koláče a torty. 😉

orsul, katy - vy ste také spolu trpiteľky športovkyne 😀

orsulka
18. júl 2009

komarik.....a jeden ribezlovy kolačik urob....bude taky super kyselkavy...mnaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 😉

ja som našťastie ten vyron nemala taky velky...sice bolelo, ale rozchodila som to...je ešte opuchnuty ten členok, ale neboli.....v pohode som cvičila tento tyžden...
tebe asi chyba tvoj tanec, vsak??????

domika9
18. júl 2009

orsul ahoj
ako že ta nikto nepočuva ved ty si tu general 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre