• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: .....................tak ja som mala vcera krasny vecer - sme utekali na pohotovost, lebo ma postipali take malilinkate musky alebo chrobaciky alebo nieco take a sa mi tie stipance zvacsili na 100-nasobok, tak to uz som nezvladla a leteli sme........lebo ja som alergicka na ustipnutie hmyzom.....................ale dneska je to uz o.k., tak sa vytesujem zase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pocas vcerajsej silnej burky...................sa nam pod tlakom este aj rozbili dvere do pivnice - take krasne z mliecneho skla........tak sme mali radost cely vecer aj z toho :wink:

janula - verim, ze piatok bude pre Teba krasnym dnickom :slight_smile: treba verit :wink:

peknu nedelu vsetkym tehulkam, snazilkam, maminkam :wink: no proste vsetkym :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam otazku pre vsetky bambulky, ktore absolvovali ivf-ko :wink:

...........ak vam po neuspesnom ivf-ku meskala menstruacia, kolko dni to asi bolo ????? :slight_smile:

............a opakovalo sa to aj niekolko mesiacov potom po sebe, ze mrcha strajkovala ??? :wink:
19. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina - máš IP
19. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija, no mne MS chodí ako sa jej zachce. Takže aj po ivf-ku. Mávam aj týždňové rozdiely ale to asi nebude z IVF ale z nepravidelnej MS.
19. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, to mi je veľmi ľúto. Musíš byť hrozne smutná. :cry: Ale na druhej strane zostáva nádej a treba vydržať do toho piatka. Hneď daj potom vedieť. Dúfam že aspoň jeden mrňús sa uchytil.
19. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....včera poobede vypadol net u nas na severe....už sa nedalo pisat......tak až dnes...a ani nepočítam kolká dnes som :grinning: :grinning: zdravím všetky....
19. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka.............asi najhoršie čo sa mohlo stať a to myslím na to čakanie...!!!!! ale treba vydržať, aj tak nič ine neostáva.....ale verim, že to bude dobre...a dobre...a dobre!!!!!! myslím na teba a držim palčeky.....
19. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuska.....ta včerajsia burka mala teda ozaj tragicke nasledky!!!!! tak a k tomu este aj Vase dvere....
a kolko ti už meska????
19. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ja som sa chvilu sratila bola som za manzelom v rakusku trochu sa odreagovat :slight_smile:

orsulik videm ze tebe som chybala neboj som v pohode a zajtra idem do heliku tak sa uz ani neviem dockat :wink:

tijuska mne meskala tyzden po IVF ale kazdemu inak :slight_smile:

janula a mysme s rozprvli drzim veeelmo palcuhy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vsetko bude ok!!
19. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari...tak stratená sa nasla :slight_smile:))) jupíííííííííííííííííí....hlavne, že si si doddýchla a odreagovala sa trošku....a ved práve preto, že zajtra ides doHeliku......takže už budes mat liečiky ao 5 dni možeš začat .-))))))
19. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik veru ano az zase mrcha nebude strajkovat ale hadam nie.a potom si idem po babo a hotovo :slight_smile:
19. júl 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Som tu nova. Nemate niektora skusenosti s uzivanim Clostilbegytu, ? Dakujem za kazdu informaciu.
19. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi to paci, najdena :wink:
19. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka presne na hnojenie som myslela :grinning: nech ta burina čoskoro prerastie všetku koru :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tesaa ja beriem clostil čo by si potrebovala vedieť? možno ti budem vedieť poradiť
19. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu zas.......lebo zas som spala...mám nejaku spavu nedelu :slight_smile:)))))) dnes už druhykrát :slight_smile:))))
dufam, že je večer niečo poriadne v telke, lebo nviem kedy zas zaspim... :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no orsul niekto asi bude večer počítať ovečky
19. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuurnik...tak to sa mám ale napicotať .-))))))
19. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahah...pardon oprava....napocitat..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nieže si to skratiš ako Mr. Bean haha ten to vypočítal na kalkulačke a spal :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ta čo to zase ti padli oči?
19. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač žienky dnes som sa hrala na slídiča a bola som mrknuť v teme inych carov a zistila som že ten naš je naj ... mame totiž najviac tehotnych :slight_smile:
19. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - a bezne mavas pravidelny cyklus ? ci to len cez ivf-ko Ti to tak haprovalo ? :wink:

orsul - no meska mi uz tyzden, a o dva dni ideme splavovat, tak sa uz tesim, ze ma to chyti na splave a budem za sebou nechavat cervenu skvrnu z clna :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - a este otazka, ked Ti ta mrcha meskala, mala si kazdy den take mrchovske bolesti, ze uz uz ju dostanes a nic ?..........lebo mna boli stale podbrusko a az ma tak v nom reze, ze uz ich dostanem a zatial nic :slight_smile:
19. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte heliosáčky posielam všetkým tehu vírusíky a želám ešte peknú nedeľu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TT :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: Držkajte sa všetky
19. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - ahoj tehulka :slight_smile: aj Tebe peknu nedelu :wink:
19. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nestíham to tu už ani čítať ale dúfam, že už sú tu ďalšie tehulky :grinning:
19. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - jasne, ze su :slight_smile: pekne si nastartovala tuto tretiu tehu temicku :grinning:
19. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ma teší to je naozaj super vidím, že v Helise tento rok budú mať úspešnú štatistiku :wink:
19. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika......hihihi....nepadli mi oči, len sa drahy vratil domkov, tak som sa mutrošku venovala....
no a potom sadol za PC a hral sa, až doteraz...... :slight_smile:
ahoj mia....konečne si sa ukázala...:slight_smile:
19. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok