Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
19. júl 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 .....................tak ja som mala vcera krasny vecer - sme utekali na pohotovost, lebo ma postipali take malilinkate musky alebo chrobaciky alebo nieco take a sa mi tie stipance zvacsili na 100-nasobok, tak to uz som nezvladla a leteli sme........lebo ja som alergicka na ustipnutie hmyzom.....................ale dneska je to uz o.k., tak sa vytesujem zase 🙂 🙂 🙂

pocas vcerajsej silnej burky...................sa nam pod tlakom este aj rozbili dvere do pivnice - take krasne z mliecneho skla........tak sme mali radost cely vecer aj z toho 😉

janula - verim, ze piatok bude pre Teba krasnym dnickom 🙂 treba verit 😉

peknu nedelu vsetkym tehulkam, snazilkam, maminkam 😉 no proste vsetkym 😀 😀 😀

tija28
19. júl 2009

mam otazku pre vsetky bambulky, ktore absolvovali ivf-ko 😉

...........ak vam po neuspesnom ivf-ku meskala menstruacia, kolko dni to asi bolo ????? 🙂

............a opakovalo sa to aj niekolko mesiacov potom po sebe, ze mrcha strajkovala ??? 😉

komarik
19. júl 2009

katarina - máš IP

komarik
19. júl 2009

tija, no mne MS chodí ako sa jej zachce. Takže aj po ivf-ku. Mávam aj týždňové rozdiely ale to asi nebude z IVF ale z nepravidelnej MS.

komarik
19. júl 2009

janula, to mi je veľmi ľúto. Musíš byť hrozne smutná. 😢 Ale na druhej strane zostáva nádej a treba vydržať do toho piatka. Hneď daj potom vedieť. Dúfam že aspoň jeden mrňús sa uchytil.

orsulka
19. júl 2009

ahojte.....včera poobede vypadol net u nas na severe....už sa nedalo pisat......tak až dnes...a ani nepočítam kolká dnes som 😀 😀 zdravím všetky....

orsulka
19. júl 2009

janulka.............asi najhoršie čo sa mohlo stať a to myslím na to čakanie...!!!!! ale treba vydržať, aj tak nič ine neostáva.....ale verim, že to bude dobre...a dobre...a dobre!!!!!! myslím na teba a držim palčeky.....

orsulka
19. júl 2009

tijuska.....ta včerajsia burka mala teda ozaj tragicke nasledky!!!!! tak a k tomu este aj Vase dvere....
a kolko ti už meska????

kiara15
19. júl 2009

ahojte babulky ja som sa chvilu sratila bola som za manzelom v rakusku trochu sa odreagovat 🙂

orsulik videm ze tebe som chybala neboj som v pohode a zajtra idem do heliku tak sa uz ani neviem dockat 😉

tijuska mne meskala tyzden po IVF ale kazdemu inak 🙂

janula a mysme s rozprvli drzim veeelmo palcuhy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vsetko bude ok!!

orsulka
19. júl 2009

kiari...tak stratená sa nasla 🙂))) jupíííííííííííííííííí....hlavne, že si si doddýchla a odreagovala sa trošku....a ved práve preto, že zajtra ides doHeliku......takže už budes mat liečiky ao 5 dni možeš začat .-))))))

kiara15
19. júl 2009

orsulik veru ano az zase mrcha nebude strajkovat ale hadam nie.a potom si idem po babo a hotovo 🙂

tesaa
19. júl 2009

Ahojte.
Som tu nova. Nemate niektora skusenosti s uzivanim Clostilbegytu, ? Dakujem za kazdu informaciu.

mzuzka
19. júl 2009

tak sa mi to paci, najdena 😉

domika9
19. júl 2009

mzuzka presne na hnojenie som myslela 😀 nech ta burina čoskoro prerastie všetku koru 😀 😀 😀

domika9
19. júl 2009

ahoj tesaa ja beriem clostil čo by si potrebovala vedieť? možno ti budem vedieť poradiť

orsulka
19. júl 2009

tak som tu zas.......lebo zas som spala...mám nejaku spavu nedelu 🙂)))))) dnes už druhykrát 🙂))))
dufam, že je večer niečo poriadne v telke, lebo nviem kedy zas zaspim... 😀 😀

domika9
19. júl 2009

no orsul niekto asi bude večer počítať ovečky

orsulka
19. júl 2009

kuuurnik...tak to sa mám ale napicotať .-))))))

orsulka
19. júl 2009

hahah...pardon oprava....napocitat..... 😀 😀 😀

domika9
19. júl 2009

no a nieže si to skratiš ako Mr. Bean haha ten to vypočítal na kalkulačke a spal 😀 😀

domika9
19. júl 2009

orsul ta čo to zase ti padli oči?

domika9
19. júl 2009

inač žienky dnes som sa hrala na slídiča a bola som mrknuť v teme inych carov a zistila som že ten naš je naj ... mame totiž najviac tehotnych 🙂

tija28
19. júl 2009

kiarka - a bezne mavas pravidelny cyklus ? ci to len cez ivf-ko Ti to tak haprovalo ? 😉

orsul - no meska mi uz tyzden, a o dva dni ideme splavovat, tak sa uz tesim, ze ma to chyti na splave a budem za sebou nechavat cervenu skvrnu z clna 😀 😀 😀

tija28
19. júl 2009

kiarka - a este otazka, ked Ti ta mrcha meskala, mala si kazdy den take mrchovske bolesti, ze uz uz ju dostanes a nic ?..........lebo mna boli stale podbrusko a az ma tak v nom reze, ze uz ich dostanem a zatial nic 🙂

mia1983
autor
19. júl 2009

Ahojte heliosáčky posielam všetkým tehu vírusíky a želám ešte peknú nedeľu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TT 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 Držkajte sa všetky

tija28
19. júl 2009

mia - ahoj tehulka 🙂 aj Tebe peknu nedelu 😉

mia1983
autor
19. júl 2009

Nestíham to tu už ani čítať ale dúfam, že už sú tu ďalšie tehulky 😀

tija28
19. júl 2009

mia - jasne, ze su 🙂 pekne si nastartovala tuto tretiu tehu temicku 😀

mia1983
autor
19. júl 2009

tak to ma teší to je naozaj super vidím, že v Helise tento rok budú mať úspešnú štatistiku 😉

orsulka
19. júl 2009

domika......hihihi....nepadli mi oči, len sa drahy vratil domkov, tak som sa mutrošku venovala....
no a potom sadol za PC a hral sa, až doteraz...... 🙂
ahoj mia....konečne si sa ukázala...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre