Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jerryjanka
7. jún 2009

asi maš pravdu - no čo už so mnou 😀
ta nadej je vždy a ked pride ms tak som späť tam kde som bola
stači mi spomenuť si na naše vyslekdy a je mi smutno no
ale stale treba veriť

katy7
7. jún 2009

No čaute babulky, konečne som sa sem dostala aj ja, včera som bola celý deň akosi mimo. Už sme konečne aj my po obede, idem trochu relaxovať a dočítať si vás.

Tijka - veľmi sa teším, že stále všetci tvoji malí bojovníčkovia bojujú a držím palčeky na utorok, všetko je na najlepšej ceste. Budeme spolu potom čakateľkovať na 14 deň.

mzuzka
7. jún 2009

neboj jerry, viem ako to je, mam to za sebou, uz 5 rokov. a bola som na to sama, pred rodinou som o tom nehovorila, aby sa to nedozvedeli marekovi rodicia, aby som nebola najhorsia buduca nevesta,aku si mohol synacik najst. starsia, rozvedena, 2 deti a vlastne vnuca nie a nie. takze je to tazke, ale teraz mame konika, temicku helios a je nam dobre, v tom nasom nestasti. kazdou mrchou,si blizsie k tehu. zacne skonci a ideme dalej. podla mna je vsetko na nieco dobre. moj muz si myslim je az teraz pripraveny na to ,aby bol dobrym otcom, tak som nakoniec rada, ze nas vztah, nasu podporu a vsetky problemy, tento problem preskusal, upevnil a ked vydrzal, tak prekoname vsetko. a bez starosti, to nezistis. na to su starosti, budme radi, ze ich mame.

chorale
7. jún 2009

mzuzka, to si naozaj krásne napísala. ja som si tiež vravela že je to pre nás akási skúška a keď ju vydržíme tak je dobre. a vydržali sme a teraz ideme bojovať druhý raz. a ja som pevne presvedčená že aj posledný. aj keď niekedy mi hovorí nejaký tretí hlas že si nemám tak veriť že sa mám pripraviť aj na sklamanie.pokúšam sa ten hlas nepočúvať a ísť ďalej. som to nejako zložito napísala či nie 😖

mzuzka
7. jún 2009

nie chorale, nie je to zlozito, rozumiem ti.a myslim ze vsetky tu. ved kazda mame ten svoj batoztek sklamani, nestastia, nemohucnosti za sebou.ale to ta posuva do predu. hviezdicky sa tocia, ja o viem predsa najlepsie posudit, ked vy hajkate,ja ich sledujem a preto mi nasepkavaju, ze idu svietit tie stastne, pre tych co si to zasluzia, a kto si to zasluzi najviac? no predsa my vytrvalci . 😉 😉

chorale
7. jún 2009

jééééééééééj už nepíš také krásne úvahy lebo budem plakať 😖

mzuzka
7. jún 2009

ok tak teda,nikto nebude tehu, tie co su, tie budu mat problemy a ludstvo pomaly zanikne. je to lepsie 😀 😀

sorryyy za cierny humor

katy7
7. jún 2009

Baby, napísali ste to obydve veľmi pekne a je to obrovská pravda. My bojujeme s prírodou už 7 rokov, obaja sme podľa všetkého úplne zdraví a napriek tomu nie a nie otehotnieť. Musím povedať, že pred začiatkom 2 IVF som bola mierne skeptická, ale teraz keď mám v sebe bublinku, moc ju presviedčam, aby u mňa už zostala 🙂 Ani pre jednom IVF nám nezostali mrazáčiky, tak musím veriť tomuto bojovníčkovi, keď už sa dobojoval tak ďaleko 🙂 🙂 🙂

domika9
7. jún 2009

kamka ty si min. mesiac bola na iui? alebo prečo si brala utroš? a ty berieš dufik 10 dní to ho berieš od 12 DC ? prečo tak skoro?

lucula73
7. jún 2009

peknú nedeľu prajem 😉

mzuzka - - ja keď som dostala mrchu o pol 1 naobed,tak keď som volala Mikulovej,že kedy si mám pichnúť,povedala mi takto:ešte ten deň večer decapeptyl a na druhý deň večer som pichala už menopur....,čiže to brala ešte za prvý deň,vlastne to už bolo naobed...

tijka - celé doobedie som na teba myslela,nedostala som sa skor k pc...vidíš,akí sú statoční,určite vydržia aj ďalej...len nechápem,prečo ti to tak kruto povedali,že sú na tom zle a ešte horšie,keď nakoniec máš aj jednotkové...nie? 😒 🙂

inak u nás dnes varil môj mm,prvýkrát v živote,vysmážal rybu a robil zemiakový šalát...nás zaviezol o 9 našim a že skôr ako o pol 1 nemáme chodiť 😀 😀 no a to neni vsjo,my sme prišli a on ešte aj koláčik jahodový upiekol,aj s plnkou,normálne mi slza vybehla,malá ho tak vychválila,že odteraz varí on,až sa zľakol... 😀 😀

domika9
7. jún 2009

lucul tak to je super ake pekne prekvapko 🙂
ja som dnes tiež nič nevarila boli sme sa s mm naobedovať o poschodie nižšie 😀 u svokruši 🙂

lucula73
7. jún 2009

domika- tak to máš tiež dobré,že si nemusela variť......moja svokra býva tiež o poschodie nižšie a v živote nám nič neuvarila,a ešte pečie aj dva krát do týždňa a nedonesie ani malej...ale škoda reči...ja som dnes bola u našich a mama mi nabalila za krabicu štrúdle...nie že by som ja od svokry dačo chcela,naozaj nie som odkázaná na jej stravu,ale z princípu,že má viac času,tak nech pečie, no aspoň svojej vnučke by mohla doniesť...

brmbolcek
7. jún 2009

pekne nedelne popoludnie zelam idem vas citat 😉

tija28
7. jún 2009

tak ja uz som po obediku.................troska si odfuknem a pustim sa zase do palaciniek 😀 😀 😀

kamka - rada Ti poslem par palaciniek.........................a len Ty pekne neocakavaj milostivu, lebo ona teraz isto nedojde 😀 😀 😀

mzuzka - Ty ake pekne pismenka pises - krasne slovicka 😀 😀 😀

katy - Ty len stale pekne oddychuj, lebo tieto prve dni su najdolezitejsie 😉

chorale - Ty hlavne nepocuvaj treti hlas a pekne mysli na pekne veci 😀 😀 😀

jerry - aspon ze uz mas otca domka,..............teraz uz bude cesta za stastim zase o nieco krajsia 😉

lucula - diky, ze si na mna myslela, ja myslim, ze nas preto postrasili hned na zaciatku, aby sme nemali az tak velku radost z pripadneho neskorsieho sklamania 🙂 .......................no ja ked uvidim toho svojho niekedy varit a piect v kuchyni, tak tomu urcite ani neuverim........ale aspon uz zacal umyvat riady 😀 😀 😀

domika - tak to mate super, ze zbehnete o poschodie nizsie a mate jedlo................to ja ked zbehnem o poschodie nizsie, mam tak akurat studenu spinavu pivnicu 😀 😀 😀

domika9
7. jún 2009

tak to ja nemožem povedat krive slovo fakt sa snaži aj ked niekedy mi to až prekaža - tiež niesme odkazany na nu ale fajne padne ked mam volny den 😉 , ale zase na oplatku ked navarim ja vtedy sa pridu najesť ku nam 🙂 , ale zase naopak moja mama 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 -no koment

katy7
7. jún 2009

Niet nad dobru svokru, sice ta moja byva v inom meste ale mam ju skoro ako najlepsiu kamosku. Zo zaciatku som citila z jej strany velky odstup, ale teraz je to super. Tiez by som brala, keby byvala blizsie, velmi dobre a rada vari.

brmbolcek
7. jún 2009

ahoj Zuzka ... anko dlho som tu nebola mam dost hekticke obdobie , same nestihacky ... ale citat sa snazim aj ked neodpisem ale citat vas potrebujem kto a co a ako 😉 😉 😉 a som rada ze si si v pohode vyriesila a mas jasno v hlavicke 😉 😉 drzim ti palceky 🙂

katarina - gratulujem ze si sa stala tetou 😉 a co chvilka bdes maminou 😉 a dominika ti pomoze kocikovat 😉

maska - pekne sa nam uz risujes s malym jakubkom 😉 drzkajte sa len tak dalej, drzim palceky 🙂 😉

dominika- to je fajn ked si v nutorne pevne pripravena to je hlavne a zvysok sa uz prisposobiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 🙂 🙂

Tijka - drzim palce na pondelok nech su same dobre spravicky ..... 🙂 🙂

domika9
7. jún 2009

žienky mm ked sa vezme niečo variť tak vari ale nie take nejake obyčajne klasicke jedlo ale niečo si vymyslí - no proste original ale keby ste potom videli kuchynu tak - všetky riady su povyťahovane kam pozreš špinavy riad tak sa radšej snažím ho nepušťat k peci lebo zbytočnemi odpadne varenie ked mi treba 2 hodiny pratať kuchynu 🙂

mzuzka
7. jún 2009

hmm, ja mam teraz taku super svokrusu, le daleko ☹ ale ked sme tam, sme len u nich a ona vzdy tak vyvara, vypeka, aj 2alebo 3 jedla naraz, lebo ja lubim najviac to, mm zas ono, tak nech si pochutime vsetci. a lucul struudlu milujem. joj, nech som doma.

ja mam teraz traumu z mojich chlapov,lebo jeden vie uvarit caj a druhy parky. a existovat 3 tyzdne na pizzi, hambacoch a parkoch sa mi nepaci. poradte mi, co sa da este urobit dopredu a zamrazit. maju v mrazaku navareny segedin, rezne na prirodno, gulas ale ako hlavne jedlo, dusene kuracie cicky, a este spravim fasirkovu roladu dnes. co by som este mohla supnut zamrazit? prilohy uz hadam niako zvladnu

no a uz si nakupili vifonky 😀 😀

mzuzka
7. jún 2009

tijka bud rada ze nebyvas na myjave, teraz by si mala tu pivnicu aj plnu vody

brmbolcek
7. jún 2009

tijka tak to mas nadhernuuuuuuuuuu urodickuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

a kto bude zastupovat krajka ked tam nebude ?????

domika9
7. jún 2009

mzuzka vkude akukolvek polievku si myslím a sviečkovu pirohy ja mrazím bežne

domika9
7. jún 2009

brmbolček asi Gáťova nikto iny tam nieje

mzuzka
7. jún 2009

vidis svieckova, dobry napad. dalej prosim tipy dakujem

domika9
7. jún 2009

no žienky idem žehliť

mzuzka
7. jún 2009

a ja pripravit skrinu, na nove prirastky.hoci manzelik ma uz stopol v nakupovani,ale vsak ja ho niako obelham 😀 😀
kedze budem s mimi pendlovat UK SR,budem potrebovat velku cast vybavy dvojmo, takze musim pomaly kupovat uz teraz, aby ma to nezaskocilo. dobra vyhovorka, nie? zatial nezabrala celkom,ale on zmekne,ked pridem nazad so svistikom v brusku 😉

brmbolcek
7. jún 2009

presne tak zuzka vsetko chce svoj cas a ked to nevide neskor zistime casom ze to bolo na nieco dobre a ako pises kazdou mrskou sme blizsie a blizsie..... 🙂 🙂

a ake bolo pivko taka rychlovecka ako si pisala ??? 😉 🙂 aj dole krkom slo tak rychlo ??? 🙂 🙂 pise sa ze po alkohole je zienka povolnejsia 😉 😉 keby som to pila ja tak som hned opita po prvom stamprlicku 😀 😀

mzuzka ty si zmen menovku z mzuzka na hviezdicku 😉 😉 😉 🙂 🙂

dominika dakujem za odpoved , bude toho mat dost hm..... su tam len dvaja a maju co robit aa ked jeden vpadne tak to je riadna zaberacka a dominika ja uz pozehlene mam tak dufam ze ti to pojde od ruckyyyyyyyyyyyy 😉 😉

brmbolcek
7. jún 2009

tijka mas IP 😉

mzuzka
7. jún 2009

brmbolcek, my mame od stredy zakazany sexik 😀 ironia,ze?

brmbolcek
7. jún 2009

jooooooooooooooj mzuzka no musite vydrzat a ked zakaz skonciiiiiiii tak potom skocite po sebe ako dvaja kohutikovia a 🙂 🙂 🙂 o to to bude vrucnejsieeeeeeeeeee , to sa da zvladnutttttttttttttttttt 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre