• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsulka nebola ved prsalo ... dali sme turu po obchodakoch .. v sobotu po Maxe a Carrefoure a nic sme nekupili tak sme sa v endelu vybrali do trencina do Lauricia a tam som si kupila 3 tricka, 1 kratasy a sandale a muzovi tiez kratke nohavice

tura sa odlozila na tuto sobotu ma byt krajsie ... tak snad bude ak tura nebude tak pojdeme opat na senec
27. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...no vidiš, ja som ti to vravela, že má byť škaredo....... :unamused: ale aspon ste si nakúpili :slight_smile:
27. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej nakupili .. som bola prekvapena mali aj na slona ako som ja, dnes som sa vazila rano ze 83.2 ... no v zime som mala top 88 ... ale dnes idem na korcule a dufam, ze zajtra bude pod tou 83 ... mam kopec peknych veci ale tak cca 3 kila mi chyba zhodit ... tak sa musim posnazit .. 3 kila nie je az tak moc, tak som si dala zavazok kilo za tyzden a vcera som robila aj brusaky
27. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda zaberááááš wolfi...zberááááááš........tak ti želam...nech ti to vydrži, lebo to je tiež dosť doležité :wink: :wink:

ja som jedla cely vik.....no čo...starali sa o nas v tych Kosiciach pekne.....až velmi pekne :slight_smile:))))) a potom ...že nedaj si......prd!!!!!!! a dala som si...a čo !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takjže tento týžden sa možem aj pretrhnut v cviceniiiii :grinning: :grinning: :grinning: a ale už sa na to tešim :slight_smile:))) :wink: :wink:
27. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no pomaly dalej zajdes a potesi kazde kilecko dole ... a korcule to je iny zaberak ked pojdem vecer na korcule a hned potom zalahnem a nebudem jest no mohlo by zabrat
27. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to určite......ale taky kusok zlelninoveho salatu by si mohla dat....lebo ked zas niečo taketo večer zješ, a pojdes spat tak po hodinke, hodinke a pol....tak to zas blahodárne posobi na biorytmus organizmu...a nastartuje to spravne jedenie pocas celeho dna.....ale ako kceš....
27. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dam si melon tam mam a hrozno a broskyne
27. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
e-e...ovocie nie......ovocie ma vela cukru, to ti už pisal aj komarik...ak chces niečo zjest potom vecer, tak bud len nejake maso, alebo zeleninu.....ovocie e-e
27. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mam doma kopec paradajok
27. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihih.....paradajky su ok :slight_smile:)))))))) uvar si ryžu , a kusok spapaj s posolenymi paradajkami :wink: :wink: :wink: zasyti ta to, a nic moc kaloricke.... :wink:
27. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tolko k okienku zdraveho stravovania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no dik ... zalozila si okienko zdraveho stravovania, po tych antibiotikach mi zacali vypadavat vlasy tak som si vcera kupila zinok .. a vies co mi povedqal ten moj sibnuty chlap, ze sme mohli usetrit, ze mi mohol z roboty doniest pozinkovanu tyc a ze som ju mohla lizat kolko sa mi bude ziadat ... pako len na hovadiny si ho clovek uzije
27. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko prajem, alebo obedík?

Ste sa nejak rozpísali. Plodný výkend ste mali. Ja som bola sama doma takže nuda až-až. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi, tebe sa zdá že mi to naskakuje rýchlo a mne že neskutočne pomaly.

wolfi, IP.
27. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik nemam IP, a uz mas jednu stvrtinu za sebou :dizzy_face:
27. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musíš mať IP. :confused:
27. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz uz som ti odpisala
27. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik...ahoj ...... každemu to ubieha nejak inak :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj orsul :dizzy_face:

wolfi, ty si šikulka a napasuješ to určite presne tak ako potrebuješ. :wink:
27. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ... k tomu tvojmu priezvisku by sa hodilo meno Yvetta
27. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik...len pekne rozmyslaj a vyberaj mena....ešte nás chvilu "čas" .... :grinning: :grinning: :grinning:

nepoznám priezvisko.... ale ved yvetta vyzerá pekne....este ked je takto aj napisane..... :slight_smile:
27. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik no s tym napasovanim to vyzera vselijako ... ved uvidime
27. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme...povedal slepy a isiel do kina....... :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no tak toto si zapamatam .. uvidime povedal slepy a isiel do kina .. tak to je dobra haluz
27. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano.....a ešte možeš k tomu dodať, že na film s titulkami..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ... tak to budem pouzivat

orsulik mne sa nechce a este tu musim vydrzat 2.5 hodiny :frowning2:
27. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este stale mam co...tak dufam, že to ubehne rychlo....... :wink:
27. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nic cely den iba konikujem
27. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto koäa kuje....koníkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved praveze nikto pisem si s babami co presli adopcnym konanim a ked mi napisali co ma este caka sa mi vlasy jezia ...
27. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...vydržali oni...vydržite aj Vy...... :wink:
27. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok