• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
je aj s6 a ta ma kolieska od seba ale ten sa mi už až tak velmi nepači ale počula som na nich že maju maličku vaničku takže sa to može ešte 1000x zmeniť a jedna znama ma normalny kočiar vpredu kolieska od seba a ten ked sa oprieš do ručiek že ideš napr. na obrubnik tak sa ti cely kočiar prehupne na teba a ked trošku nedavaš pozor tak naklad z neho vykotíš a bol to kočiar atlantic
27. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ale tebe treba hladať kočiar pre dvojičky alebo trojičky takže ty musíš hladať vkategorii - autobus :grinning: :wink: ( dufam že sa nenahnevaš myslím to zo srandy :wink: )
27. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi.....tak to su ine infosky..... :grinning: :grinning: máš to teda vyzistene do puntiku :slight_smile:)))))))))))))))))))
tuto trojkolku mala svagrova....
27. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie nehnevam domika.....na teba by som sa ani nevedela :wink: :wink: :wink:
ja mám jedneho mrazáčika, takže ked by sa aj ten jeden ujal...ajajááááááááááj...to by bolo radostiiiiiiiiiiiii !!!! :slight_smile: :grinning:
27. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne ale lepšie keby sa rozdvojil :wink:
27. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentálne má mv obyvacke dve nafuknute postele - nafokovacie, jeden spacák a na nich zložený stan, aj s kopcom vankušov :slight_smile:))))) postele sa testuju, či nesfukujú :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas doma riadne veselo :grinning: aj ste to otestovali? :grinning:
27. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ja ti to velmi prajem aby sa na teba konečne usmialo šťastie to radšej ja ešte rok dva počkam :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ale najlepšie je ich testovať večer :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ideš stanovať? aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm nejakeho stana si pozhanam
27. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neuverite ale ja pri pc umyvam aj okno v dcerinej izbe ked tu tolko stravym casu :grinning:
27. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš kiara keby si tolko nesedela pri počítači tak by si si to ani nevšimla že ho treba už umyť :wink:
dievčata prave padla za obeť cela milka čokolada karamelova kiara asi by som sa mala začať obzerať po mojích oknach aby som nemyslela na sladkosti ale radšej niečo aj robila a veru už ich treba umyť ale ked každy vikend je na prd
27. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ale viete čo tento týžden sme boli konečne objednať dlažbu na terasu o 2-3 týždnepríde takže toby sa ešte zaprašili a tak potom ich umyjem a možete prísť všetky na našu terasu na kafíčko poprípade nejake silnejšie kvapky
27. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominka veru to by sa ti neoplatilo umyt ale to kafco by som aj sla :grinning:
27. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa pači kedykolvek aj o polnoci , keby som sa nemusela v piatok ponahlať tak by sme niekam aj zbehli ale bude mi treba ísť na urad a potom do roboty ale u mna kedykolvel ale povinna vybava každy si musí priniesť stoličku lebo zatial ich tam nemam
27. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale orsul sa asi zlakla ked som povedala že chcem ísť tiež stanovať :wink:
27. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi ved ja budem s mojim otcom lebo mm mam v praci tak otec mi bude robit sofera :slight_smile:

orsul by som povedala ze to sla vyskusat :grinning: :grinning: :grinning: a potom nam pride povedat ci to preslo testom :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj taaaak testuje tak to ju nesmieme rušiť :slight_smile:
no ale aspon sa uvidíme :wink:
27. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja aspon vyložiť riad z umyvačky bože ak som leniva nič sa mi nechce idem apon v tej kuchyni pospratovať za minutku som tu
orsul zamotana v spacaku a nevie ako z neho von
27. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi vsak ja pisem za jazdy tiez klude si sprac ja nieco viac stihnem :wink: a som rada ze s aspon uvidime :wink:

orsul nedaj sa rusit :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses:
27. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak umyvačka vyložena - naložena -spustena a tak som už vyčistila mikrovlnku a už ked som ju čistila tak som aj na ruru dala ten sajrant aby nebola jak u degešoch
kiara ale pozri ake mame na seba šťastie 1x ked som bola čo sme o sebe nevedeli že tam budeme obe potom vtedy ked sme sa mali stretnuť ale sme meškali no a teraz takže - žeby osudove znamenie? nebudeme my spolu ratať týždne? :slight_smile:
orsul tak ako ???????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi veru ze mas aj pravdu ten folicul tam isto bude a nie jeden ale isto aj dva :sweat_smile:

orsul co si zaspala tak ste to prehnali? :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
27. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiara ked to ty povieš tak to tak musí byť ved ako inak by sa dala vysvetliť ta nahoda :slight_smile: no musi tam byť a ho-to-vo
ale o orsul si začínam robiť starosti haloooo orsul ved stači raz vyskušať nemusíš pokial ta nafukovačka nepraskne :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara ked pozeram na tu tvoju fotku tak tam na tej paži teraz byť ... a ležat na okraji mora ... nič nerobiť ... jaj cely rok by som tam preležala
27. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominka veru na tej plazi bolo super sa mi tam pacilo inak je to v Bulharsku :wink:

ale dnes vyhravame co povies?
27. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavecte..................tak ja uz som skoncila na dnes........vsetko som porobila :grinning: :grinning: :grinning:

inak to HSG mi Hudec navrhol kvoli tomu, ze ak budem mat na zaklade tohto vysetrenia vsetko priechodne, tak by mi v tom pripade ani nemusel robit laparku, ale len hysteroskopiu.........a este vravel, ze aj tym HSG sa vedia niekedy aj prefuknut a spriechodnit vajcovody.......................................no ved dam potom vediet co a ako :wink:
este idem v strede augusta na nejaky odber krvi a hned ako budu vysledky - idem na HSG :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

citam, ze dneska to tu frci na kocaroch.......no ja preferujem tie stvorkolesove klasiky.....som ja ale stara skola :slight_smile:

orsul - Ty skusas tie postele a spacak pekne dlho, hmmmmmm ???? :slight_smile: snad sa vam nezasekol zips :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

kiarka - Ty si ina luxovnica, ze okno umyvas :wink: aj mne mozes ak sa moc nudis :grinning: :grinning: :grinning:

domi - no uz to tak vyzera, ze s kiarkou budete ratat spolu nielen tyzdne, ale aj na nakupy kocarikov spolu isto pojdete :slight_smile:

no idem sa vyvalit k telke.....................snad tam bude nieco zaujimaveeeeeeee :grinning: dobru nocku vsetkym :sunglasses:
27. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus ahoj to som sa uz nemohla cezen kukat tak preto :grinning: ale este som umyla aj schody tak sa mi trochu chcelo :slight_smile:
tak to bude dobre keby ti uz potom nerobil laparku a mozno o chvila budes tehu lebo po HSG vela zien otehotnelo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara - no ved som zvedava, ze kedy budem kocikovat aj ja...........ci po HSG, ci az niekedy ovela ovela neskor :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus clovek nikdy nevie :wink: nepozerala si na jednotke ten film v kuse som plakala nase pripady :unamused:
27. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - hned ako som skoncila v kuchyni............smykala som na konika, ze co ste nove popisali, no ja som iny zavislak :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok