Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
28. júl 2009

tak...ok...vybavene....... hned mám usmev na perách 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

wolfi...nevydieraj...dobre???????????? kludne si daj aj ty...poobede možes 😉 😉

kamka17
28. júl 2009

no zeleninový šalát mi nevadí...ale asi budem hladná a z neho sa nenajem...ale dik za inšpiráciu...ale nie, niečo už vymyslíme a nebudem ťa do ničoho nútiť...teda do piva asi hej, nech nie som sama alkoholik 😀 😀

orsulka
28. júl 2009

šak si k tomu zeleninovemu salatu dajte nejaký steak 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

orsuliena nepokusaj .... kurnik s tym lebo tam nabehnem a dostanes na rit

kamka17
28. júl 2009

orsul... 😀 😀 aj to ma napadlo...

a viete na koho som si spomenula...jerryjanka...tá sa veru vyparila a niet jej...aj zuzanka a domcek, ale tá asi ešte nemá doma net

kamka17
28. júl 2009

wolfi...ona nepokúša..ona závidí 😀 😀 hihi

orsulka
28. júl 2009

wolfi..............ty nemas o dietách a jedlách ani paru.......ved prave že to možeš...steak so zeleninovým salatom - ano.......ale nemožeš si dat steak, s opekanými zemiakmi a zeleninovým salatom...!!!! chápeš??? 😉 😉 🙂 🙂 🙂

orsulka
28. júl 2009

kamka.... 😀 😀 😀
a mas pravdu...jerry, zuzanka, domcek, maska, dunda,cikyta,kuspitka, ...... no ale aj novaciičky... nechodia.....no každy potrebuje aj oddych chvilku 😉

kamka17
28. júl 2009

baby...idem si asi obatikovať nejaké staré tričká...som našla aj návod, tak nakúpim farby na textil a budem peknááááá... 😉 😉

orsulka
28. júl 2009

kamka....poslem ti aj ja nejake?????? ved možme mať aj rovnake nie,????? 😀 😀 to sa ako robi????

kamka17
28. júl 2009

vygúgli si batikovanie/batik v mikrovlnke...minule to bolo v dobrom ráne a sa mi páči, lebo to vyzerá fest nenáročne...

kiara15
28. júl 2009

Helinky pekny den zelam ja uz mam obehnutu krvicku pichanie za sebo atd... 🙂 🙂 🙂

orsul co nafukovaky prezili? 😀 😀

chorale veeelkaaa graaatulacia len sa drzkaj 🙂 🙂 🙂

jajula ano uz som zacala dnes mam prvy menopur 😉

kamka este ma caka obyvacka ale sa mi do toho moc neche 🙂

orsulka
28. júl 2009

kiari...ahoj...som pisala už.....sfukujuuuuuuuuuuuu....obe!!!!!! urve ma!!!!!!

kiara15
28. júl 2009

jaj asi som to prehliada pri tolkyh informaiach 😀 😀 je to normalne ostalo mi trohu na prd az sa mi ruky trasu a pot ma oblieva ☹

orsulka
28. júl 2009

napi sa rýchlo...vody...mineralky...... a potom napapaj sa moja.......to mas z toho odberu.....

wolfskinka
28. júl 2009

orsul ja sa snazim vecer nejest a ty mi tu podstrkujes pod nos steak .. hrozne cosi to je uroven

a ani cikytka tu dlho nebola

kiara15
28. júl 2009

orsul veru uz to prechadza no hroza ako mi bolo ☹ ale az teraz?

wolfi ved aj ja sa snazim nejest vecer ale cez den jem normalne ale zase sa neprejedam 😉 ale aj tak mi nic nepomaha 😀

wolfskinka
28. júl 2009

no ja jem doobeda len ovocie, obed normalny ale bez polievky a na veceru nejake ovocie zdobnem a aby som sa zasytila pijem vodu s citronom

kamka17
28. júl 2009

tak som sa najedla...a teraz tu zaspím... 😖 😖

kiari ahoj, tak dúfam, že už tá nevoľnosť prešla...

wolfskinka
28. júl 2009

kamka ani mi nehovor, ja tu tiez zaspavam a utesujem sa ze o 16.00 padam a o 16.30 budem pit s tebou na namesti pivko

wolfskinka
28. júl 2009

tu sa vo velkom obeduje .................. ☹

kiara15
28. júl 2009

kamka uz je dobre ale bolo to hrozne 😒

wolfi na vecer erstvu zeleninu nie ovocie moj muz vydrzal a schudol 26kg a ja sa k tomu neviem dokopat 😒

wolfskinka
28. júl 2009

kiara mne to nerobi problem ja mam rada uhorky a paradajky ... a aj mrkvu ... ked som si do roboty zacala nosit mrkvu a musli tak sa ma moji kolegovia spytali, ze ci som si niekde buchla hlavu ked som zacala mrkvu hryzt, ze mi narastu usi ako zajacovi ... normalne ma vysmiali a moje musli nazvali granule .... tak som cela zoologicka zahrada granule a mrkva ..

kiara15
28. júl 2009

wolfi ani mne to nerobi problem aj ja lubim zeleninu ale sa stale kontrolovat a ked niekde idem odolavat vselicomu 😒 nemm pevnu volu co uz 😉

orsulka
28. júl 2009

mne padol net............. ☹ ☹ nasťastie, už sa zas zdvihol 😉 😉

wolfi.....nežer večer!!!!!!! 😀 😀 ale o 17,00 hod. večer este nie, tak si krucinál kludne ten steak daj!!!!!!! ak si ho nedáš, tak ma inak pekne nasereš!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. júl 2009

kiara vies ako som to vyriesila ja ... pridem z roboty nieco zhltnem a potom o 19.00 idem na korcule tak sa znicim a pridem domov vypijem citronadu pollitra, osprchujem sa a som mrtva a hned zaspim 😀 😀 a vstavam o 5.45 tak sa mi aj hodi ze chodim skoro spavat

orsulka
28. júl 2009

kiara.....no može to byt kludne aj tak neskor...ono teličko si ešte bralo nejaké zásoby co malo...ale ked už nemalo z čoho brať......tak triaška....

takže už si OK?????

kiara15
28. júl 2009

orsul ale aj mne padol nachvilu ale potom sa spamätal 😀

wolfi aj korulmi som to riesila a minuli rok som si zlomila ruku a este ktomu pravu tak si vies predstavyt aky zivot som viedla 😀

kiara15
28. júl 2009

ze korulmi 😀 myslela som korculmi 😀 😀 😀

kiara15
28. júl 2009

orsul uz je dobre ta voda a jedlo pomohlo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre