Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
29. júl 2009

wolfi, čo myslíš, že za čo? že za čo ďakujem? no lebo oršul ma pochválila a ty mi praješ veľa vajok 😀
no jasne, skus to sama, ved na tom vôôôbec nič neni, aj ja som sa bála a teraz som tomu môjmu strachu smejem.

wolfskinka
29. júl 2009

lusi skusim a uvidime ... no najradsej by som bola keby som nemusela uz nic skusat .... a vysiel ten august tak ako mam naplanovane a na dovolenke som nekramovala

lusina
29. júl 2009

wolfi, tak to ti budem držať silno moc palce.ja som si to tiež takto naplanovala, že na dovči sa to podarí a ak nie, tak v juli na IVF. aj som sa svojmu telu vyhrážala, že ak nedostane rozum, že ho nadopujem hormonami, ale zase si urobilo po svojom, ako vždy. 😀 .....a tak som skončila na IVF-ku 😀

wolfskinka
29. júl 2009

lusina ... no neboj vsetko bude ok ty budes predvoj ... aj s kiarkou a ja pojdem tesne za vami

baby ked tak rozmyslam nad tymi uhorkami, asi som mala kupit o 5 kil viac ked budem tehotna tak ich bude asi urcite malo ............. 😠

lusina
29. júl 2009

wolfi 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
29. júl 2009

lusina je ti nieco smiesne a co take nech sa aj ja pobavim

lusina
29. júl 2009

no predsa tie tvoje uhorky 🙂

kiara15
29. júl 2009

orsul uz som tu a predstav si vybavila som tka som rada mam to!!!! 😅 😅 😅

lusina super tesne z mnou jeden den ja som zacala pichat v utorok a kedy ides na kontrolu? 🙂

jerryjanka
29. júl 2009

Ahojte vospolok - predstavte si že ešte žijem 😀

kiara15
29. júl 2009

jerry ako sa mas?dlho si tu veru nebola ako pokrcujes? 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
29. júl 2009

kiara nepokračujem
z clostilu sa mi urobila cysta s velkostou 5 cm - takže som momentalne v očakavani na utz či po mrche - ktora bola 2dnova mi cysta odišla alebo zostala - na utz idem 3.8 k svojmu gyn.
cely august neriešime nič
v septembri asi pojdeme na kontrolny spg do heliku 😒

lucula73
29. júl 2009

jerry ahoj,som rada že si dala o sebe vedieť... 😉

kiarka čau,dááávno sme sa nevideli 😀 ale bolo super,predstav si,že ani spať sa mi nechce 😀

kiara15
29. júl 2009

jerry tak ti budem drzkat plce nech t ysta zmizne 🙂

a ja som zacala 2IVF tak stimulujem lparku uz mam za sebou celkom fajn dopadla 🙂

kiara15
29. júl 2009

luci veru davno 😀 super to padlo co?

ake preklepy ale som ja motaj 😀 😀 😀

jerryjanka
29. júl 2009

kiarka - tak moc držim palce nech je uspešne toto ivf 🙂 možno sa v heliku ešte stretneme
no nič idem ja zaniesť šaty - idem ich predať do salona tak musim isť papa
snad sa zasa niekedy (o dva tri mesiace 😀) ozvem 🤐

komarik
29. júl 2009

no ahojte, som späť. Tak moja prognóza o vracaní vyšla. Fajne som si pokecala so záchodom 😝. Väčšinou sa mi potom uľavilo ale tentoraz nie. A to chceme ísť večer na nákup. Neviem ako to zvládnem. 😒

lucula73
29. júl 2009

komarik ja som bola v sobotu na nakupe a potom to dopadlo katastrofálne,bolo mi zle od rána a keď sme sa vrátili,no horor...som si povedala,že už nepojdem do žiadneho hypermarketu....

kiara15
29. júl 2009

jerry dakujem aj ja ti drzkm päste nech ti vsetko dobre dopadne 🙂

komarik ved misa je najlepsi priatel stym sa dobre keca spon neodhovara 😀 😀 😀

lucul mna uz aj prhnalo zeby ta marlenka?

komarik
29. júl 2009

kiara 😀 😀 😀 , máš pravdu.

lucula, musím ísť na ten nákup lebo potom sa stavím aj u kolegyni odniesť prechodku z mesiaca na mesiac k PN-ke. 😒

A nerobte mi chute ja mám na marlenku chuť už pol roka. Vtedy som držala dietu, potom sme boli na dovolenke a tam to nemajú a teraz mi to nemá kto kúpiť.

tija28
29. júl 2009

caute bambulky 😀 😀 😀 ..............to mame dneska ale paradny hic 😀 😀 😀
som bola na bicykli a tieklo zo mna ako keby som sa cely cas kupala, uffffffff 🙂 🙂 🙂 esteze mame na SVK vynikajuce chladene pivko 😎

chorale - congratulations k tehulkovaniu 😉 pekne dvihas statistiky - to je super pre nas ostatne........ono to v tom heliose fakt funguje 🙂 🙂 🙂

..........tak ja baby zase namiesto wc-kovej misy nahanam po dome vreckovky, co mam taku paradnu nadchu, a uz ma aj paradne skrabe v hrdle............no snad mi to skoro prejde 😉 😉 😉 ............caj to isti 😀 😀 😀

komarik
29. júl 2009

tija a nemáš na niečo alergiu?

tija28
29. júl 2009

komarik - tak jedine na muza 😀 😀 😀

lucula73
29. júl 2009

kiari a čo to?no mňa zatiaľ neprehnalo... 😝

kiara15
29. júl 2009

komarik aj ja som ju teraz jedla prvy krat chcela som ju ochutnat a bola dobra 😝

tijus si dobra v takom teple este aj na bicykel ja by som asi umrela 🙂

komarik
29. júl 2009

tija, ti si podarená 😀

tija28
29. júl 2009

kiarka - a to som si bola este rano pekne zacvicit 😀 😀 😀 .........ale teraz uz by ma sportovat nevytiahol veru nikto, na dnes uz mam dost 😝

a inak marlenku aj ja mozem, mnamky 🙂 🙂 🙂 ...............ale len karamelovu 🙂

komarik - no ja by som sa radsej veru naklanala nad misu, ako nahanala vreckovky 🙂 .....nevymenis ???? 😀

kiara15
29. júl 2009

lucul ty si mala nieco ine ako ja 😨 mozno si mala stastie 😅

tijus ved aj bola karamelova 🙂 tak si dobra a kam chodis cvicit? 😕

tija28
29. júl 2009

inak tehulky nase heliosacke 🙂 ................ja som uz velmi zvedava na tie vase buduce deturence 😉 cikytka nam to tu pekne rozbehla...........a potom budeme len deticky v paradnych obleckoch navzajom obdivovat 🙂 🙂 🙂 velmi sa nato tesim 😉 😉 😉

katy7
29. júl 2009

AHOOOOJTE babenky, idem vas rychlo precitat, nech som v obraze a snad stihnem aj trosku pokecat

kiara15
29. júl 2009

ahoj Katy7 ako s citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre