Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
4. aug 2009

servus akurat som ti napisala IP.chuda bola taka stoho nestastna ale vsak sa uvidi zajtra chuda je tam sama tak neni cudo 😉

mzuzka
4. aug 2009

moja, nezavidim jej, ja som to tam zazila pri Et ked bola sama a vtedy do toho ten pokazeny alarm.... to bolo uplne na psychynu.sa cudujem, ze pri tom vsetkom proste triezvo rozmyslaju a netrasu sa im ruky. je to tam na zblaznenie, ked su 2ja. maju toho fakt dost, pacientky stale pribudaju... a oni ruky furt len dve

domika9
4. aug 2009

ahojte kočky helinky ja som včera spomenula tu slaninu tak mi tak strašne prišla na chuť že som si musela ísť nakrajať a zjedla som ju s kečupom mnam aj dnes by som vhltla 🙂

domika9
4. aug 2009

ked dojem hrozno pojdem si nakrajať ved potrebujem brušnu riasu na heparín 😀

mzuzka
4. aug 2009

ja si spominam, ked mi krajko povedal - spravite si na brusku riasu a tam pichnete. a ja tak nechapavo na neho, co i spravim? to sa potiera,ci ako? ( ja som si normalne vybavila tie zelene riasy z vody a rozmyslala, ci je to niaka dezinfekcia, ci co... ) a on kukal, ci si robim prdel, alebo ci som vazne tak blba

domika9
4. aug 2009

😀 😀 😀 dobre išlo ti 😀 😀 😀 , ved aj ja som sa už strapnila v heliku ale ved oni su na to už zvyknutí 😀

mzuzka
4. aug 2009

potom vstal, isiel mi to ukazat a ked videl moje brucho pozrel na mareka a povedal, niako sa posnazite 😀
ja som ho mala uplne ploche ako doska 😀

domika9
4. aug 2009

minule sa mi snívalo že sa nam narodilo babo a cela hotova som si po porode spomenula že som zabudla cele tehotenstvo pichať tak som mala riadne šoky že čo budem teraz robiť 🙂 a dieťa už narodene
asi mi už z toho trošku hrabe na mozog alebo to bude tým teplom... 😀

mzuzka
4. aug 2009

no posledne dni moje sny nie su ani na zverejnenie. ja som uz uplne debilna chvilami,ak su sny odrazom podvedomia, tak asi potrebujem surne psychiatra.

domika9
4. aug 2009

zuzi ved každemu normalnemu do dna 15-20 minut šibe tak čo sa stresuješ na teba to možno prichadza v čase spanku 🙂
ja mam občas pocit že prave tých 15-20 minut mi do dna nešibe tak načo sa trapiť 😀

mzuzka
4. aug 2009

dakujem domi, si ma ukludnila 😀 😀

domika9
4. aug 2009

nemaš za čo
no ja už mam slaninu v bruchu len tak dalej a ešte pred zimou budeme vysekavať väčšie dvere doma 😀

mzuzka
4. aug 2009

to sa neboj, na slovensku je dobra norma, vchod do kazdeho domu musi byt svetlost 80cm min. tu uz je to horsie.

domika9
4. aug 2009

no hej ale v kupelni mame 60 a tomi veru už vela nechyba 😀 , a ved postavíme bazen na dvore tak zajedam slaninu chipsami tak dnes mi fakt ide 🙂

mzuzka
4. aug 2009

no tak v tom pripade nie je co riesit. a s tymi chipsami si ma navnadila. ide sa na to.

lucula73
4. aug 2009

ahojte ,
domika 😀
mzuzka a býva ti už zle?
baby ja som jedla bryndzovú nátierku a je mi na g.....neviem čo so sebou,tak som si sem sadla,nech na to nemyslím...mala som si dať radšej slaninku,nech mi ešte k tej mojej pribudne....

domika9
4. aug 2009

lucula vitaj tak palce do krku a potom si daj chips 🙂

mzuzka
4. aug 2009

lucul, u mna je to take divne. ja nezvraciam, ale je mi pravidelne, kazde poobedie zle. tak hrozne tazko na zaludok. jem len tak po troskach, ako mys, lebo mi to sedi na zaludku. iba ma natahuje, alebo sa mi ako keby chce vygrcnut, vybehne mi trocha kyseliny do krku a vrati sa to nazad.obcas si vravim, ze asi by som sa radsej vygrcala.

kiara15
4. aug 2009

no konecne som tu v klude dnes som pisala len od segry bolo mi strasne zle zase som mala tu sprostu triasku a zalieval ma pot to uz asi priprava na tehu 😀

lucula73
4. aug 2009

kiarka ahoj,no len sa pekne pripravuj na to tehu,to treba veru... 😉

zuzka to isté mám aj ja,ja tiež nevracviam,len otrasný pocit na žalúdku ..presne ako opisuješ.
trochu mi to prešlo,ale slúbila som malej že pojdeme spať spolu,lebo ocino je v práci,tak sa lúčim a musím ísť.

dobrú nocku.

kiara15
4. aug 2009

lucul diky a ten slub veru musis dodrzat tak pekne sny 😉

mzuzka
4. aug 2009

dobru nocku a pekne snicky 😵

cikyta
4. aug 2009

Čavte kočendy.Juj ked vás tak čítam,až som sa vrátila do nedávnej minulosti...to nieje ani pravda...Len si užívajte každý den a naplno vychutnávajte všetko všetučko v tehotenstve.
Ja som vracala aj za vás-zrejme.Ved som skončila aj na 2 dni v nemocke skrz grc ošiale.
Dobru nôcku 😔

kiara15
4. aug 2009

ciky ahoj ale sa ti to oplatilo ved mas taky krasny zazrak doma 🙂 🙂 🙂 zo dna na den je krajsia a krajsia proste herecka 😎 a kedy tam uz bude fotecka?

cikyta
4. aug 2009

Kiarka-11.8.ju zanesiem do helíku. 😉 Myslím fotku.Nie Silviu! Tu im už nevrátim! 😀
OOO a dakujeme za pochvalu.Ved aj teba to čaká-ani sa nenazdáš a budeš nosiť bábatienko v brušku. 😉 Cmuk!

kiara15
4. aug 2009

ciky diky ved si to uz aj ja hovorim 😉 takze ju tam budem uz buduci tyzden budem vydiet supeer!!!! 😵

chorale
5. aug 2009

dobré ránko,
ja som ako puk od 1,30 hore a odvtedy nespím. o tretej som si musela ísť prejesť a teraz tiež. ked zavriem oči že idem zdriemuť všetko sa somnou točí a málo chýba aby som išla na WC. tak som sa postavila a budem čakať kým odbije tá správna hodina a pojdeme do helika. cez obed si to asi vynahradím.
pekný dník babule

wolfskinka
5. aug 2009

ahojte ...

chorale ty co nemozes spavat? nebojkaj vsetko bude dobre, teraz si uz asi v heliku ..... drzim palceky a myslim na seba
kiara ... sa tesim s tebou super, drzim palce na piatok ...
lucula ... nno bryndzova natierka je to prave orechove v tehotenstve ... 😀 to co ta napadlo
cikytka ahojki ... no som zvedava na tu tvoju fotku ked tam najblizie pojdem

orsulienka a ty kam si mi zmizla
kamka, dunda, tinkaza a vy co ?

orsulka
5. aug 2009

tak som tu.....a aj v praci, a leita mo tu vcela.....okolo čela, tak trochu neprijemne..... 😠

chorale, no to bola podla mna psychika......to je teda svina, ked ťa takto nenechá spavat...neboj dnes to prebehne vsetko ok, dojdes domov a budes spat jak tvoje babo v brusku 🙂))))))

wolfskinka
5. aug 2009

orsul ty mas uz aj basnicke crevo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre