• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
orsulka tak toho sa nebojim, ze by som za nim nevladala .... to by musel byt inac namakany .... :grinning: :grinning:

mzuzka mne nic

kamka ty moc nevyskakuj, lebo ked nebude uz chciet chodit so mnou moj manzel tak sa obetujes ty ... tebe tiez trosku pohybu neuskodi :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka...ani si nenapisala, ci je to slovensky spevak...ale heno mi napadlo...... :wink:
7. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka ... a ty pochadzas povodne odkial z akeho mesta ?
7. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava hento....... :wink:
7. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
mzuzka, Krajko ma voľno ešte celý buduci týždeň.dr. je tam sama, ale je šikula, ide jej to výborne. :wink:
7. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina super a ako to vyzera s tebou ?
7. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, celkom dobre. :slight_smile: dnes som bola na poslednej kontrole a v pondelok mám OPU. vajok mám dosť a už su celokm veľke, čo diktovala dr. Mikulovej, tak od 16-22 mm. už to aj cítim, je im už tesno, potvorkám guľatým. :slight_smile:
ráno som sa stretla s Kiarkou, milé žieňa, taka podarená. :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul nie je slovensky,asi je to spanielska, alebo taka niaka. a spieva tam NA TA LY nie natalia. ale zalubeneho potesia aj tato.tu som zas ja nepoznala. robim totizto poradcu ako ulovit jednu slecnu :grinning:

wolfi,som z prievidze

lusi, dakujem za infosku
7. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina....no super...tak pondelok nepracujeme, ale držime palceky.... :wink:

kiarka sa nam dnes ani nezvala........co a ako na kontrole..... :frowning2:
7. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršulka,ďakujem.
kiarka vyzerala v pohode,mala tiež embryo. pohovor a spomínala, že OPU by mala mať tak utorok-streda, dúfam, že sa mňa nenahnevá, že som vám to prezradila. :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina no super, uz to cez ten vikend nejako vydrz ... a kiara ide na opu tie v pondelok ?

takze dalsia prievidzanka a co ta odvialo tak daleko ?
7. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostatnym na objasnenie, je to natacane cez stupacku, v jednom panelaku u nas v PD. on chodi aj normalne po ulici a takto si rozprava, tak ho sused natacal a natacal a myslim ze uz aj niake Cd je z toho.
7. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka...mne to nejde v praci pustit mame blokovany youtube.....ale poznam to :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave m i segra vravela, ze ho stretli v meste, zas sa vykecaval, ze maly isiel oci na nom nechat.ani nedychal, len kukal co to ujo a akomu vyprava :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik ja tiez nemam v robote v pc ani zvukovku
7. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte babule prisla som az teraz bola som u maminy a ona nema net takze :slight_smile:

mzuzi doky povedala ze mozes to uzivat ze nic tam nevidela ze preco nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bola zlata aj ked mala toho dost aj tak to kukla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lusinka nehnevam sa kludne ze si povedala mam to vstredu viac menej lebo kontrolu mam v pondelok takze sa mozno este stretneme si velmi zlatunka a som rada ze si sa mi prihovorila dalsie super ziena som spoznala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no a ku mne mne to rastie ale nie tak rychlo ako lusinke nie ale povedali mi ze to ide v pohode krv bola dobra a v pondelok uz asi posledna kontrola a stredu OPV.folicul mam asi 7az 8 povedali :wink: takze viac ako minule :slight_smile:
7. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ozaj co uhorky?ja uz varym nalev tiez mi mm poslal robotu :confounded: par poharov chcem zavarit :wink:
7. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky tak ja vás pekne zdravím po dlhom čase vidím že sa to super rozrastá :wink: :wink: to je fajn

mzuzka - gratulujem ku svištíkom to je super len pekne sa opatruj a dávaj na seba pozor šikulica šikovná :wink:

kiarka - tak ty si už poriadne ďaleko došla ešte pár dní a budeš tehu :wink: :wink: držím silno palčoky

všetkým snažilkám tehulkám prajem len to naj,naj,naj :wink: :wink:
7. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica ahoj moja a ty kedy zacinas? a ako sa mas? :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - ak sa nezadarí do konca roka :wink: ešte sama neviem ako ďalej či pôjdeme znova do toho IVF....mali sme ísť s mm na kontrolny spmg tak potom sa uvidí ako ďalej ale ja som presvedčená že to pôjde normálnou cestou :grinning: :grinning: mám sa celkom Ok sem tam nejaká depka z toho všetkého :wink:...tak ty si to zobrala za ten správny koniec to sa teším :wink:
7. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica snazim sa dufam ze to vide aj mna nieco hnalo aby som to este skusila tak uvidim aj ked som presvedcena ze to vyde :wink: :wink: :wink:
7. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - budem na teba myslieť a držať palce aby to všetko dopadlo na jednotku :wink: to prve IVF to bola len príprava a teraz už vlastne vieš do čoho ideš :wink: :wink:
7. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica ved prave ze malo ktore ivf prve vydu ze 2su uspesnejsie :wink:
7. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - ty si bola aj na tej laparke však? ako to prebiehalo ?
7. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica super presne mi vsetko zapadalo.1den prides druhy ta operuju a na treti ides domov :sweat_smile:
trochu ma to bolelo ale dalo sa.Este mi to doky natocil a pustil co vsetko mi odstranil :wink:

preco aj tebe hrozy laparka?
7. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak dnes bolo v helíku super janka mikulová je velmi fajn. Tak konečne som sa asi dočkala. Dostala som lieky a ked príde mrška tak začínam. Malo by to byť asi 19.8. tak dúfam že to bude OK.
Kiar dúfam že všetko je v poriadku.
7. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka neboj vsetko je ok ja idem na kontrolu v pondelok a asi v stredu uz opv a ty kedy zacinas?
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara
Ahoj ja som teda dostala lieky a mrška by mala prísť 19.8. a to mi dali aj Dupaston aby prišla tak vtedy.Janka Mikulová je fajn všetko mi vysvetlila a dala dosť nádej. Ešte musí moj partner prísť na Trial Wast tes na spermie lebo naposledy boli trošku zlé ale viem asi prečo. Bol taký z toh vystresovaný že sa mu to skoro nepodarilo a polovicu no... nebudem dalej písať ako to dopadlo. Tak na piaty den stimulky mu to urobia znovu ale už je v pohode lebo velmi to chce. a ty ako si dopadla? dúfam že dobre.
7. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok