• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
tak ja uz som aj z cvicenia naspat.....................a vy uz ste za tu chvilku zase popisali :grinning: :grinning: :grinning:

zuzanabb - ja viem, ze cas je nas nepriatel, ale po mojich dvoch neuspesnych IVF-kach............sa snazim poradit z vlastnych skusenosti a vsadit na IUI, aj ked ta sanca je tam minimalna................tak preto ten nazor na IUI, lebo ved co ak si vyminies vsetky tri pokusy na ivf-ko a nic ? co potom ?...........i ked ja by som bola najradsej, keby sa Ti zadarilo hned toto IUI, no ale zivot je nevyspitatelny a my sme v nom len take male figurky :wink: ..........a aj ja som vsadzala na 1000% na ivf-ko, a uz druhe nevyslo a to by som mala byt vraj v poriadku, hmmmm ??? :slight_smile:
12. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija neprehanas to s tym cvicenim ?
12. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - ked ja musim kvoli chrbtici.................a ked musim, tak musim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

............dneska idem prvy-krat robit ryzovy nakyp - tak snad sa to bude dat jest............tak mi drzte palce :wink:
12. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ryzovy nakyp
12. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ryžový nemusím, my sme to ani nikdy nevarili lebo to nikto u nás nechcel. ale držím palce nech sa vydarí
12. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes dukatove buchticky mnam mnam
12. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: že nestiham????? akože vobec ?????? ale teraz kusok volna mám....
takže vsetky pozdravujem.....

take sladke jedla ako ryžový nákyp a dukátove buchtičky ja teda nemusim........keby boli palčinky, prip. parene buchty ....dala by som si povedať......alebo aj sulance s makom či struhankou.....:slight_smile:)))

tijus...dnes už konečne aj ja idem zakrepčit na Zumbu, včera sa necvičilo :frowning2: :frowning2:
12. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul vitaj a co si mala za taku "dolezitu" pracu ... ste si s muzikom vymienali geneticke informacie ????????? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...kiežby...to by sa mi určite viac páčilo :grinning: :grinning: :grinning: ale nechávam si takéto záležitosti až na buduci tážden - dovolenkaaaaaa :wink: :wink:
12. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tebe je ... moja dovolenka v nedohladne a tento vikend ... no skoda reci ...
12. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte moje som tu na skok lebo idem si lahnut dost som ubolena :unamused: tak vybrali zo mna 7folicul stoho 3jednotkove 3dvojkove a 1trojkovy vcelku som spokojna je o 2viac ako minule :slight_smile:

vsetkym dakujem za drzkanie palcekov zajtra volam kolko sa oplodnilo :wink:
12. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari.....supeeeeeeeeeeeeeer !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jasne, chod si lažkať a oddychuj, ved vieš, že dnes si schopná na žiadne právne ukony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krásny vysledok...som s tebou spokojná :slight_smile:))))))) :wink:
12. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara no supeeeeeeeeeerrr gratulujem .. nech sa pekne dalej vyvijaju, len pekne oddychuj

a nie vybrali folicul ale vybrali vajicka folikuly su tie kde vajicka rastu .... ale to je jedno, to len odborna terminologia od judr.pudr.mudr. ..........
:grinning:
12. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky doky povedala ze je to super ze v kazdom su vajicka a uz je na nich co bude dalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiati...prense tak, ale máš aj pekne znamočky, a to je fajn....tfuj-tfuj-tfuj...pre šťastie im posielam :slight_smile:)))
tebe dobru nocku .-)))
12. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara nech pekne rastu embryjka a zajtra cakam len a len dobre spravy
12. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

kiarka super,to sú pekné čísla aj známky...buď spokojná a v klude oddychuj...inak ráno si vyzerala strašne super,maximálne uvolnená,to sa mi páčilo.... :wink: a teším sa na ďaľšie infošky zajtra ráno.

no wolfi - žilina ma sklamala,tak skoro tam nepojdeme,akurát sme sa tam naobedovali :frowning2:
12. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ved som ti to povedala .... ze tu neni co kupit ... my sme boli v trencine v tom Laugariciu a tam bolo super
12. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka...ahoj mamča :slight_smile:)))) no to vieš, nie vždy sa podarí nakupit ..... :grinning: :grinning: nikedy takr nie je z čoho moc vyberať :slight_smile:))))

drahy mi volal, že po nakupe v SAME v PD...sme vyhrali velký dážnik :slight_smile:))))))) tak ho pojdeme dnes vziať ..... akože dobre, lebo už táááák dávno som nič nevyhrala :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - no super,ja som ešte nevyhrala nič :unamused:
12. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava aky bude :slight_smile:))))))) no aj tak sranda...... ale to preto sme vyhrali, že ja som tam napisala draheho udaje, aj telefon...keby som tam bbola ja...tak určite nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a dnes som dostala aj čokoládu...hihih..."uplatok" , za to, že som urobila jedno potvrdenie......a to vysvetlujem tým ludom, že ved je to moja práca, nech si nerobia starosti....ale tak čo s nimi......potom sa tu hadrkujem s nimi za jednu čokoládu :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky ženušky z heliosu. :wink:
Kiari, super, ja som ti hovorila, že bude len a len dobre.som rada.
tak si pekne pospi.
12. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusina.....ty volas zajtra ??????? a mate PK????
12. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinia ahoj ... no ako ?
12. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na teba lusinka som tiež veľmo zvedavá...končne sa to tu trošku rozbieha....je čo sledovať,len čo oči otvorím,zapínam koňa a moj muž mi ukazuje ťuk-ťuk na čelo :grinning:
12. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, vas docitat, to je riadna fuska.

kiaruska tak gratulujem k nasim kraaasnym 7mim statocnyyyyyym. od tejto sekundicky myslim len na kamoskov pre mojich svistikov.

lusi tebe tiez ako to krasne uslo, ty nakoniec vklad skvor ako kiarka, si ju ofukla. :grinning: :grinning: :grinning: nas tu bude tehuliek zachvilu...

orsulka zlatinko, uz sa nam to bliiizi, za chvilu som taaaammm a tesiiiiiiiiiiim

tijka ,wolfi, maska vsetky nove i tsronove ahojteeeeeee
12. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzka...ano...ano...anoooo!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte................tak prisla som sa len pochvalit, ze ryzovy sa mi super podaril - normalne som si aj duplu dala :grinning: no co uz, sak ja to zase schudnem niekedy casom :grinning: :grinning: :grinning:

kiarka - krasna spravicka.............aj ja som mala 7 statocnych, tak ma prosim nesklam a nech mas o par dni v brusku aspon dvoch najstatocnejsich bojovnikov.......a potom o dva tyzdne len same dobre spravy chcem od Teba pocut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

chorale - tehulka nasa heliosacka............jakto, ze este nemas nahodene v profile tt, haaaaa ????? ako mam teraz vediet, v ktorom si tyzdni ???? haaaaaa ??? :wink:

mzuzi - aj si vcera oslavovala meninky ????? a co pekne si dostala ??? :wink:

orsul - no teraz uz len ten dazd chyba :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija ved si rano cvicila ako strhana
12. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - to hej, cvicila...........ale to som nevedela, ze sa mi ten ryzak podari......ale zajtra idem zase cvicit, tak to vybeham - dufam :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok