• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
kiarka to už má za sebou dnes - určite...a teraz s bobatkami určite vylihuje na postielke!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
tentokrát to vyjde...citim to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komárik, ja som ju tiež papala že má veľa vitamínov. a predtým som mala v 6tt zápchu tak mi ciky poradila kapustu. tak som si v sobotu povedala že mi nemôže uškodiť. možno keby som ju jedla pomaličky, a iba trošku. ale ja rovno plný tanier a hltala som ju ako keby mi ju išli za 2 minuty zobrať :grinning:
orsul ahoj už som myslela že balíš na dovolenku ked ťa nebolo.
17. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žabky chcem Vás pozdraviť a zaželať pekný týždeň!!! :slight_smile:
17. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Pripájam sa k Zuzanke!!! :slight_smile:
17. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny slniečkovy den všetkym :dizzy_face: Asi ste všetky pri vode ,na slniečku...alebo odpočitavate posledne minutky v praci...
17. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky
zuzanka tak konečne si sa nám prišla ukazať - panečku ty už maš 26tt :slight_smile:
17. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OOOOOrsulka-žiješ? :frowning2: Teraz mi segra volala o tom lietadle.Od PD po ZH bola tlak.vlna......Ešte neviem presne o čo ide,ale až padla z okna parapety dnu do bytu aká šajba.(Myslela,že zase baňa.)
17. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Orsulka.Ja som si len na teba spomenula a tu su viacere babenky z PD.
Tá HA(Morovno)je zakliata :frowning2:
17. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo ciky ? pri vas padlo lietadlo či čo?
17. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri nás nie.V jednej dedine medzi Handlovou a PD.Ešte to nieje ani na Ta3.
17. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vy to tam mate vokolí ,,huste,,
17. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - ja som to počula až do bojníc,vyletela som na balkon a prvé ma napadlo,že zase vybuchlo v Novákoch...
uf....tiež som hľadala infošky,ale nič som nenašla.
17. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahoj domi...ja len na skok...

orsul - ideme s malou zase k našim,lebo moj mm vymyslel,že ide vyhadzovať staré kovové zárubne a chceme nové dvere,tak tu sa nebude dať bývať,už sa toho desím,čo ma bude čakať potom.... :unamused: ale nové dvere je moj dááááávny sen,takže...niečo za niečo... :wink:
a tebe prajem krásnu dovolenku,pekne si oddýchnite a nech vám vyjde počasíčko... :wink:
A ako bolo na mini stretku?
17. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - už to hlásia,nebol výbuch,ale prelet dákeho voj,lietadla..no aspoň že...
17. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Lucul.Prekročilo hlukovu hranicu.
No vidieť to na oblohe v dyme a ohni-myslím,že je vojna :confounded:
(Sobotu som tu stihačku videla tu v MT,ale tiež nebola nejak extra vysoko,ale predsa...)
Dobru nôcku. :slight_smile:
17. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer bambulky vsetky :wink: :wink: :wink:

lusina - gratulujem k drobcekovi a pekne sa o neho staraj - nech mame o dva tyzdne z Teba obrovsku radost :wink:

kiarka - tak Tebe gratulujem dvojnasobne k obom drobcekom a verim, ze budes pekne nasledovat mzuzku :wink:

ostatne pekne zdravim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka drzte sa pekne pokope vsetci 3 celych 9 mesiacov a potom uz na cely zivot
18. aug 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rnecko Helinky......dnes v praci posledný dniček...dakujem vsetkým za želanie peknej dovolenky.... :wink: :wink:

luculka...ministretko so mzuzkou...no super....vyzerala uplne nadherne ako princezna, lebo mala na sebe krasne šatočky.....a brušinko...no super!!!!!! tak som si pohladkala aj 2x, nech sa chytá aj na mna :slight_smile: :slight_smile: tak sme sa stretli vecer o pol osmej a zbadala som sa až o pol jedenástej, že kolko je hodin .-))))) tak velmi rýchlo mi to ubehlo..... :frowning2: :frowning2: ale usta sa nám nezavreli :slight_smile:))))) ved to poznate :slight_smile:)))))

tijuska, ciky, domika........zdravim ked som vas už večer nestihala....

dobre ranko wolfi :slight_smile:)))))
18. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme si vcera mysleli, že sa niečo vybuchlo niekde.....a to bolo len lietadlo, ktore prekrocilo hlukovu hranicu?????? nechápem.........to a ž takto???????
18. aug 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj orsulik
18. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ako sa dari???????
18. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak vselijako, momentlane mi je zima na nohy :grinning:

ip
18. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to vážne???????? a ty nenosiš so sebou náhradné ponožky???? pre prípad, že by ti bolo zima na nohy??? v auguste????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a inak kde sa nám zas tula kamka???????? tá zas maká v práci????????????

a zabudla som pozdravit zuznaku.h. ...že sa ukázala po dlhsej dobe......aj s Jurkom :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka mam ich v aute a od auta ma delia 2 poschodia a nechce sa mi ist dole :grinning: :grinning: :grinning:

kamku dnes operuju .... neviem presne o kolkej snad to uz ma za sebou ... ma sa mi ozvat ako to dopadlo, lebo sa chystam ju ist pozriet do nemocnice
18. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BOOOOOOOžE....ja som telivo....fakt!!! ja som zabudla !!!!!!! ved ju včera prijimali do tej nemocnice.....este, že si mi to pripomenula......drž sa KAMKA!!!!!!!!!!!
18. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s nou vcera este volala, lebo som chcela ist za nou, ale ze navstevne hodiny len do 16.00 a to sa ja nedostanem tak ked bude mat po operacii tak zajtra za nou skocim
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju pozdrav odo mna.....vopred dakujem :wink:
18. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pozdravim ak sa mi ozve ... dnes urcite za nou nepojdem, bude po operacii ubolena a pojde za nou drahy a rodina, ale ak si ju tam nechaju este aj zajtra poobede tak za nou skocim
18. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko bambulky moje :wink: :wink: :wink:

orsul - aj ja, aj ja Ti zelam prekrasnu dovolenocku a bodaj by ste sa z nej vratili uz traja - bo ja verim na zazraky :wink:

wolfi - aj za mna prosim pozdrav kamku :wink: prosim :wink: ..........a aj mne je zima na nohy, hihihihihih :grinning: :grinning: :grinning:

vsetky ostatne helinky zdravim a prajem pekny slnieckovy dnicek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok