Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
27. aug 2009

tak je to spravne ....

pekny den ja uz idem domov

domika9
27. aug 2009

jaj minka tak ty budeš za chvilu tehu tak super ešte nedavno si sa nevedela dočkať mršky 😉

domika9
28. aug 2009

halooooooooooooooooo je tu niekto?
vy ste snad zahajili protest 🙂

meli3
28. aug 2009

ahoj domika ja som túú, len som bola na nákupy a doteraz som robila palacinky, lebo o dve hod.ideme na chatu a tam sa potešia mojim palacinkám 😉 Ideme sa kus vyventilovať do nedele, musíme ešte využiť leto na "grillenpárty" 😀 😀 Dúfam, že sa máte dobre, držkajte sa!! 😵

domika9
28. aug 2009

ja som dnes bola na kontrole naendokrinologii či mi nereba väčšiu davku na šž koli tehotenstvu ale netreba takže fajne 🙂
bože ja neviem ako to vydržím do piatku ved to sa snad ani neda 😒

domika9
28. aug 2009

meli ja som dnes vyhodila 2 palacinky nemal ich kto zjesť - tak zavadzali v chladničke už take obschnute bjedačky 🙂

surviver
28. aug 2009

Ahojte 🙂
Vidim,že tu všetci dovolenkuju...je tu trocha smutno,ked nie je čo čitat,ale je fajn,že si každy niekde pekne oddychuje 😎 Aspon bude v septembri kopec novych zažitkov z dovoleniek a snad aj vela novych tehuliek 😵 ,čo nas určite poteši všetkych najviac.....tak vam prajem pekny vikend 😵 paaaaaa

surviver
28. aug 2009

ahoj Domika 🙂

surviver
28. aug 2009

do piatku to nie je daleko 😉 uvidiš rychlo to zbehne a potom už bude fajn,aj ked strach nas asi neopusti až kym nebudeme drobcov držat v naruči....

domika9
28. aug 2009

ahoj survi ved to že každy je asi niekde pri vode no dne s je u nas pekelne horuco a to za chvílu začína september

surviver
28. aug 2009

no aj mi mame hic...ale lepsie akoby pršalo 😉

surviver
28. aug 2009

my nie mi....zo skoly som už davno,taka hanba 😔

minka051
28. aug 2009

ahjte
Aj my sme pri vode ale mám so sebou Lap. tak ak sa niektorá prídá možme písať. Inak je u nás pekne ale ryby neberú.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
28. aug 2009

minka a čo bude na večeru,ked rybky neberu? 😉 Ale teraz je aj v noci teplo tak hadam do 8 niečo chytite a bude bašta 😀
katarinka a zvladaš pracu? nie je Ti zle?

minka051
28. aug 2009

katarínka neboj bude 🙂 prečo by nebolo. ja idem ešte len v nedelu na další UTZ a krv a musia mi odsať tú blbú cystu čo narástla.

meli3
28. aug 2009

Neboj nič domika, vydržíš..ubehne ti to do piatku ešte zopárkrát sa vybúvaš a bude to 😵 😵 Lúčim sa kočandy idem chatovááááť... 😀 😀Budem na vás myslieť 😵
Wolfi - príjemnú dovolenku, hi nie že budeš baliť ako ja, trištvrťku vecí čo som nabalila sme v Chorvátsku ani nevytiahli z batohu, ja som strašná, mangel ma volá keď balím, že "skaut-vždy pripravený".Hi, a to ho akurát vyčkávam, že sa ide na tú chatu a keby ste videli jak som pobalila 😅 cestovná taška (tá najvačšia ktorú máme+igelitka+hrniec kde sú palackinky+igelitka kde sú botasky moje a mm) To je čo??Mangel bude frflať 🤐, ale samozrejme ja vobec nechápem prečo 😅 😅 Ajojte!

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
28. aug 2009

Ahojte dievčence.
Chcem sa spýtať.Máme v helíku na nástenke aj text,čo sme písali pri fotke?

cikyta
28. aug 2009

Inak Katka........začínaš pekne albumík. 😉

domika9
29. aug 2009

ahoj ciky ked sme tam boli tak som sa celkom zabudla pozrieť na vašu fotečku takže ti toto ani neviem povedať ale istotne ti to niekto tento týžden zistí a ked nie tak 4-teho idem ja tak sa pozriem 😉

domika9
29. aug 2009

inač dnes som prva- prva - prva be-be-be-be to sa mi nemože stať ked je doma orsul 😀

domika9
29. aug 2009

ty brdo u nas sa spustila taka leja

janicca
29. aug 2009

ahojte helinky všetky vás zdravím 😉 vidím že sa to tu pekne rozrastá 😉

wolfi - tá už má cestovnú horúčku a jednou nohou je už v Egypte 😉prajem šťastnú cestu

orsul - orsul dovolenkuje a chytá bronz a možno aj niečo iné 😀

tija - tá sa vyvaľuje na jachte ako nejaka celebrita 😀

ozaj neviete čo je s kiarkou?v pondelok ideme do helíku sme objednaní na 9.30 hod.nejdete niektorá helinka 😉

mzuzka - pozdravujem švistíkov a prajem len to naj 😉

cikyta - a kuknem aj princeznu sisinku ke´d budem v helíku 😵

všetkým vám prajem fajn deň aj keď trošku upršaný 😉

tija28
29. aug 2009

ahojte bambulky...............tak ja som sa az teraz vratila......a vy az na druhej strane - taka hanba 😀 😀 😀

ja som sa mala uzasne bombovo, a aj som si to o par dni este predlzila, co sa mi domov vobec ani nechcelo ist................a ti krasni taliani - ach jaaaaaj 😎 😎 😎 keby som na slovensku nemala chlapa, veru by som sa uz ani nevratila 😉

.........a chvilu tu nie som a vy same novinky 🙂 🙂 🙂

domika - tak Ty si ma najviac prekvapila, takze gratulujem a tesim sa spolu s Tebou 😉

wolfi - tak Tebe zelam suprovu dovolenku plnu prijemnych a zaujimavych zazitkov 🙂

kamka - ako sa citis z nemocky...........vsetko dobre dopadlo ? 🙂

janicca - Ty sa nam pochval ako ako ako pokracujes ??? 😉

......................inak baby, ved vas tu je uz viac tehuliek ako snaziliek - ale potesi to 😉 ..............no a vitam vsetky nove tvare 🙂 🙂 🙂

.....................inak my uz ideme otvarat o par dni jednu prevadzku, takze konikovat budem chodit ovela menej - tak dufam, ze mi to odpustite, hihihihihi 😀 😀 😀

janicca
29. aug 2009

tija - no čau moja tak ty si to leto užívaš poriadne ale veď žijeme len raz tak treba 😉
ja nepokračujem zatial nijako akurát v pondelok ideme na kontrolný spg s mm a to je asi všetko zatial som to nechala všetko tak...ak sa nič neudeje tak v r.2010 možno skusíme IVF ale to je ešte vo hviezdach... 😉 a ty ako pokaračuješ v snažilkovaní 😉

tija28
29. aug 2009

janicca - tak veru tak, ved zijeme len raz 😀 😀 😀 ..........no mna caka najblizsie vysetrenie HSG, kde mi budu zistovat kontrastnou latkou, ci mam priechodne vajcovody a na zaklade toho sa uvidi, co dalej - ci laparka, ci co ? tak sa necham prekvapit, .........a snad to posledne ivf-ko uz nebudem musiet absolvovat 😉

domika9
29. aug 2009

čauko tija -vitaj 🙂
tebe muselo byť fest fajne a to si draheho nechala doma sameho?

liviaf14
29. aug 2009

ahojte 🙂
tija - ja som bola na HSG pred viac ako tromi rokmi, nebolo to veľmi príjemné, ale dalo sa vydržať, aspoň budeš vedieť na čom si. držím palce, nech je to ok.

domika9
29. aug 2009

jaj dnes je u nas take upršane počasie tak som sa pustila do žehlenia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre