Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

liviaf14
29. aug 2009

domi - aj u nás prší, ja sa k žehleniu odhodlávam už asi dve hodiny a nie a nie začať 😀

tija28
29. aug 2009

domika - no mne bolo uzasne a hlavne preto, ze som nechala draheho doma.........ved predsa nebudem vlacit drevo do lesa, no nie ??????? 😀 😀 😀 ........no ten moj keby toto cital, tak si ani necvrknem, hihihhi 😀.......domika, no ja sa este stale neviem spamatat z toho Tvojho tehulkovania - to bola ina rychlovka 😝

liviaf - diky za povzbudenie........sak som zvedava, co tam mam 😉 .....a vam sa zadarilo prirodzene ??? ci ako ? 🙂

...............inak som prave dovarila kukuricu, kto si da ???? 😀 😀 😀

janicca
29. aug 2009

tija - pri poslednom pohovere s Krajkom sme riešili HSG a poprípade laparku ale ja som sa ešte nerozhodla... ako som už písala zatial nič nerieším... 😉taku varenú kukuricu hocikedy sem s ňou mňam 😀 a palacinky kedy budú ? 😅

domika9
29. aug 2009

no tijuš ale pre mna sa boj začína ved vieš ...
dufam že do uspešneho konca to dotiahnem 2v1 🙂
jaj a tu kukuricu by som si dala aj ja inač tento týžden vobec niesom hladna neviem prečo ale moje oblubene jogurty stoja v chladničke lebo ich nemožem ani polkuť - a ked si dam rano 1-2 rohlíky tak do večera necítim hlad

tija28
29. aug 2009

janicca - no ja hormony nechcem vidiet aspon najblizsi rok, preto toto riesenie 😉 tak dufam, ze to bude spravna cesta za babom a snad aj rychlejsia 😉 .............a palacinky budu isto, ale neviem kedy.......som trochu zlenivela posledny tyzden, hihihihihi 😀 😀 😀

domika - no ale teraz by si mala jest co najviac vitaminov a hlavne zeleninky - tak sup do toho................a isto to dotiahnes do uspesneho konca teraz - ved si v rukach tych spravnych odbornikov a popri tom tu mas specializovane poradkyne mudr, judr, pudr..........takze s nami to isto zvladnes lavou zadnou a dokonca z toho este bude 3v1 😀 😀 😀

komarik
29. aug 2009

ahojte,

tija, vitaj z dovolenky. Si sa vyvaľovala a pekných chlapov obzerala, čo?

domika, prvých 3,5 mesiaca ani mne nič nechutilo a jedla som na silu aby mi nebolo zle. A teraz som sa rozožrala ako malá svinka. Jedlo sa stalo mojim celodenným problémom. Stále rozmýšľam čo by som si dala.

domika9
29. aug 2009

ved aj ja jem pretože musím ale hlad necítim vobec
tijuš prival vitamínov je zabezpečeny aspoň paradajky do seba džgam 🙂
a čo som si všimlapredtým som mala rada sladke a teraz mamcely týžden rozbalenu čokoladu na stole a nema ju kto zjesť 🙂

domika9
29. aug 2009

livia tak ja som si už požehlila len ešte ponožky mi treba poparovať 😒
ja som mala cely týžden rozloženu dosku že budem žehliť a nakoniec som to až dnes no aspon mam týžden pokoj

komarik
29. aug 2009

domika, a kedy si dáš do pasu tt?

domika9
29. aug 2009

tija včera mi jednaznama čo ma dvojičky po ivf vravela že jej kamaratka tiež po ivf čaka trojičky dala si vložiť dva a jedno sa rozdelilo tak ta to bude mať istotne huste ked sme boli na sono tak bolo len jedno 😉

domika9
29. aug 2009

ked bude srdiečko prave som pozerala tvoj album a fotku zo sona v 8tt a tam je už celkom pekne rozoznať babo

liviaf14
29. aug 2009

domika - aj ja už mám požehlené 🙂 , ale tak neskutočne ma rozboleli nohy, dnes už na všetko kašlem, už sa len napchávam, mne teda chutí jesť, 18 tt hovorí za všetko 😉
tija - hej, podarilo sa nám prirodzene po prvotných vyšetreniach v heliose, dva mesiace sme mali plánovaný styk a druhý mesiac sa hneď zadarilo. a to mám IV. stupeň endometriozy a mm zhoršený tvar spermií. malo nasledovať IUI a následne hneď IVF. tak sme sa strašne tešili, že to šlo aj takto prirodzene, že som nemusela papať hormóny

komarik
29. aug 2009

jaj, to ideš toho 4.9., však? Silno držím palce.

janicca
29. aug 2009

tija tak s tymi horm. si dám aj na chvilu pokoj ako vraviš ty a potom sa uvidí možno to pojde aj bez nich 😉 po takej dovolenke je potrebné aspoň týždeň este zrelaxovať aby si mohla normálne fungovať 😀

komarik
29. aug 2009

liviaf14, ty už máš za sebou aj tripple testy. Dúfam že boli v poriadku. My ideme na kontrolu 2.9. tak to hádam dobre dopadne.

domika9
29. aug 2009

no ano komarik 4.9 ideme

komarik
29. aug 2009

liviaf14, od 18tt vraj dieťatko v brušku začína vnímať zvuky z vonka. Tak hrozne sa teším že mu budem spievať.

liviaf14
29. aug 2009

na výsledky genetických testov som volala práve včera dokymu, chvalabohu sú v poriadku. snažila som sa nepripúšťať si nič zlé, tak fajn, tešíme sa. áno, čítala som, že bábo už vníma zvuky, veď sa mu aj pekne prihovárame. v pondelok ma začalo prvýkrát kopkať, je to úžasný pocit, hladkám ho stále, pod rukou cítievam bublinkovanie, je to paráda 🙂
držím ti palce na 2. sept., bude tok OK, neboj sa. ty máš termín mesiac po mne 🙂

liviaf14
29. aug 2009

ty sa máš, že môžeš spievať. ja nebudem riskovať, spievať neviem vôbec 🙂 ešte sa ma zľakne 😀

wolfskinka
29. aug 2009

ahojte ...

meli .. ja zase balim stylom chaos panika .... minuly rok mi muz na poslednu chvilu vyhadzal kufor lebo som si pekne zabalila 2 flase slivovice do stredu kufra ku hrdlam som ulozila nabijacku k fotaku k tomu kabel z nabijacky na telefon a k tomu taku zxelenu gulu Frutis .. maska na vlasy ... a k tomu prenosnu zehlicku ... vyzeralo to ako dokonala bomba 😀 😀 😀 😀 tak som to musela rozmiestnit 😀 😀

tijka ahojki no som rada ze si sa doplavila stastne do pristavu ...

janicca nemam cestovnu horucku zatial nie, pohoda klidek tabacek 😀 😀 😀 len ten let nejako predychat .. ja moc lietadla nemusim.. ☹

komarik ahoj aj tebe

dnes som bola v heliku .. 1 folik 21mm 😵 , sliznica 6mm ☹ , maternica ohnuta 96 percent dopredu a naplanoval nam sexik na dnes, zajtra a na zvysenie sliznice mi dal este estrimax .. nikdy som to nemala, a od utorka aj duphaston ... tak si asi moc nadeje nerobim ... ale uvidime ...

komarik
29. aug 2009

je to neskutočné že človek toľké roky po tomto všetkom túži a zrazu je to tu. Teším sa už aj na bublinkovanie. Ja mám termín 15.2. len mi to tu tak zle vypočítalo lebo mám dlhší ciklus, ale nevadí. Držím palce všetkým babám ktoré túžia po dieťatku aby sa dočkali. Je to neuveriteľný pocit. 😵

komarik
29. aug 2009

wolfi, takže klídek aby vajko uvítalo spermoše a keď prídeš z dovolenky tak chcem počuť dobrú správu.

liviaf14
29. aug 2009

komarik veru, ja už som chvíľami ani nedúfala, ale potom som si povedala, že proste bábätko bude a hotovo. začala som pozitívne myslieť a podarilo sa. psychika robí veľmi veľa........
mne tiež v pase píše termín 2.2.2010, ale v knižke mám 3.2.
veď mi aj tvoj termín v pase nepasoval k tým tripple testom 😉 tak super, máme to skoro rovnako, stačí ak ja budem prenášať a dobehnem ťa 🙂 naozaj je úžasné cítiť v brušku bábo, zbožňujem ho už teraz.

romy01
29. aug 2009

Ahojte baby

Komarik verím ti každé písmenko a teím sa až budem aj ja tehu.
Včera som bola v Heliku na konzultácii u koordinátorky a v pondelok začínam s prípravou - budem brat proveru a potom budem mat decapeptil. Mam desny strach z tých injekcii neviem ako to zvládnem. A ked som si precitala neziaduce ucinky tak ma berie hrôza.
Chcem sa Vás kočky opýtať na poplatky, nie je mi to totiž úplne jasné. Podla cenníka by IVF mala hradiť poisťovňa. Aké by som mala ešte čakať poplatky ( okrem liekov) ? Samozrejme že očakávam, že bude mozná ta najjednoduchšia metoda.

domika9
29. aug 2009

wolfi ved to nieje problem že maš naopak maternicu ja ju mam tiež neviem či až tak ale mam 😉

janicca
30. aug 2009

dobré ránko prajem helinky 😉

wolfi - neboj veď ty si veľká bojovnica bude všetko ok 😉 tá dovolenka ti určite prospeje 😉 tak lietanie ani ja nemusím...a kde to presne ideš?minulý rok sme boli aj my v Egypte hotel Le Meridien makadi bay a bolo super až na tu ich vtieravu mentalitu to mi liezlo totálne na nervy 😉 ale dovolenka stála za to 😉

domika - ospravedlňujem sa 😉 😉 zabudla som ti pogratulovať k uspešnému tehu teším sa spolu s tebou 😉 držím palce do úspešného konca 😉

lusina
30. aug 2009

Ahojte babule, tak ja sa hlásim po dvoch týždňoch.
najskor chcem pogratulovať k novým tehulam. GRATULUJEM. 🙂
no a teraz o mne, u mňa to bolo take všeliaké.
na 4 den po ET som začala špiniť, tak som volala Krajkovi, kázal mi utroš jesť, na 6 den špinenie zosilnelo a na 7 den sa pustil ms, /ale nie moc silný/,tak som len tak uroblia test a bol pozitívný,čo ma prekvapilo,a dodalo mi to nádej, test som si robila na 7,9,11 den po ET a testovacia čiarka krásne silnela, na ten 11 bola taka silná ako ta testovacia.tak mi to dodalo nádej aj napriek ms, ale včera som začala intenzívnejšie krvácať a dnes ráno bol test už negatívny. takže tak , už je v kýbli ,ale ešte mame 2 mrazáčikov.

kamka17
30. aug 2009

dpbré ránko všetkým prajem, dnes už hádam zas slniečko bude svietiť 😎 😎 nech sa možte vytešovať vonku z leta 😉 😉

tijuš, taká som rada, že si sa nám vrátila, tka si si pekne oddýchla a hádam sa aj rýchlo spamatáš a zaradíš do normálneho života 😅 😅 ja inak sa mám fajne, po opu som stále PN až do výsledkov, tie hádam budú v pohode, však dám vedieť, hlavne sa teším, že ma nič nebolelo ani nebolí

ciky...Silvinku bozkávam a dodatočne prajem všetko NAJ...k prvým meninám, hlavne nech vás pekne poslúcha a vy ju 😉 😉

domi a ty sa už toľko nestrachuj, veď piatok je tu ani nevieš ako a s tým jedením, no aspoň fakt veľa ovocia a zeleniky a možno aj k tým jogurtíkom sa nejako donúť, aspoň trošku, veď to už nerobíš pre seba ale pre bublinku, tak nech sa má u teba ako vo vatičke, okej..???

lusina... 😢 😢 😢 ☹

janicca
30. aug 2009

lusina ahoj zlý začiatok dobrý koniec mrazačikovia to istia 😉 drž sa

domika9
30. aug 2009

lusina škoda taka som bola napäta ked som to čítala a nakoniec nič z toho fakt škoda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre