Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
2. sep 2009

Ahoj viktoria77
Tak sa držkaj a potom napíš

viktoria77
2. sep 2009

Ahoj minka, jasné, že napíšem. Aj keď si myslím, že nám navrhne absolvovať ešte jedno IUI a pak IVF. Aspoň tak sa bavili predbežne.

orsulka
2. sep 2009

ahojte baby.......tak som to docitala, vsetko co ste tu popisali.....🙂 mam este kopec prace, po tej dovolenke, takže moc nestiham...

wolfi som sa pytala s ktorou spoločnostou leti, ale neodpovedala mi....pchchchhhchc........jej dam ,ked sa vrati, tak to mi neodpovedat!!! 😀 😀

tijka...ale ked pojdes zasek do PD....tak ako sama a tak...ozvi sa OKI????? sand to na podruhe vyjde 😉 😉 inak ja sa asi spravim pod obraz bozi v piatok...hihihihihih........ ideme s deckami z tanecneho na chatu do nedele, takže o zabavu postarane.......to len aby si v tom nebola sama 🙂)))))))

viktoria.......len pekne daj vediet co a ako......možno bude stacit IUI...a budes tehu 😉 😉

minka...ahoj...už je lepsie trosku??????

kupsitka, ciky...ahojte bambule...

mzuzka...moj poklad......ahoj.....tak ako v praci????? ale setriš sa vsak??????? talizman bol so mnou inak aj na dovolenke, len aby sivedela a stražil ma pekne celu cestu tam aj spat, aj cez celu dovcu 🙂)))))

s drahym sme sa dohodli na oktober....cyklus.....bude to casovo lepsie, hlavne kvoli praci.....aby som po vklade mohla ostat domka......
takže idem skusit do heliku volat a objednat sa nejak na koniec septembra....

minka051
2. sep 2009

orsulka

Ano trochu volala som do Helíku Mikulovej tá mi povedala že to je normálne a a ked odkrvácam tak mám prísť na UTZ a uvidí sa či cysta praskla lebo ju potom odsajú. A potom sauvidí či idem do toho znovu.

kiara15
2. sep 2009

pekny den zelam vsetkym helinkam 😉 😉 😉

orsulka
2. sep 2009

ahoj Kiarka... 🙂 🙂

minka....idem volat aj ja, tak o pol hodinku o hodinku.....asi doteraz aj tak robili vklady......

kiara15
2. sep 2009

orsulik 😀 aj ja idem volat dam tiez vediet 😉

orsulka
2. sep 2009

KIARA.... 😀 😀

a ja že co je obsadene 🙂)))))))))))

janula18
2. sep 2009

kiarka, ja mam zas pokazený počítač doma, tak preto som sa ti minulý týžden už potom neozvala.
Tak som na skype len v robote. Len dúfam že mi ho rýchlo opravia

orsulka
2. sep 2009

janula....caf.....pocuvaj babula...chodis cvicit???? ako to funguje teraz od septembra, vies???nevies????? menilo sa niečo????? prosim ta, daj mi vediet...lebo na stranke nemaju žiadne zmeny napisane, ale co si pamatam, tak ta na tej Zumbe vravela, že sa to bude menit...dikes....

a ako sa mas inak??????

romy01
2. sep 2009

Ahojte
ako sa dnes máte ? Vonku je fest pekne. Bola som na socialke nahlasit si PN a teraz už budem len doma. Ale dali mi aj vychádzky, čo je super.
Inak sa chcem opytať, ked po dekapeptile príde ms - napísali, že sa mám objednať na krv a sono - to sa fakt pocas ms robí aj sono?

janula18
2. sep 2009

orsulka pošlem ti to do IP

kiara15
2. sep 2009

janula ahoj mojo ked to budes mat hotove daj vediet chcela som sa stebou porozpravat 😉

orsulik mne furt nik nezdviha 😝

romy ahoj ano robi sono ale cez brusko 😉

janula18
2. sep 2009

kiarka asi sa ti nechce písať, že?

romy01
2. sep 2009

Som fest ako na ihlách, už aby som to celé mala za sebou a konečne uvidela //

orsulka
2. sep 2009

romy...pokial mas ms, sono sa robi cez brusko...... 😉 😉 😉
a bud trpezliva ...hihihihihih.........želám ti aby si videla tie //....... 😉 😉

kiari...ani mne nik.....skusim o chvilku...možno este su na obede, alebo tak...🙂)))

kamka17
2. sep 2009

čaute žienky 😎 😎 tak som úspešne poupratovala, navarila...drahý to dnes vyriešil za mňa...že macdonald...a čítam...

kiari 😢 😢 😢 ale neboj, aspoň nebude v októbri orsul na to sama, pekne si rozmrazíte spolu a to by už muselo byť neviem čo, aby sa vám to takto spolu nepodarilo 😉 😉

mzuzka...čavo, som rada, že ťa zas vidím, len sa veľmi neprepracuj 🙂

a tijuš, ty si dúfam tú služobku zvládla po tej veľkej opici...uf, nemám rád opice... 🙄

a všetkým jasnačka prajem ešte krásny deň slniečkový 😎 😎 😎

kiara15
2. sep 2009

orsulik tak ja idem zajtra o13.00hod na pohovor 😉 chcela som kym mam este mm doma 😎

janula lepsie bude ked by sme sa rozpravali lebo ja odbieham lebo upratujem 😒

kiara15
2. sep 2009

kamka ahoj srdiecko si sikovnejsia ja este stale upratujem .tiez si myslim ze nam to s orsul vide 🙂

orsulka
2. sep 2009

kiari...tak potom super....!!!!!!!! takže od ms hned zacnes.....
tak idem volat aj ja........ 😉

orsulka
2. sep 2009

28.9. o 11,00 hod.....idem ja na pohovor.......povedala mi kocka z recepcie že cca 27-28 Eur......takže to bude asi aj pre Teba Kiari...... 😉 😉

orsulka
2. sep 2009

kamka.....aaaaahhhhoooojjjjj zlatusik...takže ty takto makas doma???????????? a co oddych?????????
hmmmm????????
zabudla som, kedy ides na kontrolu??????? 😕

kamka17
2. sep 2009

orsul...tých 27-28 E to je čo??? akože poplatok za pohovor ???

kiara15
2. sep 2009

orsulka veru nic mi take nehovorila ze 27-28eur to ako za co?super tak oktober nam to isti 😉 😉 😉

orsulka
2. sep 2009

ano....pohovor s koordinatorkou a plus lieky......
lebo ten ethynylestradiol, nedostať na SK......len v zahranici a tak sa to musi platit u nich v hotovosti....

janicca
2. sep 2009

ahojte babule zdravím vás 😉
píšem len tak v rýchlosti lebo už konečne som v práci a je to o držku po mesiaci 😝

kamka17
2. sep 2009

janicca...mňa to čaká budúci týždeň...ale zas ten mesiac si oddychovala, tak by si mala byť plná sily a energie 😀 😀 ale držím palce, nech to zvládneš bez veľkého stresu

kiara15
2. sep 2009

ahoj janica len sa moc nenahanaj 😀 😀 😀 ved robota neutecie 😅

orsul aha dobre vediet lebo ved ja idem na to prvy krat tak neviem co to obnasa 😒

jerryjanka
2. sep 2009

ahojte helinky
ide niektorá 23.9 do heliku? ja tam idem a stravim tam pol dna 😀 tak by som bola rada keby som sa s niekym stretla 🙂

domika9
2. sep 2009

čaute kočky ahoj jerry tak konečne si nas prišla kuknuť 😉 a čože tam ideš že až na pol dna ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre