Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
7. sep 2009

ahojte....dostala som sa na PC konečne už aj doma...

mzuzka...krasne pozdravujem...robite mi radosť!!! vsetci traja, verim ti, že sa ti nechce ist do prace......ja ani nie som este tehu a tiež sa mi nechce 😀 😀

domika........tak sup sup do postielky, alebo aspon nožky hore vyložiť......držkaj sa mi dievčatko!!!

orsulka
7. sep 2009

kiari.....ako sa mi mavas??????? a kedy vlastne začneš??????

dakujem baby za podporu z tej kontroly...samozrejme, že niečo nasla, ale kto nič nerobi, nič nepokazi......z toho času čo to robim ja, tak nasla nedoplatok 250 SK... ale bola velmi mila, a....CIKY.....usmievala som sa, snažila sa mi pomocť, bola fakt OK....este zajtra pokracuje v kontrole a tak este neviem komplet vsledky.... ☹

domika9
7. sep 2009

orsulkaja anineviem že maš kontrolu asi zanedbavam dočítavanie ale pamätaj kontrola ktora neodhalí nedostatkyje kontrola nevyhovujuca takže niečo najsť musia 😉

orsulka
7. sep 2009

ja viem Domi....ja už mám dve až tri kontroly ročne...ale vždy som z toho nervozna ako to dopadne......aj teraz, mám normalne žaludocne problemy...... ☹

romy01
7. sep 2009

dpmka, neboj, pekne oddychuj a nedaj sa vystresovat
orsulka vidíš? čo som ti vravela - kontrola bude OK.
ahoj komariik a kiara

mzuzka
7. sep 2009

ahojte helinky, krasne snicky, ja som sa vytepsila z postele, tak idem pracovat.

domi, ak sa ti da pod postel podlozit pod stranu kde mas nohy knihami, tak si ju podloz po celej dlzke tak do vysky 5-7cm. to ani nepostrehnete ani manzel a je to dobre na uvolnenie krcka.ked mas podlozene len labky, tak panva zostava v rovnakej polohe. ale len v pripade,ze nemas nevolnosti, lebo to zas nie je dobre na prepustanie kyselin zo zaludka a podporuje to grcanie ak je z uvolneneho pazeraka.
ruzovy vytok byva vo vacsine pripadov krcok.

orsul, eman kukal film, ja som hajala ☹ preto ziadna odpoved ☹ pozdrav tetu kontrolorku, sprav jej dobru kavicku, ponukni cajik s madom a povedz ze budes velmi rada, ak ti da pokutu, lebo sef by si inak myslel ze nic nerobis, keby nic nenasla. 🙂

vsetky helinky, pozdravujem.

cikyta
7. sep 2009

No tehulky-máte krásne fotky!!!!!!!!!!!!!!!A tie z 12tt su najkrajšie.To si zapamätajte.Muž chodil somnou na soná,ale som mu povedala,že ak by aj nešiel na žiadne,tak v 12tt musí ísť,nech sa deje čokolvek.
Lebo už potom je to velké a slabo vidieť všetko.V 12tt je to taký celý človiečik.
(Ved napr.na poslednom sone mi odfotili len uško,lebo už nebolo nič vidieť pekne)

romy01
8. sep 2009

dobré ránko 🙂 🙂 🙂

sarai
8. sep 2009

ahojte, ja som u vas nova. od dalsieho cyklu zacinam chodit do Heliosu. viete mi povedat, ake to tam je? a pomohli vela parom, co chceli babo?

romy01
8. sep 2009

ahoj sarai,
ked kuknes par riadkov hore uvidíš, ze sa im darí 😀 😀 😀 je tam kopa tehuliek, a je to tam na úrovni , uvidíš, doktori sú milučkí a personál super.

sarai
8. sep 2009

a ake su prve vysetrenia?

dannielka03
8. sep 2009

U chlapa len spermiogram a u zeny 2x za cyklus sono a 3x za cyklus krv, potom sa treba objednat na konzultacie ohladom vysledkov...

sarai
8. sep 2009

takze sa robi folikulometria a HP. to som si myslela. a to je vsetko na zaciatok? ja si meriam aj BT a graf mi vyzera ok. akoby som mala vsetko vporiadku. tak si neviem ani predstavit, v com by mohol byt problem.

kiara15
8. sep 2009

pekny den vsetkym?? 🙂 🙂
orsulik ak mi pride mrcha ako ma tak20.9.zacinam s liekmi.Ozaj preto ich mam lacnejsie lebo mam ine som sa rozpravala s Janulou.Neviem podla coho ich davaju 😒

sarai vitaj zalezi ake mas porobene u svojho ale prvy krat urcite manzelovi spg a tebe krv a sono 😉

sarai
8. sep 2009

manzelovi spg uz robili, mal ho uplne vporiadku. a mne doktor spravil len sono, to som mala ok. a ostatne ze mi spravia v heliose. ja akosi neviem, co mam ocakavat.

romy01
8. sep 2009

sarai v heliose ti ich urobia nanovo. Ja som mala tiez vysledky krvi - len tri mesiace stare a aj spg a oni trvali na vlastnych vysetreniach - zbytocne som to platila dva krat lebo vysledky boli uplne rovnake

sarai
8. sep 2009

spg sme robili v heliose, takze to asi nebudu chciet. chceli si mojho manzela normalne nechat ako darcu 🙂 no a moj doktor mi spravil len sono, takze to je vsetko. a je to financne narocne?

romy01
8. sep 2009

krvne testy som tusim neplatila, uz si nepamatam a potom uvidis podla vysledkov

sarai
8. sep 2009

no som zvedava, co mi pozistuju. uz by som chcela mat po tomto cykle a vrhnut sa na to, aby som vedela, preco nam to nejde.
a vy sa uz kolko snazite?

dannielka03
8. sep 2009

my sme platili okolo 16eur za spermiogram, za prvu krv cca dve eura a za druhu krv 1,33 eur a za tretiu krv 1,33 eur. no a teraz cakame, co nam na konzultaciach povedia...

sarai
8. sep 2009

dannielka, tak vy tiez len zacinate v heliose?

romy01
8. sep 2009

my uz skusame tri roky ale v centre sme len asi rok aj nieco

sarai
8. sep 2009

a aky mate problem? takze to kludne moze v centre trvat aj viac ako rok? ja som si myslela, ze ak mi pridu na pricinu, tak do roka sa bud odstrani alebo uz nebude pomoci. uz teraz neviem vydrzat, kedy konecne uvidim //.

dannielka03
8. sep 2009

sarai, my len zaciname v heliose, prvu navstevu sme mali zaciatkom augusta, absolvovali sme par vysetreni a buduci tyzden ideme na konzultaciu, co dalej, tak sme zvedavi... asi vsetky tu cakame na //

romy01
8. sep 2009

sarai to zalezi na diagnoze, nam hovorili ze to nie je tak zlé a ze sa cuduju ze to uz nevyslo takze sme mali plánovaný sexik potom nejakú stimuláciu ale ked som ochorela a pritom brala lieky tak sa to skomplikovalo a vytvorila sa mi cysta. A teraz sa mi uz nechce čakať, lebo hold clovek stárne tak ideme na umele ale my sme sli do centra ked sa nedarilo uz takmer dva roky a aj tam som veci dost odkladala, takze ono ak sa do toho vrhnes a nebudes spekulovat do roka si urcite tehu 😀

sarai
8. sep 2009

a aky si mala problem? uz si predtym nieco aj uzivala, alebo ani nie. a merias si bt?

romy01
8. sep 2009

bt si nemeriam. ale co viem ze mam niektoré hormony na "limite " teda ze je to este v norme ale nie je to idealne. V praxi to znamena, ze nemam ovulku pravidelne a aj ked ju mam nikto nevie na 100% ci to vajicko dozrelo ako ma, ale vylucene to nie je no a moj ma sice dost bojovnikov, dost ich je aj zdravych ale su vraj pomalsi ako by mali byt. takze to mame s mojim 50 - 50 - Aj pri tychto diagnozach to vraj nie je az taky problem, tak sme to chceli urychlit a brala som clostilbergyt - vtedy som mavala aj 2 - 3 vajicka ale aj tak to nevyslo

sarai
8. sep 2009

no som zvedava, bodaj by si mala pravdu. uz to velmi chceme obidvaja.

sarai
8. sep 2009

romy a kedy idete na umele?

domika9
8. sep 2009

ahojte kočky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre