Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
15. sep 2009

ale to chlapi vacsinou, maju predstavu ze cim je to mensie ,tym je to lacnejsie. je pre nich nepochopitelne ze to ma opacnu priamu umeru.

ja ked som na slovensku bola na nakup a minula som za poobedie 230 eur a doniesla som len perinky a po par veci, tak studoval tie blocky z kazdej strany 😀 😀 to taka mala kosielka stoji 8eur? hikal jak ked maly somar staru strati a my sme sa len s dcerou smiali 😀 😀

a to este ked zistia, ze tie nase stiastka znosia kazdu vec par razy a budu im z toho trcat labky 😀 😀

romy01
15. sep 2009

Ahojte , baby držte mi zajtra palce, idem na krv a mali by mi určiť dávku na stimuláciu. Stalo sa niektorej z Vás, že by ste nedostali ms načas? Ja som s nervami v kýbli, lebo som to mala dostať v pondelok alebo utorok a zahtra om uz mala ist na krv ako 2DC a zacať stimulkovat, tak teraz neviem co to bude pre mna znamenat.

mzuzka
15. sep 2009

romy mne meskali 4dni co nie je vela, ale pisali tu niektore helinky aj skoro o 2tyzdnov. to je proste zo stresu a napatia. myslim ze sa nemusis bat, urcite maju skusenosti s meskajucimi cakatelkami.zavolaj im a uvidis.

romy01
15. sep 2009

ja tam zajtra aj tak idem, tak som zvedavá. Len som chcela vedieť ci niektora neviete, ci mi tu stimulku posunu alebo co.

domika9
15. sep 2009

romy len klud lebo ti naozaj mrška bude štrajkovať 🙂
ved to zuzi že to chvíločku ponosia a bude to male ale zase nemožeš mať po 2 ks lebo to by si musela jeno sušiť druhe obliekať 🙂
ale v tom tescu maju naozaj niekedy fakt vyhodne tie balenia napríklad po 5ks a stoji to len malo ved raz som už neodolala ale to už velmi davno

domika9
15. sep 2009

a viete čo ja si myslím že budem mať chlapca 😉

romy01
15. sep 2009

domka ja som kupila švagrine set 7 ks body za 6,50 s motivmi disney - ono tam treba chodiť pravidelne na výpredaje, lebo tieto vecičky z ktorých miminko vyrastie kým sa stihneš otočiť sú nechutne drahé.

domika9
15. sep 2009

ved to a oni vedia že buduca mamička neodola a kupi to
ja som si kupila 2ks boby(v albume ) za 90sk

mzuzka
15. sep 2009

domi aj ja si myslim ze budem mat chlapcov 🙂 ale mavam sny ze sa mi narodi len jeden.uz sa mi to snivalo viackrat,ze som mala iba jedno dieta, chlapca. take zive sny.ale raz sa mi snivalo, ze som bola normalne tehu s dvomi detickami a prisla domov s jednym. ja mam taky strach niekedy.............. zobudila som sa ako placem.

mzuzka
15. sep 2009

prajem krasne snicky ja idem do prace , budem na vas mysliet 😵

cikyta
15. sep 2009

Baby tehulky,ak sa smiem pripojiť k nakupovaniu tak:
-Najlepšie sa nakupuje hned po Vianociach v tescu.Su tam aj 80% zlavy.Trištvrte vecičiek som si tam vtedy aj ja kupila a urobila som dobre.Oplatilo sa vtedy.
Bola som v 5 mesiaci a už som negrckala a ešte som sa vládala gulať.Takže po každej stránke to bolo fajn.
No a ešte som si objednala čo-to z "kojenecke oblečení eu."To si dajte do googlu.
Držím palčeky všetkým Helinkám!!!!!!!!!!!!

domika9
15. sep 2009

ciky dik tvoje rady ešte budeme potrebovať ako sol 😉
zuzka ja mam v poslednej dobe dosť brutal sny ale ineho susta že som strielala jak diva normelne prestrelka -hotovy akčnyfilm
no a tiež kde jake somariny teraz ma ale nič nenapada ale minule som mala take sny tri noci po sebe v suvislosti s babom ale teraz si ich neviem vybaviť 😒

cikyta
15. sep 2009

A ešte som niečo kupila aj z Babybazaru sk.
Su tam aj nove vecičky na predaj,nielen použite.

surviver
15. sep 2009

cikytka ten odkaz na to kojenecke olečenie je fajn,vdaka 😉 zasa pojdem spat až po polnoci 😀

cikyta
15. sep 2009

Surviver- 😀
Želám dobru nôcku. 😉

orsulka
16. sep 2009

dobre ranko.....ja som už v praci 😒 😒 aby som mohla o druhej ist domkov.....

orsulka
16. sep 2009

mzuzka......ja som nakoniec to stretko zrusila...a vobec neviem ci sa kiarka s Lucul stretli......mne nejak ostalo divne, škriabe ma v krku a mala som aj zvyšenu teplotu a ako som pisala babam, tak voci Lucul by to nejak nebolo fer....no potrebujem aby som na nu nieco preniesla????? tak to teda nie......tak sme sa aj s mojim drahym vcera cely den kurirovali, preto som dnes od siestej v praci aby sme mohli skor domov.....v sobotu ideme do Pezinku na vinobranie, tak dufam, nie...ja verim.......že budeme fit... 😉 😉

romy.....držim placeky nech ta mrška čim skor dorazi.....a co povedali v CAR-e ?????? a možno už aj prisla ...myslím tá mrška.... 😉 😉

Gabi...no ahoooooooooooooooj 🙂)))))) ako sa maju dvojicky??????

wolfskinka
16. sep 2009

ahojte ... dobre ranko ... tak ja od vcera veselo kramujem ☹ dnes volam do heliku a idem si potvrdit ze zacinam so stimulkou, provera mi vychadza od 30.9. .. tak snad mi to potvrdia , krajko mi to slubil tak sa dufam, nic nezmeni

orsulka
16. sep 2009

wolfi.................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurnik.........!!!!!!!!!!!!!!
ale verim, že v Heliku nebude problem a hned ťa zaradia medzi stimulky......ale aj tak je to škoda......a život ide ďalej.....

wolfskinka
16. sep 2009

orsul no ved presne zivot ide dalej .. toto si uz trepem do hlavy viac ako 4 roky a je mi to na prd platne ☹

orsulka
16. sep 2009

no jo wolfi......ale čo ine ostáva???? predsa len chceme pokračovat.... 😉 😉 😉

wolfskinka
16. sep 2009

orsul no ved to, ze ja uz ani sama neviem co vlastne chcem ... este tento pokus a dost ... uz nic viac

a ty ako ides do dalsieho IVF ?

orsulka
16. sep 2009

wolfi...máme este jedneho mrazacika, takže najskor KET.....

wolfskinka
16. sep 2009

hej a kedy ides na ket ?

orsulka
16. sep 2009

oktober.....28.9. ideme ku koordinatorke na pokec 🙂 🙂 😉

lucula73
16. sep 2009

dobré ránko 🙂

no maródko,veru sme sa nestretli ani s kiarou,bez teba by to nebolo ono,najlepšie na tom je ,že do Extremu sa doptrepala Janulka 😀

wolfi ahoj.

orsulka
16. sep 2009

lucul---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to vážne??????????
mna šibne, a to prva vravela, že nedojde..... 😀 😀 😀 😀 keby ste boli vedeli, tak sa stretnete, vsak?????
ja som dostala sms aj od mzuzky, že je tam "s nami" 🙂)))))) a ja som ležala doma v pelechu..... 😀 😀 😀

lucula73
16. sep 2009

orsul veru,som sa zasmiala včera,keď mi to janula povedala...čo už,niekedy sa stretneme,kiara spomínala že aj dnes by sme sa mohli aspoň my tri,no včera sa neozvala,tak neviem....a ty keď sa vyliečiš,tak dúfam že to zrealizujeme. 😉

kiara15
16. sep 2009

ahojte babulky ja len tak v rychlosti lebo idem nieco vybavyt a tiez sa vykurirovat orsul asi si to na mna preniesla tiez ma skrabe v hrdle 😀 lucul sa nehnevaj ze som sa neozvala mi to aj vypadlo z hlavy ale ze ti dnes dam vediet do rana som ledva preglgala strasne ☹ tak zase stoho nic nebudeprepac 😒

orsulka
16. sep 2009

kiari...no tak to mi je luto!!!!!....ale daj sa poriadne dokopy..!!!!!!! vsetky možne vitaminy do seba natlač.....predsa potrebuješ by OK.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre