Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
17. sep 2009

pekné ránko prajem všetkým 😉 😉

orsul...tak dúfam, že s podvozkom bude všetko ok 😎

a všetkým zavíruseným prajem rýchle uzdravenie 🙂

orsulka
17. sep 2009

kamka...aj tebe dobre ranko hviezdicka...... 🙂

meli....treba to zastaviť hned v začiatku......vela zleho to nenarobi, horsie je to zo spg.... tam by to mohlo narobit problemy...... ale urcite by bolo dobre,aby si už na ET bola, že uplne fit......takže sprej tantum verde a sup ho striekat na chore hdrdielko..... a citrony, a vela vitaminu "c"..... 😉

meli3
17. sep 2009

Ďakujem orsulka, tak idem robiť čo sa len dá, aby ma to prešlo 😔 ajój

romy01
17. sep 2009

meli drž sa a lieč sa.
ahojte kočandy 😀

orsulka
17. sep 2009

ROMY... ahooooj...

MELI.........ajoooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

kamka....nejake zmeny dufam nie su...... 😉 😉 zatial vsetko plati ........ 😉

minka051
17. sep 2009

Dobré aj ked zamračené ránko všetkým.

No dnes sa mi ráno vstávať vôbec nechcelo. 😝

meli a pekne sa lieč. Na hrdlo je výborný aj taký starý babaský môj osvedčený recept. nakrájaj cibulu zalej medom, ked pustí šťavu vytlač do toho jeden citrón a tú šťavičku po lyžičkách pi. Ja som to vždy robila mojim deťom aj sebe a vždy zabralo.

orsulka
17. sep 2009

minka.......ahoj, a pekny den.... 🙂
mam podobny recept, len je bez cibule, len med s citronom.........tiež som to robila teraz tri dni po sebe...... sme to chlipali 🙂))

romy01
17. sep 2009

ahoj orsulka 🙂
meli minka má pravdu, ja to robím podobne- nasekam cibulku a zasypem 2 kavove lyžice cukru a potom tu štavičku pochlipavam a vždy to pomúže 🙂 Je to babsky recept od mamy a je to lepsie ako kdejake antibiotika

minka051
17. sep 2009

orsulka

No cibula je trochu ble 😝 ale takto s medom a citronom je to fajn . mojmu mladšiemu synovy to dokoca chutí a chlípe kolko mu dám 🙂 Ja som dnes s tým obkladom čo mi dala bilinkárka celkom dobre spala. Asi si už zvykám.

orsulka
17. sep 2009

minka......no hlava nepusti.....a ked si zafixuješ, že obklad je na brušku a treba davat pozor , taksi určite postupne zvyknes......a na čo je dobry ten obklad??????? povedala konkretne??????

lucula73
17. sep 2009

dobré rááááánko 😉

aj ja držím palčeky všetkým novým stimulantkám,tiež prispejem
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

orsul - tak nech je všetko ok na tej technickej prehliadke 😉

ahojte aj ostatné babule 🙂

minka051
17. sep 2009

orsulka.... ja som jej povedala že sa pripravujem na IVF a nech mi dá niečo na posilnenie maternice a vaječníkov a aby sa mi neurobila cysta ako naposledy.A ktomu mi ešte namiešala čaj.Tenobklad to je tvaroh a hl.múka ...zohriať zabalit do nejakej bavlnenej utierky a teplé aké vydržím priložiť. Ale len na noc.

cikyta
17. sep 2009

Orsulka-nieeee.My sme až moc zdraví !!! 😉 Len zajtra nám drž palčeky na EKG Sisi a dnes o 17:00 ideme dať vykastrovať Čikytu.

lucula73
17. sep 2009

ciky - prečo vykastrovať?čo už nechcete viac detičiek??? 😀

kiara15
17. sep 2009

pekne rano vsetkym??? 🙂 🙂 🙂

veru je vo vzduchu nieco lebo mna tiez boli hrdlo a dost ale striekam si salviu a pijem terafu a je mi stoho fajn 😒

wolfskinka
17. sep 2009

dobre ranko

lucula73
17. sep 2009

kiara - no len sa ty pekne vylieč,kým príde mrška...inak to hrdlo je riadne svinstvo,to je asi aj v psychike,lebo ja som vo februári tiež cez stimulku mala bolavé hrdlo,predtým som nebola chorá možno rok...
daj si aj citónik,aj medík...

orsulka
17. sep 2009

no vas sa tu nazberialo dnes nových!!!!!!!! cafte fšecky babule 🙂))))

ciky...držim place už od dnes!!!!!!! vsetko bude OK, urcite....!!!!!!!!!!!!!!

kiarka....ale zlepsi sa to potom, nie?????? ked aj chvilu bude zle, hlavne, že pomože...

luculka........dakujem, urcite bude 🙂

wolfi...ty si sa kde tarala???? haaaaaaaaaaaaaaa?????? 😀

kiara15
17. sep 2009

lucul vsak som aj ja stoho vsoku cely cas nic a teraz ked uz mam dostat mrchu tak to prislo ako z jasneho neba normalne neviem co zo sebou 😠

orsulik tak si ides posediet do cakarne coo?pozdrav dokyho. 🙂
wolfi ahoj 😎 😎 😎 citam ze zachvilu zacinas??super 😉

wolfskinka
17. sep 2009

orsulka neuveris ... robila som test z anglictiny a nemciny v robote aby zistili ako na tom sme s jazykmi ..no co ti budem hovorit, som zvedava na tie vysledky

kiara ahoj ano zacinam teda ak do toho uz nic nepridem, uz sa celkom tesim

orsulka
17. sep 2009

kiarka....ano....som obejdnana na 10,30 a verim, že ten cas aj dodržia, chcem si len odskocit z prace.....🙂))))

sak ved pozdravim .-))))))

kiarka, hlavne klud, lebo nervozita nepomože.......hlavne tie vitaminky....oki??????? este mas chvilku cas do mrchy, nie??????

wolfskinka
17. sep 2009

kamka ako dnes to stretko ??? sme s alickou dohodli o 17.00 vyhovuje ?

orsulka
17. sep 2009

wolfi........boooože, sak vas pekne dusia v tej praci.....že testy, jak v skole!!! 😀 😀 😀

a tesim sa, že sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😉 😉 😉

wolfskinka
17. sep 2009

hej ako v skole, len aby nam po vyhodnoteni nesiahli na plat 😀

kiara15
17. sep 2009

orsulik mam do soboty a ta je tu co nevidiet uz ma aj bolia vajecniky a krize tak teraz neviem co mam robit? 😒
wolfi a kedy presne zacinas??

orsulka
17. sep 2009

kiari.....vsetko na "C"...citrony, cesnak....a podobne.....v prirodnej forme vitaminiky....a vela caju a tekutin.....pomože to, uvidis.......a potom tiež budes brat len liečik na stimulku sliznice, takže bude cas na preliecenie....... 😉

wolfskinka
17. sep 2009

ak sa nic nepo... tak 30.9. provera a 7.10. decapeptyl 😵 😵 😵 len nejdem predbiehat lebo mne to uz raz stopli kvoli kapacite z poistovne tyzden pred zacatim uzivania provery, tak sa zatial tesim ale iba opatrne

kiara15
17. sep 2009

orsulik tak nemusim sa bat zacat brat lieky?Ozaj chcela som sa ta spytat som zvedava co tebe predpisu ale mne dali estrimax za to som malo doplacala preto som to mala take lacne dufam ze som neni nejaky pokusny kralik??

kiara15
17. sep 2009

wolfi ani na to nemysli ze by ta mali stopnut a hotovo!!

orsulka
17. sep 2009

kiari.......estrimax je normal na trhu, viem, že to brali baby z tej druhej temicky pri KET-e....nie si pkusny kralik.....ja om mala ten ethinylestradiol.....ten viem, že stoji cez 16 Eur.....
a neboj sa brat tie lieky.....to je v pohode.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre