• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
aj ja som pichala obidve večer a ella to už má určite za sebou. Už v novembri bola tehu tak júl, august možno rodila.
18. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zostanem pri starom budem pichat aj ja vecer ... teda bude si pichat kamoska ... je zdravotna sestra byvame blizko seba a aj tak sme skoro kazdy den spolu
18. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pekný dník :wink:

z vás tu dnes fakt ide dobrá náladička,tak som sa prišla trošku nakaziť,varím obed,aj na zajtra,tak nemám čas tu sedkať :wink:

mia - ty si bola v helíku na tom morfologickom ultrazvuku?
18. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf ja picham dekac rano a chcela som aj puregon no volali mi vcera ze si mam pichnut hned - a to boli 3 hodiny poobede a som sa opytala či to nevadi ze dekac picham rano. Povedala mi, ze mam pokracovat dekac rano a puregon poobede, ale to asi zalezi co ti povedia v centre
18. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,aj ja som pichala večer obe naraz,podľa mňa je to lepšie....
18. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul dobre dik

romy ja som tiez doteraz pichala obidve vecer mi to tak aj lepsie vyhovuje, boli ma akosi hlava dnes
18. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....ale hlasili boi predpoved len č. 2 !!!! :slight_smile: :slight_smile: takže minimálna záťaž....:grinning:D

picchaj si ako si zvyknuta..:slight_smile:)))) ja som to robila preto večer, lebo v praci to by sa mi nechcelo, a večer bol čas, kedy som bola už na 100% doma..... a keby nahodou nie, tak radsej ano :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co ma s tou mojou gebulou ked je zatazovy stupen 5 mi je dobre a ked je 1 tak mi je na prd ... asi som nejaka otocena ci co
18. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky

Tak ja idem práve piecť 3 kačky a lokše. máme takú menšiu párty v práci. Noo burčiaková sezóna :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...............no toto???? v práci???párty.....to jaká dobra práca ...!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

wolfi...sem tam si snád každa mysli, že je nesprávne otočená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám dokonca niekedy pocit, že VSETCI idu opacným smerom ako ja.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda minka . . . to bude riadna party :slight_smile:
wolfka v tomto ti neporadim, ja nemavam bolesť hlavy, asi by si si mala pospať ak si doma
18. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...ved aj v tej práci sa hádam najde nejaký ten gauč..!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul tak to sme dve

orsul najde jasne kolegovi na kolenach :grinning: uz som mu povedala ze idem zase na umele a ze budem po nom hukat lebo bude hormonalna bomba a on ze to zvladneme hadam sa tu nepozabijame v kancelarii , este to rozhodnutie a mozem s kludom zacat
18. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolf myslis ze tie hormony robia take problemy? no teda sad to tej moj so mnou vydrzi :grinning:
18. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,ešte možeš ísť na Wc-ko,tam budeš mať klídek... :wink: mňa bolela hlava nenormálne predvčerom,nechcela som si nič dať,lebo paralen mi aj tak nepomože,tak som sa zavrela do izby ,do tmy a nejak som to pretrpela,no hroza...keby som nebola tehu,tak mám v sebe min. 2 tablety na migrenu :unamused:
18. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co to urobi s tebou ale so mnou hormony mavaju vzdy ked mam dostat kramy to uz moj muz vie ze bacha uz to ide lebo vybuchujem ako sopka
18. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka....moja...tak ti verim, že si si pri tej migrene vytrpela..... ale asi fakt najlepsie teraz vydržať a pretrpiet, co už ine ostava, vsak?????

wolfi...ale po nas vrčať nebudeš , či????? :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebudem ani po kolegovi len keby nahodou minule mi velmi psychicky pomahal
18. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...to mi odlahlo :grinning: :grinning: :grinning:
no a tvoji kolegovia, to je fakt niekedy kapitola sama o sebe :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul presne,vytrpieť,nič iné neostáva.. :wink:

a ktovie čo naša ciky aj s cikytkou?dúfam že sa ozve ,čo nové.... :confused:
18. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nenapisala este nic.....vcera trápenia s psikom, dnes ma kontrolu s princeznou....vobec sa na tej materskej nenudi, tak sa zdá :slight_smile:))))))))

Vy ako Lucul????? už ste doma.....??
18. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ja myslím že nie v novembi bola tehotna ja som tu začala prispievať vo febr. a asi vtedy nejako ale neviem presne :slight_smile:
no ale ciky by už mohladať vedieť -sme ako na ihlach
18. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul moji kolegovia ... bez komentara psychiatria ale par z nich mam rada ..
18. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi lepšie robiť v zmiešanom alebo v čisto mužskom kolektíve lebo čisto žensky je total na hlavu
nechapem ako sa niektore dokažu zamyšlať nad totalnymi blbosťami a vobec starať sa do veci do ktorych ich nič nieje pre príklad uvediem že u nas sa zavidelo aj to čo si niekto doniesol na desiatu -vraj ako si niekto može dovoliť kupiť si trsku že to je velmi drahe a najviac to štavo taku ktora ma novopostaveny dom a vlastne ma všetko na čo si spomenie ale stale dookolalen jednu basničku sme počuvali ja nemam peniaze ja si to nemožem dovoliť - myslím že chlapi taketo problemi neriešia fakt to bolo niekedy na zamyslenie či nahodou nerobím v ustave
a čo to bolo kedsi niekto dovolil kupiť si niečo značkove alebo ísť k moru no to bolo ohoaračiek normelne som rada že sa mi odtial konečne podarilo vypadnuť a po materskej sa tam zaručene nevratim
18. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trsku malo byť tresku
18. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka si jedna z tych stastnych ze si usla na matersku, resp na PN. Inak ja to možem potvrdiť, robila som aj v čisto ženskom kolektive - nebolo to tak zle lebo sme rozbiehali firmu a tím sme si len formovali, takže to šlo, no ale potom ked som šla do zmiesaného kolektívu to je nebe a dudy. Tolko som sa v zivote nenasmiala
18. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika...trska ma pobavilaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo to je fakt drahe :slight_smile:)))))))
ja osobne som rada, že som skor v mužskom kolektíve...a potvrdzujem, čo si napisala....
18. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravím Vás.
Akurát mi dnes volali z Heliku, že mám schválenú žiadosť na IVF, tak teším, že sa to konečne trošku pohne. Aj keď objednala nás na 20 októbra, ku koordinátorke a mm na spermiogram.
18. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky...............tak o mesiac........asi maju vela......ale aj tak dobre, gratulujem...so mrada, že sa k nam pripajas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok