Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

gabika24
10. jún 2009

ahojte.
dnes ešte nikto?
tak želám pekný slniečkový deň, idem s malými von - teda až o chvíľu. najskôr prečítam, čo ste popísali. 😵

wolfskinka
10. jún 2009

ahoj

kamka a sup hned na krv ... ci ta to zakerne zvieratko nenakazilo ... istota je gulomet

domika tak to poznam ... nic si z toho nerob mna uz maju za psychopata kvoli tomu ked zurim a chcu mi dat dieta na ruky

kamka, dunda, tinka tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm sa na vas na dnes

orsulka
10. jún 2009

ahojte...ja len na skok, lebo ...veeeela.....veeeeela mám...kuuuurnik!!!!!! ale zvladnem...určite 😉 😉
tinka, dufam, že vysledky dnes budu super....daj vedieť.....

ciky....to mi je luto, že ešte musiš pichať...ale keď to nie je dobre treba pokracovat, aj ked to nie je najprijemnejšie, to ti verim 😒 😒

jahodovy džemik....mňáááááááám 🙂 🙂

orsulka
10. jún 2009

domika.................pači sa mi, že si im na rovinu povedala, aby prešli na inu temu......a hotovo.....nech si z toho vyvodia čo chcu....ale pokial sa ti niečo nepaci treba to dať zo seba von a nie sa trapiť niekde vo vnutri a zadržiavať slzy...to je o hubu a ubližila by si len sama sebe......takže super..... 😉

wolfskinka
10. jún 2009

orsul ahoj a co neprides dnes ?

mzuzka
10. jún 2009

dobre ranko, krasny dnik, ja len takto narychlo aby ste nezabudli,ze ma mate a idem rychlo do hajan. dnes idem na letisko po svokrikovcov,tak zase toho vela nenaspim.

drzte sa vsetky a ked vas budem citat,tak chcem tu same dobre spravicky,aby ste ma nezdeprimovali pred cochvila zacinajucou stimulkou. od vsetkyyyych poprosim, od vsetkych 😉 😉 😉

domika, nabuduce povedz ze vy nemate, lebo dieta ide hrozne do penazi, stale to mrnci, neda sa ist na dovolenku,lebo ty si chces budovat karieru a podobnu stupiditu s ironickym uskrnom

a ver mi, ze s recami kedy konecne, alebo chudiatko neda sa jej..... mas navzdy pokoj. zacnu ta ohovarat za chrbtom, ale daju ti pokoj.

wolfskinka
10. jún 2009

mzuzka ahoj , pekne sa vyspinkaj lebo sa teraz nejaku dobu nevyspis ... 😀 😀 svokrovci daju zabrat

mzuzka ja idem dnes na to sono prsnikov o 13.00 bojim bojim .... dufam, ze to bude ok

mzuzka
10. jún 2009

tak hned ako mi zazvoni budik, (akurat o 13 slov.casu), tak si na teba spomeniem, a uvidis, bude ti lepsie. pekne sa usmej, ked vojdes do ordinacie, lebo s usmevom budes urcite aj vychadzat, nie je dovod na strach. vsetko bude oK. je to len kontrola, prevencia a hotovka 😉 🙂 😵
nezabudni, prva myslienka je pre teba

wolfskinka
10. jún 2009

mzuzka dakujem dakujem dakujem cmuk 😵 😵 😵 hned ako pridem do roboty napisem vysledok, dufam ze bude dobry

kuspitka
10. jún 2009

Ahojte.
ako sa mate??
tija drzim palce nech vsetko dobre dopadne

wolfskinka
10. jún 2009

kuspit ahoj tebe to tt tiez nabieha jedna radost 😵

kuspitka
10. jún 2009

hej moja len dufam,ze vsetko je dobre,ale malo by byt vsetko ok...
a ty sa mas ako??

wolfskinka
10. jún 2009

kuspit ... no ako ... dne so 13.00 idem na sono prsnikov, tak bojiim bojim aby mi nic nenasiel a inac nic nove vsetko po starom ak bude vsetko ok tak v juli by som chcela zacat 3.IVF

kuspitka
10. jún 2009

a aj si si nieco nahmatala ked ides na sono???
ja som si raz isla som na sono a nic som tam nemala

wolfskinka
10. jún 2009

kuspit nie nenahmatala ... aj som bola u mojho gyndosa na prehliadke a povedal ze nic ciste aj mi na ten papier napisal palp neg ... lenze mne babka zomrela na rakovinnu prsnika tak sme sa dohodli ze kedze uz mam 34 ze je najvyssi cas chodit preventivne aj na sono tak mi hned dal ziadanku

kuspitka
10. jún 2009

jaj.a ved je to dobre ked sa chodi podla mna by sa maôlo chodit aj skor.
moj svokor ma rakovinu a im povedali kazdich 5rokov a teraz to dostal po 2rokoch...
podla mna treba chodit kazdy rok

wolfskinka
10. jún 2009

kuspit no ved hej ja idem prvy krat tak mam strach

kuspitka
10. jún 2009

neboj sa...ak lekar povedal,ze nic nenasiel tak skus byt pohode.
viem je to zlozite,ale snaz sa byt pohode

wolfskinka
10. jún 2009

ale ved hej poobede budem vediet vysledok a hadam to dobre dopadne

kuspitka
10. jún 2009

dufam aj ja ,ze to dobre dopadne budeme drzat palce.....

tinkaza
10. jún 2009

ahojte žienky, mám za sebou návštevu Helíku, skutočne sú tam skvelí ľudia.
Folíkov mám zatiaľ cca 15, sliznica 16 mm, čo je vraj super...OPU bude asi v pondelok, ešte uvidíme, dnes mi volajú ešte výsledky z krvi a kedy ich mám prísť ešte raz pozrieť. Pravdepodobne asi piatok-sobotu.

žilinčanky, pripravte si dobrú náladu.

Dunda je teraz v práci do 15,00, ale potom sem nakukne, či sa niečo nezmenilo.

wolfskinka
10. jún 2009

tinkaza no tak to si s prepacenim za vyraz ina sliepka ... ze 15 vajicok .... gratulujem nech len pekne rastu... a ta sliznica no ukazkova

tinkaza
10. jún 2009

hej, hej, aj ja som si povedala, že som riadna kvočka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

len tak dalej pekne postupujes a v pondelok to vsetko pekne dobre dopadne a v sobotu budes ma ET a o 6.7. nam zahlasis vysku hcg ..... a poriadne vysoku dvojickovsku .... 😵 😵 😵

tija28
10. jún 2009

ahojte bambulky 🙂 ...............dakujem vsetkym, ktore na mna myslia, snad vas o dva tyzdne potesim super spravickou 😉 ja sa snazim teraz vela lezat, vegetit a tak...........takze na net ani nechodim, lebo notebook nemam a zapinat stale pc sa mi nechce, tak za par dni sa na vas pridem opat pozriet 😉 😉 😉

drzte sa snazilky, stimulantky, tehulky, maminky..............myslim na vas 😀 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

tija kedy ides na krvicku ?

cikyta
10. jún 2009

Tinka+Tija,držím všetky palčeky......!!!!!!!!!! 🙂 Už je načase na to,aby zase pribudli tehulky,tak to dámy začnite... 🙂

wolfskinka
10. jún 2009

ciky ahoj aku ma dnes silvinka naladu ?

tija28
10. jún 2009

wolfi - az 22.06................tak snad dovtedy mrchu neuvidim a ani potom aspon devat mesiacov nie 😀 😀 😀 a inak sa citim super, ani brucho moc neboli, ani prsia no proste ako keby som ani nestimulovala 😉 😉 😉 a do nedele chcem poctivo lezat, aby som si to potom nevycitala, takze od pondelka budem opat zapichnuta za netom a budem tu pekne s vami 🙂 🙂 🙂 ............lebo som niekde citala, ze prve 2-3 dni sa to male este len rozpusta z toho lepidla alebo obalu v com je zavedene.........no a potom dalsie dva dni sa to uhniezduje, tak preto chcem vegetit v posteli aspon 5 dni - snad to pomoze 🙂 🙂 🙂

ciky - diky diky diky moc................snad to tu veru dalej potiahnem 🙂 🙂 🙂

no idem ja uz zase lezat............tak sa mi majte pekne bambulky a pekny dnicek 😀 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

tija to je zaklad ze sa citis dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre