Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. sep 2009

dobre ranko 😵

orsulka
22. sep 2009

dobre ranko prajem.......

domika.....tak to je ozaj prekvapenie, že dvojicky .... 😉 blahoželam, a budem čakať co dalsia kontrola....

mzuzka...ale synátor aj s vlasiskami je fesak 😉 😉

lucul, kiari, janica, romy.....a vsetky ostatne.......pekny den prajem

orsulka
22. sep 2009

ahoj wolfi....🙂 kde si bola vcera?

wolfskinka
22. sep 2009

nejako mi nevysiel krok

wolfskinka
22. sep 2009

a mala som aj nejake depkovacky tak som enchcela kazit naladu

orsulka
22. sep 2009

aaaach jooo wolfi.......tak to poznam... 😠 😠 ale kaslať na depku, dnes zas vyslo slnko......a zajtra zas vyjde....
😉 😉

dnes je lepšie?

matusik111
22. sep 2009

Dominka, dakujem, ze si na mna nezabudla . Som velmi zvedava , ako to vyzeralo u Teba, lebo ja mam pocit, ze som podchladena 😀 😀 😀 . A mozem sa este opytat , to ste mali prvy mesiac planovaneho sexiku a hned sa podarilo ???

Babulky, toto je daka plodna tema v Heliose, lebo vacsina z vas je tehulka. Tak dufam, ze pomozu vsetkym nam, ktore na to cakaju 😵 😵

orsulka
22. sep 2009

matusik...tak teraz už je, ale napriklad tak skor to takto nebolo, a vsetky už teraz tehulky boli len a len stimulky.....no niektrorym sa potom zadarilo aj normalne.... 🙂 🙂
takžae vlacik sa rozbehol fajne 😀 😀

wolfskinka
22. sep 2009

orsul hej ved v pohode, to nebolo kvoli ivf

kamka17
22. sep 2009

dobré ránko sa praje všetkým 😎 😎 hádam aj dnes bude slniečko svietiť 🙂

domika...super, teším sa s tebou, či už to bude jedno alebo dve, začiatok tehu máš úspešne za sebou a už to bude len dobrééé, tak sa drž a vymysli si nejakú činnosť, nech ťa do toho 19.10. neporazí od čakania 😉 😉

baby...s tým "tečením"...to máte od kedy, teda od nejakého dňa alebo týždňa tehu??

mzuzka...tak ako si to zvládla v práci bez včerajšieho spánku ??

a tiež matusik tiež ťa medzi nami vítam...pozerám, že si tiež zo žiliny, tak držím palce, nech do helíku chodíte čo najmenej 😉 , teda nech sa čo najskôr zadarí

wolfskinka
22. sep 2009

matusik .. no vitaj dalsia zilincanka do klubu, dufam, ze sa pridas na stretka 😵

kamka17
22. sep 2009

wolfi...ako dopadlo slniečko?? a prečo si prosím ťa depkovala??

romy01
22. sep 2009

dobré ránko
domka ten domček pre mimiškov je pekný, Aj ja si taký zariadim 😀 😀 😀
matusik ja si to tiež myslím, som rada že táto stránka existuje, človek tu nájde kooopu optimizmu a nádeje a navyše je to asi aj pre manželstvo lepčie, keď stále neomieľam mm to isté a nechávam ho dýchať. 🙂
Ahojte orsulka, komarik, wolfka, kamka a ostatné 😀 😀 😀

wolfskinka
22. sep 2009

kamka slniecko uz je vymyslene latka zohnana a dnes o 19.00 ideme na navstevu ku znamym a pomoze mi to kamoska usit na masine

matusik111
22. sep 2009

Dakujem vsetkym za privitanie. 😵 😵 😵 , My zaciname s Heliosom od noveho roka, takze mam apson nadej , ze sa da pomoct. Ja chcem tiez naskocit na rozbehnuty tehulkovy vlak 😵 😵 😵 😵
Moj muzik uz ma plne zuby mojich reci, ako sa nedari a preco sa nedari,.... takze sa mozem vykecat na konikovi 😀 😀

romy01
22. sep 2009

matusik, to poznam, mojmu to neslo do hlavy , doki mu hovoril ze je to zly spg ale aj moje hormony a že to mame 1 k 1 , ale on si zapamatal len tie moje hormony - ale už to neriesim, ´teraz je cely rad ze si tu pokecám a on sa len opýta čo je nové, čo baby píšu? A myslím že takto sa nám to obom prežíva ľahšie

orsulka
22. sep 2009

KAMKA.....ahojček......ako inak vy chcete pokracovat dalej?????? idete skušať, resp. skušate normalne?????

wolfskinka
22. sep 2009

romy presne tak ja tu visim zavesena na konikovi uz dlho a pomaha mi to chlapi nechapu ,....

matusik111
22. sep 2009

🙂 ja tiez iba ohlasim muzikovi, ked sa tu ukaze daka nova "neplodna" tehulka, ze ake zazraky sa deje na konikovi, sem -tam sa opyta, ako pokracuju grafy, a viac to neriesime.
Ked som ho ukecala na SPG a povedali , ze je OK, tak si mysli, ze sa to musi podarit aj keby sa len na mna pozrel 😀 😀 😀 Ti chlapi sa na to divaju ako cez ruzove okuliare.

kamka17
22. sep 2009

orsul...čau moja, ako dnes v práci ??
a my momentálne trochen stagnujeme, lebo mám nejaký problém s komunikáciou s mojim drahým...proste chlap...ale aspoň začal papať vitamín E, viac do neho nedostanem...tak musím vymáknuť nejaký vhodný okamžik na debatu, aspoň žiadosť nech sa vypíše a možno so konca roka ešte jedno iui..namiesto vianočných darčekov, hihi
no a jasne že furt verím tomu, že to pôjde prirodzene, ale veľkú nádej tomu nedávam...aj keď viem, že zázraky sa dejú...

orsulka
22. sep 2009

kamka....a na IUI potrebujes nejaku žiadosť - schválenu ???????

k praci sa nejdem vyjadrovat....tlači ma to tu vsetko k zemi.....a nejak nevládzem dýchať

kamka17
22. sep 2009

orsul...na iui nie, myslela som ivf...na iui mi stačí clostil a pregnyl a to ešte mám aj doma, takže len nabrať odvahu a znova sa do toho pustiť

wolfskinka
22. sep 2009

kamka ty si silny clovek s odvahou nebude problem

kamka17
22. sep 2009

wolfi...to ja sa len tak silno tvárim 😀 😀

orsulka
22. sep 2009

kamka....... tak verim, že čoskoro pride ten spravny čas na odvahu, na rozhovor, aj na IUI 😉 😉 😉

komarik
22. sep 2009

dobré ránko,

kamka, silnejšie výtoky by sa mali objaviť v 16-17tt ale ja som to mala skôr asi od 12tt. Tu je link na stránku kde to píšu:

http://www.starostlivostodieta.sk/kalendar-teho...

wolfi, včera si tu chýbala. Dúfam že ti už je lepšie.

orsul, kašli na prácu.

lucula73
22. sep 2009

dobré ránko,či už deň 🙂

no domika - podľa toho domčeka to naozaj vyzerá,že tam bývajú dvaja mimčovia 🙂 😀

kamka - ja ťa chápem,ani moj nechcel nič brať,potom naveľa po odporučení lekárov bral tri mesiace profertil,koniec,nič viac som doňho nemohla dostať,aj sme sa pár krát preto povadili,to sú proste chlapi....tak možno časom sa porozprávate a nejaké vitamínky ti popapá a možno ani nebude treba 😉

orsul - veď to nepreháňaj,robotička neutečie.. 😉

a viete čo som dnes navarila?vianočnú kapustnicu,s hríbami,klobáskou,mňam,takú chuť sme na ňu mali,boli sme na hríby cez víkend,tak sme si povedali,že nemusíme jesť len na vianoce,lebo inak to nevarím. 🙂

wolfskinka
22. sep 2009

mne je dnes akosi divne ....

komarik
22. sep 2009

kiari, neboj sa, príde to keď to budeš najmenej čakať.

lucul, dcérke ste ešte nepovedali že bude mať súrodenca? Tak jej to rýchlo povedzte, určite bude rada.

wolfi, ako divne?

wolfskinka
22. sep 2009

komarik ja neviem ... tak akosi ani tak ani tak ... nemam svoj den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre