• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
neboj, jednej tak, druhej tak, ale nakoniec budeme mat aj tak vsetky temu heliosacke maminky :wink:
23. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dufam, ale ja to asi nachvilu odlozim, a pojdem to skusit asi az po Vianociach, musim si dat psychiku doporiadku.
23. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzik, to je jasne ja im dôverujem úplne a bezvýhradne. Toto je podla mna len výbuch testosteronu u mm - ved ktorý chlap si prizná že jeho bojovníci sú leniví ? :grinning:
23. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky,
komarik- pozerala som tvoj albumík, bruško ti krásne vybehlo :slight_smile: len tak ďalej.
zdravím aj všetky ostatné snažilky a budúce maminky :sunglasses:
23. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik pozrela som tvoj album :wink: bruško mame podobne len ja som o polovicu kratšie tehu :grinning: :grinning:
no to som zvedava ako budem vyzerať v 20 tt
23. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, v 20tt mne riadne vybehlo už bruško, veď uvidíš, možno teda čakáš aj dvojičky, ako som to tu včera čítala. :sunglasses:
23. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ani pred tehu nebola nejaka rovna bruško som mala aj predtym ale ved uvidíme to ku tomu patrí aje to aj pekne ved každej žene tehotenstvo pristane

komarik a to je fakt čudne že ti vysadili lieky na šž ja som mala nakazanu kontrolu hned na začiatku tehu vraj väčšinou treba davku liekov zvyšiť ale mne nechali rovnaku alo som mala pred tehu
23. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia ale ty by si tiež mohla dať babätkov domček do albumu :wink:
23. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, nemám foťák zatiaľ, jedine s mobilom odfotiť. hádam vyskúšam :sunglasses:
23. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, podarilo sa mi hodiť dve fotečky do môjho albumu, som na seba pyšná, že ja antitalent na PC som to zvládla :grinning: :grinning: :grinning: tak kukni, ak chceš
23. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež niekedy čudujem aka som šikovna ked velmi chcem :grinning:
no vidíš super a postupne možeš pridavať dalšie fotečky -vybavičku a tak že možeme očumovať :wink:
23. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete mi prosim vas povedat, aky vplyv maju tie hormony po IVF na maternicu?
23. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi - ja som skôr laik ako antitalent, to ja len tak :grinning: ale postupne sa naučím hádam. myslela som, že s albumom to bude zložitejšie, ale super. výbavičku nafotím inokedy, nové vecičky ešte nemám, len podarované od segry a kamošky, ale tiež pekné a zachovalé.
23. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam po kom ,,dediť,, ale na tej stranke čo nam dala ciky su fakt super ceny oproti inym strankam bezkonkurenčne dam ti link
http://www.kojenecke.eu/zbozi/
23. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze bruska sa nam zvacsuju pekne vsetkym :wink:

ta stranka je ozaj dobra a ake pekneee vecicky su tam. joj.
23. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super stránka, je tam čo pozerať, krásne veci a doplnky. :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze tu sa uz riadne nakupuje dufam ze sa aj ja toho dockam :unamused:
23. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiari. preco by si nemala? zase podmienenie? ja som nakupovala 2mesiace dopredu, ved som si vravela, raz to budem potrebovat :wink:
23. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara, určite sa dočkáš, skôr alebo neskôr ale určite. Veď ti tu toľko ľudí drží palce....

kukala som aj ja vaše brušká - super

domika, podľa bruška to vypadá na dvojky veď si skoro ako mzuzka :grinning:

liviaf, pekné bruško také guľaté. :slight_smile:

mzuzka, ty nezaprieš dvojky :wink:

idem ešte rýchlo pozrieť tú stránku, už sa teším.
23. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mzuzi myslis ze uz nemam poodkladane veci aj segra mi ich drzi uz len to mimco :slight_smile: aj v robote co sme dostali tak som si nechala ze ak raz ja budem mat :wink:
23. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudiatko domika, ju tu riadne vystrasime, ta si na myslienku na dvojsviste tak zvykne, ze ked jej povedia ,ze to bol pupocnik, tak jej bude aj luto :fearful:
23. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik diky velmi tuzim po tom babatku :slight_smile: :slight_smile:

mzuzi veru ano chudtko uz to nehame na ultrazvuk :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babule mate vsetky krasne bruska radost na vas pozerat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ved aj ty si 16tt, mne to nabehlo dnes a zavisi to aj od dlzky cyklu, mas pravdu, sak sa nechame prekvapit, kedy ti nasi drobci vykuknu na svet :wink:

domika - veru, ta stranka od cykitky je bezkonkurencna, ja som bola dnes v jednom obchode na kysuciach a ceny ako v bratislave, nevedia, co by za to chceli a na tej stranke to posielaju z CR a je to ovela lacnejsie, nechapem :confused:
23. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka kedze moje sviste su dva a tie sa bezne moc neradi donasaju, tak asi sme len papierovo rovnako. ja ratam tak od polky februara.
23. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa dnes nechcelo ist do skoly. tak som zostala doma. ste mali pocut synovu prednasku :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten musel byt na koni ze ta mohol vyhresit co?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som si urobila slivkove tasticky s grankom, mnam :grinning: zdrava vyziva na vecer :wink:
23. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, mám jednu novinku :grinning: .
23. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik- ďakujem, tešíme sa z bruška a práve som si všimla, že mi vlastne začal 22tt dnes, no super.
ahojte spolutehuľky :slight_smile: a budúce tehuľky :slight_smile:
jajulaa akú novinku????
23. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok