Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
23. sep 2009

ja ako kazdy vecer o tomto case - idem do prace, tak krasne snicky prajem a jajulaa aby si od vzrusenia zaspala, je to naozaj nadhera spravicka.

bakosko
23. sep 2009

janulla ako si dlho cakala na to male 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jankajs
23. sep 2009

Vy ste sa ale rozbehli 😕 , ledva som vás dočítala, už mi oči klipkajú... no nie, my máme to prvé z IVF /manžel má neliečiteľný problém/, podarilo sa hneď na prvý raz, teraz aj banujem, že som si nedala vložiť dve, vtedy mi Krajko povedal, že by sa určite obe ujali, a že má radšej donosiť jedno a v poriadku ako dve a možno to odležať... Mali sme tri jednotkové blastocysty, tri dvojky a jednu trojku. Škoda, no... mohla som mať už dve detičky. Aspoň tie dve. Ak to teraz neklapne, ostane Peťko sám, ako ja. A to som nechcela, človek by mal mať súrodencov, keď zomrú rodičia, je to ich jediná najbližšia rodina. ☹

jankajs
23. sep 2009

... už vážne na to nevidím... oprava - a že mám /nie má/ donosiť... a ... je to jeho jediná najbližšia rodina /nie ich/. Sorry 😖

kamka17
24. sep 2009

dobré ránko prajem všetkým helinkám...všetkým bruškatým aj nám bez bruška 😉 😉

lucul...šak zober mobil, postav sa pred zrkadlo a fotka je na svete, keď ťa mm nechce odfotiť 😅

jajulaa...gratulácia k malému 🙂 🙂 hlavne nech je všetko ako má byť a nech ho máte čím skôr doma

wolfskinka
24. sep 2009

dobre ranko,

kamka zapni icq

dnes tu moc nebudem mam vela roboty ☹

orsulka
24. sep 2009

dobre ranko prajem aj ja....

baby, tie bruska su velmi pekne...keby so msa odfotila ja teraz, tak mám možno aj vačšie.... 😀 😀 😀 😀 a necakam ani jedno, ani dve.....ZATIAL!!! 😀 😀 😀 ale vase su prekrasne!!!!!!!

jajulla...velmi gratulujem............je to uuužasná novinka.....a ked toto bude citat wolfi tak sa určite potesi.....
a trojtyždnovy chlapcek.....!!! no uplne, že super.......obrovske blahoželanie, nech ho mate čim skor doma... 🙂 🙂 🙂

orsulka
24. sep 2009

wolfi......to vážne???????? hmmmmmmmmmmmmmmm......odlož na buduci týžden.... 😀 😀

zuzanka.h
24. sep 2009

Ahojte slniečka veľmi na Vás myslím!!!!!!! 🙂 Prajem krásny dníček

kamka17
24. sep 2009

orsul..len ju nechaj, však doteraz nič nerobila, tak aspoň chvíľu nech pracuje, aby nezabudla, ako sa to robí 😀 😀 😅

orsulka
24. sep 2009

zuzanka....................ty jedna!!!!! ihihihihihihhiihi........že si zavitala na jednu vetu 😀 😀 😀 ale krasne ti to aj tebe nabieha, tak dvajte na seba pozor......pekny den aj tebe!!! 🙂 🙂

kamka............ 😀 😀 😀 😀 ma nejaky projekt, aspon co som citala.....takže asi vela,vela,vela.....

zuzanka.h
24. sep 2009

orsul že si to ty tak napíšem aj duhú..... 😀 😀 😀

wolfskinka
24. sep 2009

orsulka ahoj rada by som ... a najhorsie na tom je ze tomu ani nerozumiem, dostala som popis k programu 27 stran nie som programator nerozumiem tomu a ten popis je este v anglictine a robi to taky programator, ktory nie je moc ochotny nieco vysvetlovat tak mi asi moc s tym nepomoze .... jeho muzske ago az tak podrastlo ked som mu povedala ze to neviem, tak sa mi buide snazit dokazat ze som blba a viete co mi povedal .... ze som uz dost dlho na oddeleni aby som to vedela nainstalovat ... keby mi to ukazal zabilo by mu to 10 minut, takto sa s tym budem trapit neviem kolko a ci to vobec nainstalujem ☹

orsulka
24. sep 2009

zuzanka..... 😀 😀 tak sa pochval, ako sa vam dari??????? (aj ked to bude už tretia 😀 😀 )

orsulka
24. sep 2009

wolfi....no niet nad ochotných kolegov...... 😖 😖 ale budem držat palce, nech sa to padari....

otvor si www.slovnik.sk a pomaly si prekladaj klucove slova z angliny a nejak sa k tomu dopracujes....
😉

kamka17
24. sep 2009

wolfi...asi má menzes, keď je taký drsný 😅
baby...nie je tu niektorá programátor ???? aby sme wolfi pomohli...alebo aspoň angličtina ???

zuzanka...super, že si na nás nezabudla 🙂 🙂 a aká krásna tehulka je z teba, radosť pozerať...ako sa máte? jurajko mladší poslúcha ??

orsulka
24. sep 2009

kamka......... 😀 😀 😀

orsulka
24. sep 2009

inak....kadernicka dopadla dobre, a dokonca aj moj uces.....dnes som zase pekna 😀 😀

kamka17
24. sep 2009

tak tak orsul, správny prístup, keď ma nikto nepochváli, urobím to sama 😀 😀
ja som sa fajne vysaunila včera, už sa teším na budúcu stredu zas 🙂

zuzanka.h
24. sep 2009

No orsul my "bojujeme". bola som 3 týždne v nemocnici , ale už je ok 🙂 a vydržíme až do novembra. Stále ležím a oddychujem 🙂
A ty čo??? čo nového???

orsulka
24. sep 2009

zuzanka...tak ked je treba, treba aj lekarov posluchnut 😉 😉 a jasne, že vydržite, len pekne staraj sa o seba.... a o mladeho 😀

28,.9. mam konzultacie pred KET - tak drž palceky...... 😉

lucula73
24. sep 2009

ahojte babulky 🙂

zuzanka - vitaj po dlhom čase...a čo ti bolo ak sa smiem spýtať.?lebo ja depkujem už tri dni,nejdem to tu rozoberať,v pondelok idem dokimu,hádam vydržím dovtedy...

orsul - no kráska,a máš rovné či vlnité vlásky? 😀

kamka - no pokúsim sa,som sama doma,pošpekulujem,skúšala som to,ale s mobilom to bolo veľmi tmavé a z foťáka to neviem dostať po počítača.. 😒

orsulka
24. sep 2009

luculka.......ahoj moja....co ty depkujes??????? nedepkuj...prosim.... ak je treba tak chod aj hned a necakaj do pondelka....ved na to tam su, aby, ak je treba pomohli......

a momentálne mam rovne, lebo po ostrihani samozrejme vyfukala a vyžehlila.....ale niektore sa do rana začali vrtieť 😀 😀 😀

mzuzka
24. sep 2009

ahojte, pekne ranko.

wolfi si tu? mozno pomozem, skus.

orsulka
24. sep 2009

mzuzka.....ahoj poklad.......ako po nocnej????????? dufam, že bolo "flákavo" 😉

mzuzka
24. sep 2009

bolo moja. dnes velmi flakavo. vsera som zase nemohla spat, tak som sa uz od 4tej len motala. podkynam sa uz aj o svoje nohy.

orsulka
24. sep 2009

mzuzka....ved som citala.....ani do školy si nesla 😀 😀 😀 no niekedy to jednoducho fakt nejde 😉 😉

mzuzka
24. sep 2009

no nesla, ale nakoniec som aj tak nespala. 😒 😒

lucula73
24. sep 2009

mzuzka ahoj,no ja ti nezávidím,ja sa cítim tak pod psa,že by som jednoducho nemohla ísť do roboty... ☹
a nemožeš ísť na PN?lebo do 25.decembra,ak si dobre pamatám,je ešte ďaaaaaaleko

orsul - zatiaľ sa dá,nechcem tam zase ísť,bola som pred dvoma týždňami s tým istým...

orsulka
24. sep 2009

lucul........tak ale.........keby nieco, tak pojdes, dobre???????????????? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre