Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
24. sep 2009

domika a v ktorom meste bol tvoj muž a ako sa vola ten obchod?? No to je teda riadny cenovy rozdiel 😠

romy01
24. sep 2009

domka aj ja som zvedava ake to bolo mesto a obchod?

janicca
24. sep 2009

ahojte babule prajem fajn podvečer 😉

wolfi nič si z toho magora nerob asi ho moc prevrátili dole hlavou pri pôrode a všetok mozog mu stiekol z hlavy do hlavičky a tou sa ozaj nedá rozmýšľať 😉 takých managerov máme v práci plnú kopu ale stoja za dve veci 😉...pre teba sú dôležitejšie veci ako je inštalovanie PC a nervovanie sa nad nejakým zakomplexovaným dilinom 😉

tehulkám,snažílkám prajem len to naj 😉

domika9
24. sep 2009

je to v novom targu a ten obchod sa vola baby boo mam aj presnu adresu ked by ste sa tam chceli previesť
maju aj www stranku ale nejako ju majublbo spravenu taka nepreihladna ale naživo tomusí byť užastne
napostielky saani nepytal lebo žetam bolo tolko ludi že museli čakať kym prišlinarad aby sa opytali o ten kočiar tak si viem predstaviť ake tam musia byť ceny prebalovacich pultov jedalenskych stoličiek a vobec všetkeho

orsulka
24. sep 2009

wolfi...tak som rada, že aspon niečo podarilo, určite si aj ty spokojnesia.....

mzuzka, 5 hodin spanku na atroch, to teda nie je nič moc......... 😀 😀 ale lespie ako 3 hodiny.... 😉 😉 možno este podvečer driemnes....

mzuzka
24. sep 2009

domika hod link pokukame.

orsul nezdriemnem, dnes do tej skoly musim ☹

wolfi, mala si mi napisat, ja by som ti to prelozila a vytrela by si mu kocura.

bakosko
24. sep 2009

mzuzka co robis v noci v skole 😝

kamka17
25. sep 2009

brééé ránko..však som nás skoro nenašla...to kde ste sa večer všetky flákali ??? 😨 😨
idem vás prečítať...

kamka17
25. sep 2009

halooooo...piatoooookkkk...vstávame... 😵 😵

mia1983
autor
25. sep 2009

dobré ránko aj ja želám všetkým a domika skús hodiť ten link na ten obchodík v PL, možno by stálo za to sa tam ísť kuknúť 🙂

kamka17
25. sep 2009

mia ahojky...ako sa vám darí?? ešte stále chodíš do práce ??

mia1983
autor
25. sep 2009

kamka ahoj chodím chodím akurát si tu už od 07:00 sedkám a papám raňajky, v stredu som bola v poradni a všetko bolo o.k., drobce sú veľmi zlaté a krútia sa mi v brušku ako divé. Niekedy mám pocit, že celý deň sa mi tam hemžia. Ale budem robiť už len október a od novembra už idem oddychovať 😀

kamka17
25. sep 2009

takto je fajne, že je všetko ako má byť a tiež je dobré, že ideš oddychovať, pekne si to veru uži, kým sa dá 😉

minka051
25. sep 2009

Ahojte vštkm peké ránko 🙂

Tak my sme dnes domka tak bude dlhý víkend. Včera sme mali z práce takú akciu že špotový den. Niektorý športovali trochu inak a dnes sa musia liečiť 😀 😀 , ale to nieje moj problém ja mám vela nedrobené tak mám náhradné volno a teraz čakám či príde mrška lebo o 3 dni by už mala prísť. A potom hurááá do toho 😀

orsulka
25. sep 2009

dobre ranečko.....dievcatka.......veru....PIATOČEEEEEEEEEEEEEEEEEEK !!!!!!!! 🙂 🙂

minka, vy sa v tej praci nezdáte.....jeden den hody, pečená hus a lokše...potom o chvilu športovy den.....a kedy pracujete???? 😀 😀 😀 😀 ale aspon Vam je veselo.....

mzuzka...tak ako???stihla si skolu?????

kamka, mia...wolfi...vsetky ostatne...ciky, kiara, lucul, jajulla, janica....romy...boooože kolko vas este je??? 😀 😀 😀 😀 teda vsetky.......Vás pozdravujem..... 😀

orsulka
25. sep 2009

...aaaaaaaaaaaaaaa........domika, survi, komarik.....kuspi....jerry.....livia....
zuzanka.h.,

mia1983
autor
25. sep 2009

vieščo Kamka teraz mám také obdobie, že keby ma tie drobce tak netlačili ani neviem, že som tehu. Fakt tento druhý trimester ako píšu v knihách je taký pohodový, ale už sa ich nevieme dočkať 🙂 , dúfam, že všetky budete čoskoro tehu a budete si to užívať ako ja 🙂 , veľmi vám to zo srdca želám

minka051
25. sep 2009

orsulka

No u nás stále niečo vymýšlajú 😀 😀 😀 Ale je to fajn. Bol aj super guláš. aj paprčkový perkelt no to ja zas nemusím 😝 , ale boli super disciplíny, naj super bolo to hadzanie s vajíčkami. To sme sa nasmiali 😀 😀

orsulka
25. sep 2009

.a mne vcera na cviceni tae-bo precvičovala kočka, čo ide o 3 týždne rodiť... 🙂 🙂 bola super, rano jej doktorka povedala, že to este nebude a tak prisla precvičovať... 😀 😀 😀

orsulka
25. sep 2009

minka...ale to su super akcie, tak sa clovek inak zabava ako v praci.....u nas take nerobime....len 1x do roka koncorocne posedenie...a toť vsio........

minka051
25. sep 2009

No unás je dosť mladý kolektív tak sú iniciatívny ešte dosť. naposledy boli rybárske preteky aj tie boli super. Tam som sama varila 50l gulášu v takom kotly pomali väčšom ako som ja 😀 😀 . Ale zmastil sa jedna radosť 🙂 🙂

romy01
25. sep 2009

dobré ránko všetkým. Uz som mojmu včera večer opl,ieskavala, že aj my pojdeme na nákuoy do Poldka do toho obchodu 😀 😀 😀 A zdá sa že slová embriologičky ho dosť naplašili, lebo začal splietať že na dnešnú doby by stačilo aj jedno dieťa, tak som ho zrušila, že aj tak chcem vložiť dva mimisky, lebo nikto nezaruči kolko sa ich ujme a ak vlozime jedno a ono sa neuchyti, že budeme fest lutovat

orsulka
25. sep 2009

romy.....riešiš to šmahom ruky 😀 😀 😀 😀 ale im niekedy treba presne naordinovať ako to bude..... 😀 😀

mzuzka
25. sep 2009

dobre ranko, tak ja mam za sebou poslednu a viiikend preds ebou, zase sa konecne vyspim. vcera som bola v skole. sice kym som sa napojila, uz bol pomaly koniec, ale hadam sa nieco nalepilo. dnes v robote po prestavke som sa nemohla do 5tej zobudit. normalne mi az zle bolo co sa mi chcelo spat tak velmi.

tak idem teraz na par hodin do postele a poobede som on line 😅 😅

romy01
25. sep 2009

zuzik dobre sa vyspinkaj, tento týždeň máš riadne sklzy 😀
veru orsulka, niekedy treba zatlaciť, ale samozrejme že to musi byť spoločne rozhodnutie , teraz iž len zabezpečiť, aby bol mm presvedčený že je to jeho úžasný nápad 😀

orsulka
25. sep 2009

mzuzka....... zlatko....ja teda nie som tehu, ale taketo nocne zmeny by ma urcite dostali...takže klobuk dole pred Tebou.... 😉 😉 určite si chod oddychnut.....a potom nás dojdi kuknut 🙂 🙂 dobru nocku .-)

surviver
25. sep 2009

dobre ranko vetkym 🙂

domika vdaka za "prezradenie" toho mesta v Polsku,aj ked sa tam teraz v tehu asi nedostanem,ale snad v lete,ak tam maju dobre ceny vecičiek pre deti,tak by sme tam mohli skočit kuknut 😉

orsulka to važne vam v takom stadiu tt precvičovala?? no štastna to žena,že to tak bezproblemovo zvlada....

domika9
25. sep 2009

no čaute kočky tak dnes som vstala o čosi skor vyprevadila mm na suťaž a hor sa ku počítaču 😉
včera sme mali zase slovnu nezhodu (nebola to hadka len sme sa nezhodli 🙂 ) o prebalovacej komode a zase zaznela ta super veta že ja oni on sme take namali a že či nemožem dieťa prebaliť na posteli som z toho trošku sklamana ale hned som sa vynašla som mu povedala že pred 30 timi rokmi ked sa on narodil neboli jednorazove plienky a že či sa mam aj ja teraz toho držať a že on sa pred 30timi rokmi vozil v škodovke a teraz chce mať auto uplne inej kategorie no ako fakt ma to mrzí lebo ak mam pre každu vec ktoru nam bude treba takto bojovať tak na to vobec chuť nemam asi si myslí že stačí kočiar šerblík a nejake plienky a vsio ☹
no ale nič nejako sa predsa dohodnuť musíme
tu wwwstranku som včera pozerala a nebola nič moc ale dnessom dala do google a našlo mi inu stranku tak ktovie čo som javčera pozerala alebo naopak či tato je ta spravna tak vam sem hodim link http://www.babyboo.com/

alebo http://www.babyboo.pl/

takže neviem ale mne príde že ten druhy je ten pravy link a ta stranka -no ved skuste sami mne sazda byť blbo spravena

domika9
25. sep 2009

ved ja asi do toho obchodu pojdem možno koncom rokana obhliadku a po novom roku na nakup tak ja presondujem čo kolko stoji 😉

orsulka
25. sep 2009

DOMIKA.....ešte, že ťa napadol ten super argument s tym autom...na to si ho určite dostala ... 😀 😀 a inak mas uplnu ale uplne,že uplnu pravdu .-)))))) stojíme za tebou.....cele forum!!!! 😀 😀 😀

survi.....ano...ta cvičitelka bola fakt suprova, a povedala, že kludne by este dalsi polrok bola tehu... 😀 😀 ja to pripusujem aj tomu, že predtym cvičila a zaťažovala organizmus, a može byť, že to tehotenstvo je potom taketo bezproblemove.....a kedže aj ja sa snažim pravidelne cvičiť...tak si prosim byť tehu už KONEČNE, aby som to mohla na vlastnej koži vyskušať!!!!! 🙂 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre