Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
25. sep 2009

lucul veru pozitivne aj ja musim 😀 😀

domika9
25. sep 2009

baby ako často chdíte do poradne? mna objednal až o mesiac vy chodíte častejšie?
aj koleginka sa ma pytala že prečo až o mesiac že ona chdila každe 2 týždne ked bola pn

surviver
25. sep 2009

domi,no každe 4 tyždne aj ja chodim,len som na krv bola tak mimo toho,lebo tam tie tyždne nejako inak rataju

mzuzka
25. sep 2009

no my sme dnes boli u doktorky, pekne sme popocuvali srdiecka, vsetko je OK. to tekute je len vytok, nie voda, tak som strasne rada.

cestou sme sa zastavili v baby shop a kupila som si hygienicku nadobu na plienocky. super prakticka vec. mame spalen na poschodi, cize hlavne v noci, ked budem zo 2-3 razy v noci odkladat okakane plienocky a vzdy po dve,nemusim sa trepat dolu.je to uzavrete s antibakterialnym ucinkom. kuk album. 😉

kiarka mojaaa, uz sa to kraaati, za chvilku ma budes stihat, neboj. uz sa tesim.

a samozrejme aj na ostatne babulky.

mzuzka
25. sep 2009

ja domi kazde 2 , teraz idem 6.10. bola som dnes. a na sono raz za mesiac.

mzuzka
25. sep 2009

lucka a moc ti neskontrolovali?

surviver
25. sep 2009

mzuzka Ty maš same špecialiky 😉

domika9
25. sep 2009

zuzi a ty što dnes ništ arbeit? 😉

domika9
25. sep 2009

kiari a ty kedy ideš vlastne na odber nejako som to nepostrehla a možno som aj vedela a zabudla 😅

surviver
25. sep 2009

kiara ide na Ket

lucula73
25. sep 2009

zuzka ahoj,keď som bola pred dvoma týždňami že ma bloí celý spodok brucha,tak doktora to asi nenapadlo a mňa už vobec,lebo predtým týždeň som bola na poradni a moč bol dobrý,ale chodím na wcko pomaly každú pol hodinu ,tak neviem...preto si myslím...

domi,aj ja som chodila každé štyri týždne,teraz idem po dvoch a uvidím ďalej...

domika9
25. sep 2009

jaj ja som si to poplietla viem že ide na ket tak oprava kedy ide vkladať 😅
no lucul ale ty si už dalej tak to píše aj v tehotenskej knižke a poslednymesiac každy týžden sa chodí že?

surviver
25. sep 2009

tak ja už idem spinkat 🙂 Tak len same pekne sničky všetkym 😵 😵 😵

domika9
25. sep 2009

aj ja idem sa pa majte sa 😉

kiara15
25. sep 2009

mzuzi ahoj ja uz som ta teraz dobehla 😀 😀 😀

suri diky 😀

domi 2.10.idem na kontrolu a vklad mi vychadza 7-8.10 uvidime co povie doky 😉
ja som chodila kazdy mesiac ale cim som bola blisie k porodu tak castejsie 😉

mzuzka
25. sep 2009

hmm, skoda ze som tak daleko, mam doma tie papieriky na kontrolu mocu, by som ti dala zopar.

domi, ja zacinam v nedelu prvou nocnou a stvrtok mam poslednu. piatok sobota volno.cize viiiiikend moja.

mzuzka
25. sep 2009

tak vsetkym pekne snicky, dnes budem celu noc spat aj ja. konecne.

minka051
26. sep 2009

mzuzka ahoj 🙂 🙂

Chcem sa len spýtať. Píšeš že robíš aj v noci ale asi by si nemala. Ja ked som bola tehotná tak som nemohla.

lucula73
26. sep 2009

Dobré ránko, 🙂

zuzka neva,do pondelka vydržím... 😉

domi a kde to je napísané,ako často chodiť na kontrolu,ja som to nenašla.. 😒

a prajem krásny slnečný víkendík... 🙂 🙂

kamka17
26. sep 2009

dobré ránko prajem aj ja 😀 😀 a vzyerá to na slniečkový deň, aj keď je zima...

mzuzka...tie tvoje nákupy ma vždy potešia, len sa vždy nestačím diviť, čo všetko pre bábatká existuje 😅

inak viete čo sa mi páči ??? že je tu prevaha tehuliek a ani jedna nás z témičky neopustila, ostali ste všetky verné helíku...len teda tie vírusíky by ste sem tam mohli poslať častejšie 😅 😅 😉

no a neviem, či tu niekto vobec bude dnes, ale nemáte niekto recept na nejaký fajný jablkový koláč ??

lucula73
26. sep 2009

kamka ahojček,čo sa nudíš,alebo máš veľa jablčok? 🙂 no u nás ide na odbyt jediný koláč a s jablkami a to štrúdla,maková alebo s orechami...iné ani nerobím...

a vírusíky neni problém....
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

stačí?????

kamka17
26. sep 2009

lucul 😉 😉 ďakujeeeemmmm..aj keď mi dnes prišla ms, takže si ich odkladám na lepšie časy 😅 😅
no ja štrúdlu zas nemusím a hlavne neviem robiť...ale už som našla celkom fajný recept aj dobre vyzerá koláčik..
a nie, nenudím sa, len som kúpila akési lacné jabka, tak ich treba spracovať...a k tomu kilo kuracích pŕs rozmrazených, tak dnes to vidím tak, že kuchyňa to istí 😎 😎

ty dúfam v pondelok konečne zistíš, čo ti je a dúfam, že to nebude nič vážne...už si mala niekedy problém s tým močovým mechúrom, keď máš na to podozrenie?? lebo ja keď veľa chodím na wc, tak vačšinou z nervozity

kamka17
26. sep 2009

a ozaj, malej ste už povedali, že bude mať súrodenca ???? ako reagovala ??

kamka17
26. sep 2009

kočky...ešte k tomu nakupovaniu ma napadlo...bože, ja som dnes aká akčná 😎 😎 😨 skúsiť založiť témičku na to kojenecke.eu, že či s tými vecičkami majú ostatné baby dobré skúsenosti...

lucula73
26. sep 2009

kamka - nemala som nikdy v živote problém s mechúrom,tak ani neviem poriadne,čo to je...
a malej sme ešte furt nepovedali,ale budeme už musieť,lebo sa to dozvie od druhých... 😉

a ty to v tej kuchyni zase nepreháňaj,škoda pekného dňa,zabiť ho vnútri....my pojdeme sa previesť parným vláčikom,je tu v PD taký program..

kamka17
26. sep 2009

no ja idem zajtra na turisiku, tak mi to až tak veľmi dnes neva, že som doma...ale možno poobede stíham aj vonku ísť, neboj 😉
tak si užite vláčik a hlavne nech slniečko vydrží 😎

mzuzka
26. sep 2009

dobre ranko vam prajem. vidim ze este nevikendikujete. ja som sa konecne vyspala do ruzova. mne naozaj ten nocny spanok velmi chyba. dufam ze to svistikom vydrzi aj po narodeni a budu v noci hajat.

kamka ja som tiez niekedy sama prekvapena, ked vidim co vsetko existuje pre miminka. aj vcera ked som to zbadala, tak mi oci zaziarili, ze aky fajn napad. este ze nikto nerozumie o com sa smanzelom pri takychto situaciach bavime, lebo by sme vyzerali ako sedliaci v meste 😀 😀 tu je to bezna zalezitost a my sem tam hikame jak maly somar ked staru strati 😀 😀 😀

lucul, mozes cikat aj z toho, ze male sedi na mechuriku kosturiku. pokial to nepali, nestipe a nekole, tak by to malo byt OK. ale v pondelok uvidis, drzim palceky, nech nemas pliagu, v tehu sa toho tazko zbavuje, preto nam stale kontroluju moc. ja si musim kady druhy den pre istotu, ja som rizikova skupina, ved vies, tie moje ladviny.... 😖

minka - ja som v UK a tu mozes robit nocne, kym sama nepoziadas o zmenu na dennu. ale uz som tu viackrat pisala, v mojom pripade je to to mensie zlo, tak som zostala radsej v nocnej.
presne o 3mesiace idem na materskuuuuuuuuu , huraaaaaa 😀 😀

a zopar virusikov

TTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTT
TTTTTTTTT
TTTTTTT
TTTT
TT

mzuzka
26. sep 2009

masko je na sporaku, kolacik kysne, pradlo sa vrti v pracke, tak idem kuk co tu nove a co vidim? nic ☹

kamka17
26. sep 2009

no ja som zas tu...koláčik mi dal trochu zabrať, lebo mi chýbali ingrediencie, tak som valila nakupovať, ale už je z trúby vonku, tak dám info, či sa podaril...nový recept 😉
mzuzka...tiež sa mi vrtí v práčke už druhá várka a idem na spracovanie toho masa...ufff
ostatné asi víkendujú vonku...aspoň niekto uvedomelý a zodpovedný 😎 😅

domika9
26. sep 2009

ahojte 🙂
dnes je u nas pekneteplučko mam tu synovca a je u nas hasičska suťaž tak sme sa boli prejsť sa popozerať potom som sa dala na umyvanie terasky a potom som popratala wc povysavala som obyvačku a a a začalo ma dosť dobre bolieť brucho tak vegetím a radšej to dopratam neskor -sem se normlne lek ale ani mm som sa nepriznala že ma boli 😅
lucu natej prvej strane kde maš napísane meno ,rodne číslo atd tak uplne dole mam take okienka a tam mam napísane poradna každe 3 týždne a volne okienka na zapísanie terminu kedy tam mam ísť potom tam je napísane predposledny mesiac každe 2 týždne a dalej ešte posledny mesiackaždy týžden v ambulancii NsP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre