Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
28. sep 2009

domika......aj tebe verime...verime........a len pekne chod, vsetko porozpravaj, rozpovedz.....a bud v klude 🙂 🙂

domika9
28. sep 2009

orsul 🙂

romy01
28. sep 2009

Veru orsulka fest to beží rýchlo , ani sa nenazdám a budem testikovat 🙂

komarik
28. sep 2009

takže ja tu dnes budem len po obede lebo sa idem unormálňovať ku kaderníčke ale mysľou budem u všetkých dievčat ktoré idete k doktorovi. Kiari, orsul, domika, lucula - po obede chcem vedieť ako ste dopadli ale verím že všetko bude v poriadku. 🙂

romy, tebe to strašne rýchlo uteká. Fakt sa ani nenazdáš a budeš nám tu vypisovať ako ideš na kontrolu k lekárovi ako tehuľka 😉

romy01
28. sep 2009

komarik už sa na to teším, aj ja sa chcem unirmálňovať ako tehulka u kaderníčky 😀 😀 😀
Baby aj ja vam držím palceky aby to dnes každej dobre dopadlo.
Cikytka ako sa máš?

kamka17
28. sep 2009

čaute...recept na koláčik: http://www.mamincinyrecepty.cz/s-jablky/kolac-d...
a idem vás dočítať...

kamka17
28. sep 2009

no takže dnes ste všetky u doktorov, tak dúfam, že tehulky dajú dobré správy a že orsul s kiarou si dobre pokecali v helíku...len prosím vás všetky dajte vidieť, ako ste dopadli, nech sme v obraze... 😉

mzuzka...tie vírusíky so srdiečkom nemajú chybu 🙂

ja inak tu zas depkujem, lebo ma čaká poobedná v práci 😒 😒 ☹ ☹ 😢 😢 neteším sa ani trochu, ale vám všetkým prajem krásny slniečkový zvyšok dňa 😎 😎

wolfskinka
28. sep 2009

romy dakujem ... uz sa trapim a preventivne uz nie len s 1 ale uz s dvoma
gratulujem k poslednemu dekacu a puregonu ...
😵 😵 😵 a vychutnaj si ten stiplavy pregnyl ... tfuj tfuj tfuj as nech je vitazny 😵 😵

romy01
28. sep 2009

no wolf, pekne dakujem - ten pregnyl je ozaj humus

wolfskinka
28. sep 2009

no to hej pregnyl je humus. ale co narobis ked musis tak musis

romy01
28. sep 2009

veru, inak to nejde 😀 Ale aspon sa nenudim - kazdy den je zmena 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
28. sep 2009

ahojte babulky 🙂

ďakujeme za držanie palčekov,kontrola dopadla dobre,všetko ok,asi mi to malé sedí na mechúri,tak ma to tam asi všetko tlačí 😉

a dnes som sa dozvedela,že čakáme....čo??? chlapčeka!! 🙂 🙂 ,na 99%.

minka051
28. sep 2009

lucula tak gratulujem určite máte velikánsku radosť. 🙂 🙂 🙂

inak všetky zdravím 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
28. sep 2009

katarinka ,minka,ďakujem ....no malej to musíme tento týždeň konečne povedať,len neviem ešte ako 😉 ale ona sa pár krát vyjadrila,že chce sestričku 😠

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minka051
28. sep 2009

lucula

No ja si myslím že ked prídeš z pôrodnice jej bude úplne jedno čo to je , lebo pre nu to bude hlavne bábätko 🙂 🙂

romy01
28. sep 2009

lucula, to je krásna správa, asi dnes tá najlepšia. Boze aj ja chcem. A chcela by som byt pri tom ked to dcerke poviete- boze uz vies akej farby budete kupovat vecicky

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minka051
28. sep 2009

katarínka33

No super foto..prvý kus pre mim 🙂 🙂

romy01
28. sep 2009

katka to je mileééé 😀

domika9
28. sep 2009

ahojte tak ja som späť no a pan doktor povedali že je to ok len sa mam ešte viac šetriť -som sa nepriznala že som den predtým pratala
a tak nam spravil sono a už viem na isto že čakame ..................................................
.................................................................................................................................


...................................................................................................................................

..................................................................................................................................

trošku vas chcem ponaťahovať 😀 .............................................................................
...............................................................................................................................







ešte trošku vas ponaťahujem:...............................................................................................

.......................................................................................................................................

dvo ..................................................... či vlastne jednojča 😀 😀 😀 😀 😀


tak mi celkom aj odlahlo 🙂

lebo ja mam aj kočiar vybratý tak neviem aky by som kupila keby boli dvojky 😉

a ostatne čo boli u doktora ako?

domika9
28. sep 2009

lucula tak to je super budete mať parik a mala si určite zvykne to len teraz tak vravela ale onabude rada že ma brata a može byť jeho velkou sestrou

idem naskenovať novu fotečku

romy01
28. sep 2009

🙂 🙂 🙂 jej domka som hadala, ze co asi napises 🙂 🙂 🙂 Ale no co, bude jednojca a surodenca dostane neskor, ci nie ? 🙂 Hlabne ze je vsetko OK, som rada

domika9
28. sep 2009

tak tak bude jednojča -dojča naše a com celkom rada radšej si to ešte zopakujem lebo určite jedinačik nebude a surodenec mu pribudne časom 🙂

všimnite si potom ako mu trčia nožky take chutne a predtým ako odfotil tak ručička bola hore

domika9
28. sep 2009

no ale poviem vam že buduci týžden asi pride na rad nakup nejakych tehotenskych nohavíc lebo rano a okolo obeda sa ešte celkom zapnem ale ako som sa dnes neskor vratila tak brucho už natlačene ako hurka som si normalne vydychla ked som sa doma prezliekla 🙂

romy01
28. sep 2009

domka pekne ti tam marhulka rastie 😀

mzuzka
28. sep 2009

no tak som vas pekne docitala.

tie super spravicky sa dobre citaju. dnes sa s dobrymi spravickami vrece roztrhlo. a to je take prijemne. tak len gratulujeeeeeem vsetkym tehulkam, drziiim palceky a posielam tfuj tfuj vsetkym snazilkam a pozdravujem maminkuuuu a sisinkuuuuu.

domika9
28. sep 2009

tak mi odlahlo ja sa toťiž stale bojím ked čakam pred dverami že čo ak nebude biť srdiečko ,čo ak čo ak stale mamtake myšlienky tak som zase na chvílu kludna no ešte treba vydržať dlhe tri týždne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre