Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
29. sep 2009

lucula musí mať aj manžel radosť on je istovytešený že bude mať doma chlapa 😉

hlavne nech je zdrave na pohlavie si zvykneš 😉

lucula73
29. sep 2009

domika jasné,už to tak beriem...a ty sa držkaj,žiadne upratovanie 😉

romy01
29. sep 2009

ahojte kočandy.
Dnes som sa konečne vyspala, lebo som nemusela vstavať kvoli injekcii 😀 Veru zajtra mam deň D 😀 😀 😀
orsulka si super baba - si fest komunikatívna a mám rada tvoje príspevky sem 🙂 🙂 🙂
ciky nevedela som - asi mi to učlo že ma sisi nejaké ob s klbikom , ale nebojkaj deti z tychto vecí velmi rýchlo vyrastú - o par mesicov si ani nespomenies.
komarik a ty este nevies co budes mat?
luculka - veď na tom nezáleží a chlapci sú viac maznaví - bude to mamina sukňa, uvidíš 😀 😀 😀
ahoj domka a ostatné helinky 😀

orsulka
29. sep 2009

romy..... 😀 😀 😀 😀 to si spala do 12:33??????????? 😀 😀 😀 tak tomu sa vravi vvyspanie 🙂))))

luculka.....veru tak babula...hlavne nech je zdravucky, a robi rodičom radosť 🙂))))

romy01
29. sep 2009

jaj orsulka nie spala som len asi do pol desiatej, no nesiel mi net tak som tu az terat 😀

orsulka
29. sep 2009

romy................to je na porazenie......vsak????? mas cas, zapnes pc.....a net MIMO!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

romy01
29. sep 2009

to ti teda poviem, som bola tak vytočená, aj som volala na dca čísla do martica a oba cisla vypnuté - to sú služby.

orsulka
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀

inak trochu ma sere net... lebo chvilu mi ide pridať prispevok.....a potom zas nie....

niečo napisem a neprida mi ho......skusim 2x...a zas nič....

tak na to kaslem.......som zvedava, či tento vobec prejde.....

romy01
29. sep 2009

orsulka aj mne sa to z casu na cas stava, ale ked vidim ze to neprejde hned snazim sa to este rychlo okopirovat aby som to nemusela pisat dva krat a potom sa hodim zas do stranky a dam uz len prilepit

orsulka
29. sep 2009

ale mne sa to strati uplne...a hodi ma to na 1stranku.....!!!!!

akože fasa, ked teraz sme na strane 322!!!! hahahahahahaha

neriesim už.......odhlasim, neskor prihlasim ....a zapojim do aktuálnej debaty.... 😀 😀 😀

romy01
29. sep 2009

hmm aj mne sa to stava ale nastastie nie tak často

kamka17
29. sep 2009

čauteeeeee....ja som dnes síce doma, len akosi mi nevydalo sa sem dostať...nákupy, rozmrazovanie mraziaka, varenie...ale už som vás aj dočítala...
orsul...ešte že máš kiaru, inak neviem, kto by ti strážil mrchu a užívanie liekov 😉 😉 😕

romy...ak máš problém s netom, daj si dsl od t-com a budem ti robiť osobne podporu 😀 😀

romy01
29. sep 2009

no kamka uz som o tom hovorila s mm ale moc sa nechce nechat presvedcit, - on totiz na nete nevisi cele dni ako ja - este musim zabojovat 😀

kamka17
29. sep 2009

no šak teraz by mali vybehnúť aj nejaké vianočné akcie a aj nejaké notebooky sú ako darček pre nových zákazníkov...a čo by drahý nespravil z lásky k tebe 🙂 🙂

romy01
29. sep 2009

haha to je fakt, ved uvidime 🙂

domika9
29. sep 2009

inač mne sa to stava ked chcem pridať fotku do albumu ked ju tam dam tak chcílku nič a potom mi naskočia na celu strnu same čísla a písmena a že chyba tak dam krok späť a zase to potvrdím a potom mi napíše že fotkyuž v albume su
kamka ahoj

domika9
29. sep 2009

a inač to s tym že už sa nemusí zakladať nova tema ked je nad 10 tisíc príspevkov tak neviem ale čo ked budeme na strane 1000 alebo 5000 lebo ved časom na to príde 😉

domika9
29. sep 2009

jaj za polhodinku idem papa -vonku

kamka17
29. sep 2009

domi čau aj tebe...a kamže sa chystáš ?? inak to som si už minule všimla, že niektoré témičky sú veľa nad 10000 príspevkov...to akože nová móda, že sa nevytvára už nová témička potom??

kiara15
29. sep 2009

ahojte ano uz sa nemusi zakladat nova tema ked sme nad 10000. 😉

wolfskinka
29. sep 2009

kamka ahojki

surviver
29. sep 2009

kiara a vy dnes oslavujete...Tebe je hej 😉

wolfi a Ty maš asi vela prace,bo tu často nie si,ale už sa Zi to tiež krati 🙂

romy ,zajra sa držkajte aj s vajkami 😵

lucula a Tysi nechcela mat chlapčeka a dievčatko,ved je to super kombinacia...ale hlavne nech je to zdravučke..

domika a stroj ste už poslali naspat? 😠

kamka toh zase postihala,šikovnica jedna 😀

kiara15
29. sep 2009

suri ahoj veru ano dnes ma dcera meniny ale oslava bude az cez vikend 🙂

kamka my sme s orsul po ceste dospeli k tomu ze keby zacala stimulku uz v septembri tak nam to vide presne naraz lebo sme ,mali mrchu rovnako tak teraz bude medzi nami mesiac rozdiel 😉 😉 😉

kamka17
29. sep 2009

wolfi ahoj, ako dnes v práci?? toho mantinela máš stále na krku??

kamka17
29. sep 2009

kiari...mesiac hore-dole to je už fuk, hlavné bude, že budete skoro rovnako dokonca aj s wolfi a už keď vás bude toľko, tak isto sa to musí podariť...a romy bude predvoj, tá má už zajtra opu, tak tá vám to pekne všetko pripraví a vy sa na tej vlne už len zveziete...bomba ste to vymysleli 😎 😎 😉 😉

liviaf14
29. sep 2009

ahojte helinky, tu sú samé novinky...
domi- super, jedno bábätko, druhé si urobíte neskôr. radšej takto postupne 🙂 inak na sone je krásne 🙂
komarik - daj vedieť ako bolo u dokyho, čo nové, možno už bude vidno čo čakáš, mne to doky povedal v 20tt.
snažilkám posielam vírusíky :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
29. sep 2009

livia dakujem beriem si 🙂

domika9
29. sep 2009

ano už som poslala naspäť a vybrala som si iny tak snad ten bude ok
a bola som pozrieť kamšku tak som sa trošku prešla

surviver
29. sep 2009

ahoj domika 🙂 tak hadam ten druhy bude lepši,ale zbytočne starosti.....a maš vychádzky 2+2hodky?

kiara15
29. sep 2009

kamka veru bude nas neurekom a medzi mnou a romy nebude velky rozdiel super 🙂 🙂

liviaf diky za virusky po troske si rozdelime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre