• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ale bruško mi musi ešte dorasť :slight_smile:
30. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi čau...úspešne sa tu rozprávaš sama so sebou :sweat_smile: :sweat_smile: to tričko je fest pekné, tak sa v ňompotom aj vyfoť, nech to máme naživo
30. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved vyfotím vyfotím ale to som objednala dnes tak ked príde bude aj foto zatial som dala do albumu hračku :grinning:

a kamka trocha samomluvy nezaškodí :grinning:
30. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tou samomluvou to poznám, ja to mám doma, lebo aj keď niečo hovorím, tak ma tu nikto nepočúva :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihihih....ale ked nabehne domika na konika......tak stránky pribudaju jedna radosť :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik čaves
a preto kamka čo?........................ preto chodíme na koníka ved to netreba opakovať 200x odkial pochadzaju muži a odkial su ženy :slight_smile: :wink: :grinning:

dnes som si navarila francuzaky hm ale minul sa mi kečup doma tak to mam dnes bez ja som totiť kečupoholik posledny som dojedla rano ku toustom
30. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...ja tiež francúzske robím...zas tri dni variť nemusím :grinning: :grinning: a kečup mám, pošlem ti ??
30. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konešne budem v práci končiť lebo od únavy vidím už dva počítače.. ale tu je zatial veselo a dobrá nálada...tak to má byť :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cholen dakuštičko by si mohla prihodiť :slight_smile:
no ja uvidím ale asi sa tiež nezjedia a na sobotu asi urobím pirohy ak si to nerozmyslím
30. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka :slight_smile:
tak si doma určite zdriemni lebo do večera ťa spanok určite prejde a nebudeš spať ani v noci ani cez den ved musíš trenovať lebo ked budeš tehu určite si poobede pospíš rada :wink:
30. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka aked vidíš dva počítačeto znamena že pracuješ na oboch a z toho mi vychadza že urobíš raz tolko roboty ako ostatní :grinning: :grinning: :grinning:
tak to potom daj na vedomie šefstvu :wink:
30. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že zase ta moja samomluva ............................... :grinning:
30. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

domi..dnes ti ide......dokonca aj tá samomluva :grinning: :grinning:

a dikes...francuzske rovná sa dobrý nápad....... :wink:
30. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočk. Ja len na skok, lebo ma berie na spánok. mam 11 vajicok z asi 20 folikulov ale v ry su dobre same jedńotky a dvojka. Tak teraz uz musia bojovat bezomna. :grinning:
30. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak...k francuzskym kecup ?????? tak to mi nie......stacia kysle uhorky
30. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi no šéfovi je je to šuma fuk. Ved sa do toho čo robím rozumie ako somár do kopy sena :grinning: :grinning:

A keby so aj urobila 3x toklo čo niekdy musím navyše nič nieje....môžme byť radi že vôbec pracujeme...

a doma si pospím :astonished: vonku sa mračí :rolling_eyes: a v postielke bude supiš :wink:
30. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to my sme asi nikdy kysle uhorky nejedli ku francuzakom
ale rano som mala v touste aj kyslu uhorku a cele som si to namačala do kečupu mm si dava kečup aj na halušky s kyslou kapustou :slight_smile:
a to ja až tak moc nemusím
30. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika,tričko peknučke :slight_smile: ....budeš fešanda....

romy, tak pekna urodička,budeme na nich mysliet,aby pekne rastli a aby bolo aj na surodencov :wink: A Ty si dobre oddychni,tie posledne dni boli zaberak,tak nech si pred ET plna novej sily...
30. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...tak ja takto papat tatarku......ja aj suchy rožok s tatrakou .-))))))) a veru aj k francuzskym :grinning: :grinning:

minka...je to veru tak....možme byt radi, že mame robotu...teda aspon zatial
30. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu hram s tou hračkou ešte ju pokazím :sweat_smile:
som pozeral kolko stojí tak vyše 6 eur tak ešte niečo vyhram a mam časopis splateny resp. to čo som do neho vrazila za objednanie mam späť :wink:
30. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my k francuzakom kečup a kyslu uhorku už mam v tych francuzkych,pečiem to spolu :grinning:
30. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy super urodička tak už len nejaku modlidbu za nich večer daj a snad to dobre dopadne držím palce a teraz vela oddychuj aby mali silny domček :wink: :wink: :wink:

survi dik
no tatarka na rožok je fajnaaaaaaaaaaaaaaaa
30. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...............super dievčatko....to us krasne cisla, co sa poctu tyka a aj kvalitky...tak si bežkaj oddýchnut a zrelaxovat....lebo dnes si aj tak tak trosku nesvojprávna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a neboj...oni maju simly základ od teba, takže zabojuju aj same .-)))))))
30. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak baby,s tým kečupom a tatarkou to nepreháňajte,mne stačí aj kyslá uhorka k francuzákom,mňam..

surviver a kolko papáš toho magnezia???
30. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy - krásne číslo a ešte krajšie známky,určite zabojujú....nech sa im darí....
30. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula mala som asi od 14tyždna 3 krat jednu tabletku/taka 500mg tableta/ a teraz mam 3 krat dve tabletky
30. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi,to máš teda riadne dávky,nech len pomožu...ja papaám zatiaľ len 2x1 tú 500 mg...
30. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul...a už si sa objednala na tie vysetrenia??????
30. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula,no verim,že pomožu,ved už skoro cely den preležim,teraz este tie mega davky magnezka,tak už to musi byt dobre :wink: ine si nesmiem ani pripuštat... a Ty sa len šetri,aby si ostala len pri tych dvoch tbl až do 40tt :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte dievčatka....
balim
vypinam PC
nakup v obchode
navarim obed
napapam
spim......možno :grinning: :grinning:
aj slniečko nakoniec u nas vykuklo...... tak vam tiež prajem krasny zvysok dna.......
30. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok