Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. okt 2009

kamka........dobre

lucula73
1. okt 2009

survi - ja len jednu denne pijem viac kávy nie....však uvidím...

surviver
1. okt 2009

lucul,no aj ja len jednu,ale bola som vždy zvyknuta na dve,tak mi to trška chyba 😒 ...ale keby horšie nebolo 😉

surviver
1. okt 2009

tak sa zatial majte fajn,ja idem klasika do postele,potom vas pozriem,či sa orsulka naučila tej samomluve,lebo ak nie, tak ju posleme na kurz do Popradu 😀

orsulka
1. okt 2009

survi...tak ja by som sla......Domiku pozriet....aj hned,keby sa dalo 🙂 🙂

romy01
1. okt 2009

ahojte babych
volala som do heliosu a zzaradili si ma tam medzi rarity - som ako pokusne zvieratko. Ono totiz z 11 krásnych jednotkovych a dvojkovych vajicok bolo nakoniec iba jedno. Ostatné vraj boli prazdne obaly - blbé ťo? Vraj budem mat pohovor o stimulácii - zrejme som mala dobrého tusaka, že mi dali na zaciatku moc vysoke davky - ved uz na 5 den som mala foliky velke 14 - 15 mm. To jedno oplodnili a zatial zije ale k transferu mozn o nedojde. Som z toho sklamana

kiara15
1. okt 2009

pekny den vsetkym ja len na chvilu varim pecem vsetko naraz robim dcere este oslavu tak sa neviem zastavit 🙂 🙂
suri inak vsetko naj...mne to potom doslo 😀 😀

romy ja som mala 7vajok stoho sa 6 oplodnilo 2som si dala vlozit sice neuspesne a este dve mam mraziaku takze je to vseliako zalezi len na nich 😉

mzuzka zatial nic nove az zajtra budem vediet den trnsferu len to ze mam zase oliatu celu hubu 😉

domika9
1. okt 2009

a toto ma čo znamenať tak ja ked tu napíšm tak tu nieje pol dna nikto a ked sa idem vyvaliť ku telke tak tu sa debatuje ... 😀 😀 😀 😀
orsul staviam na kafe
romy nevzdavaj to musíš veriť možno to je prave ten šampion na ktoreho čakaš -ver mu
ostatne kočky čafte 🙂

orsulka
1. okt 2009

ROMY.....tak to ma veeeeeeeeeeeeelmi mrzi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹
ja tomu ale nerozumiem dost dobre, ved ti ich zobrali skoro 20 a povedali, že s tych bolo tych 9 prazdnych.....potom ich oznamkovila 1,2,3 a dnes povedali, že iba jedno a ostatne boli prazdne????? ja to nechápem...som blbá alebo čo?????? tak čo potom známkovali?????????

orsulka
1. okt 2009

domi...prosim ťa, ale slabsiu.....už som dnes mala dve 😉 😉 😉

domika9
1. okt 2009

dobre mam aj kapučko 😀 😀 😀
minule ked sme boli na nakup tak (my moc kapučíno nekupujeme -lebo ho nema kto piť) mm tak pozera na kapučíno a vravi zoberieme ked prídu ženy na kavu - neviem ake myslel ale vzali sme ho 😀 😀 😀

domika9
1. okt 2009

asi myslel teba 🙂

orsulka
1. okt 2009

😀 😀 😀 😀 takže super.........ani som nevedela, že mám chuť na to kapucino .-)))))

ale nahradi mi to sladkosti, na ktore som si robila chute vcera, ked komarik pisala o tych zákuskoch a koláčoch ... 😉

a domi...už máte sňach???????

domika9
1. okt 2009

naaa nemame ale už u nas nie raz bolo rano namrznute aj dnes sa okna škrabali hol tatry su hen za lesom

domika9
1. okt 2009

mam na nich vyhlad rovno s kuchyne 😉

domika9
1. okt 2009

oprava z kuchyne 😅

orsulka
1. okt 2009

oprava prijata.....trosku mi trvalo kym som pochopila kde sa tá chyba stala...ale 😀 😀 😀 😀

ja mám z kuchane vyhlad na pol PD, Bojnice, Kanianku, Nedožery-Brezany, Lazany a Porubu......a vidím aj na Kĺak....ta to kopec... 🙂

som hladna...idem jesť......len aby sivedela Domi, ked ti chvilu nebudem odpisovat..... 😉

kamka17
1. okt 2009

no sa vám tu trochu votriem do debaty..orsul, domika...len som chcela moni, keď pojdeš do toho popradu, tak sa prosím ťa zastav v žiline, šak vieš, aby ti cestou nebolo smutno...a domi, tebe tie tatry záááávidííííímmm...

a orsul...to na ktorom kopci v pd bývaš, že máš taký fajný výhľad ??

domika9
1. okt 2009

no orsul ma kuchanu 😀 rovno na nejakom vysielači to preto ten vyhlad
no kamka tatry su super no len ta zima tu prichazda o čosi skor a zase aj to leto resp. jar ku nam nepríde pokial je hore sneh ale je to fajn mať taku prírodu okolo seba ale zase tie tatry su pre nas velmi drahe lyžovať som sa tam ešte nebola to sa ti viac oplatí zajsť si do polska boli sme tam raz ale bolo super tento rok budem ja mimo bude chodiť len mm ale na rok sa už určite pripojím ku zvyšku partie
no a ked bude orsul takto pekne obchadzať vas všetky tak vas hned može nahadzať do auta a prídete všetky

orsul to kapučko som si spravila aj ja kedže kavu teraz nepijem len občas usrknem mm z pohara
manželík sa mi už vracia domov ta fajne to je pracovna doba 🙂

domika9
1. okt 2009

orsul ja tiež prave obedujem bola som si o poschdie nižšie uchmatnuť gulaš tak ta klvesnica ma po chlebe už je v nej cela pekaren teraz bude aj mäsiaren ach jaj

romy01
1. okt 2009

orsulka ani ja tomu nerozumiem, oznamkovali 11 vajicok jednotkami a dvojkami , jedno malo trojku a dnes vravela ze to bolo znamkovanie podla velkosti ale po ocisteni vraj boli prazdne - nechapem to, dufam ze nic nezblbli. A ak mam pravdu povedat , ked je len jedno vajko prvy den po OPU tak si uz nadeje nerobim, asi je to v prdeli

domika9
1. okt 2009

romy oni mu tam isto dohovaraju neboj ved je aspon nejaka šanca

kamka17
1. okt 2009

romy...nevešaj hlavu, skús telepatiu na to vajko, isto sa spamatá...treba veriť až do konca...a neurobili dobre podľa mňa, že hneď prvý deň ti to známkovali a povedali, lebo naveľkosti predsa nezáleží, ide o kvalitku a takto zbytočne urobili paniku a ty máš hlavu v smútku 😒 😕 nie je to od nich pekné, ale čo už...

lusina
1. okt 2009

Ahojte tehulky a netehulky. 😉
romy, to že ti dali vyššie dávky, a že si mala tým pádom veľa vajok neznamena, že to preto si mala prázdne folíky. ja som tiež mala veľmi veľa vajok, vybrali mi ich 22. 4 boli prázdne hned po odobraní a do druheho dna sa oplodnilo a prežilo 16. síce postupne ten počet klesal, tiež mi embryol. povedala, že to bol počet na ukor kvality a ostali mi silne len 3.z toho dve mám v mraze, takže ja si fakt nemyslím, že to bolo vysokými dávkami, možno že toto je váš problém v otehu. a oni ináč nevedia zistiť či máš folíky s vajkami alebo nie, to zistia až pri IVF.
je mi to ľuto, a nedáš si vložiť aj to jedno teraz? bez PK? ja by som nad tým uvažovala.

romy01
1. okt 2009

lusina este neviem, zajtra mam volat ako sa vyvyja a mozno to skusime bez PK, ale na druhej strane sa toho bolim, lebo v normalnom procese sa vajicko spusta do maternice az na piaty den, takze sa bojim ze ak ho dame uz na treti den ze to kvoli tomu nezvladne

takyna
1. okt 2009

Prepáčte , že tu skáčem , ale Romy nie vždy predl.kultivacia je vhodna, u nás kočky práveže majú detičky bez nej, takže držím palce nech to vajíčko zabojuje a budete mať dve čiarky na testíku 🙂

lusina
1. okt 2009

romy, takyna ma pravdu, ja by som do toho išla, stále lepšie jedno s malou šancou ako žiadne a bez šance. 😉
veľmi ti držím palce

romy01
1. okt 2009

takyna ja sa v tom moc nevyznam a desi ma že si to mame rozhodnut my s manželom, myslela som ze lekari povedia co bude najlepsie, ale hodili to na nas

takyna
1. okt 2009

Romy ak ti môžem poradiť, tak rozhodne by som si dala vložiť to jedno vajko, aj bez PK, skutočne máme baby s témy čo majú detičky práve bez PK

minka051
1. okt 2009

orsukla ahoj aj všetky ostatné 🙂 🙂 🙂

Tak konečne už dobrá správa mrška dorazila 🙂 asi tie tvoje včerajšie pohlady hrôzy na ňu zabrali 😀 😀

Idem volať do Helíku Mikulovej lebo neviem ked som ju dostala o 10:00 či si mám už dnes začať pichať alebo až zajtra a kedy mám potom prísť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre