• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ide ku mne kamoška.....tak sa odlmčím a budemsa jej chvilu venovať......pa pa pa
10. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaano? ja som to nejako prešvihla očami a nestihli to asi zareagovať tak tijka drž sa posielam ti energii velmi velmi držím pazdurky :wink:
10. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a ty ideš kedy na krv ? test si si ešte nerobila ?
10. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
10. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...

kuknite moj albumik ... dunda, tinkaza a ja uz mame ponozticky pre stastie ... kamka a tvoja je u mna, ked sa stretneme dam ti ju ...

orsulka mohla si prist aj ty radi by sme ta videli .... keby si prisla usla by sa aj tebe ponozticka pre stastie ... nabuduce snad uz prides

katy dik, krvicka bude v stredu, ale vysledky to si budem musiet pockat

kiara, aduska ahojte ....
10. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked uz idem viest monolog ... tak potom vsetkym dobru noc a sladke sny ... a zaroven vyhlasujem sutaz kto tu bude prvy zajtra rano .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cmuk
10. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:

dobre rankoooooooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doteraz som vas docitala , vcera som prisla neskoro z prace tak dnes som si musela privstat aby som vedela co sa tu deje .... :slight_smile: :slight_smile:

vitam nove heliosacky

a vsetkym vam drzim palceky a zelam pekny a nicim neruseny dnik :slight_smile: :slight_smile:

utekam do prace papapapa :slight_smile: :slight_smile: , vecer ak budem stihat zapnem si vas a ak nie tak az rano na druhy den pa
11. jún 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....... :slight_smile:
wolfi....no super, akže ponožtičky pre šťastie ..... su milunkéééé :slight_smile: :slight_smile:
brmolček....ahoj

aduska......ako si dopadla v pondelok?????????? vobec si nenapisala......
11. jún 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

brmbolcek .... tak dnes si vyhrala

orsulka ... zilincanky maju ponozticky pre stastie ... a co prievidzanky ...
11. jún 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.............no tak to este neviem :confused: :confused: :confused: my zatial nemáme v plane ani dalšie stretko :slight_smile: :slight_smile:

tak čo babule???? dame cosi?????????? kofolu???????????
11. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul my mame na plane dalsie stretko ... je to fajn aspon je sranda :dizzy_face:
11. jún 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ved určite......ako vždy, keď stretneš spriaznené dušičky....
včera bola u mna kamoška a sa mi zverila, že tiež maju problemy....tak sme aj o tomto chvilu pokecali, dufam, že po operacii jej manžela sa im zadari aj normalne
11. jún 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň...všetkým prajem...

wolfi...dnes už je to v pohode, ale včera by som to asi fakt nezvládla, tak sa veľmi ospravedlňujem...dundi, tinka...dokedy ste posedeli?? a na ponožtičku sa tešíííímmmm...dnes mi to nevyjde, ale zajtra po robote ? teda hlavne kedy sa tebe bude dať, alebo si počkám na ďalšie stretko...už ste dohodli aj dátum ? lebo ja budúci týždeň kvôli poobednej zas nemôžem...
11. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kamka...a prečo si včera nebola????? vela práce, či?????????
11. jún 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka zajtra odchadzam na chatu a pridem az v nedelu tak sa mozeme dohodnut na buduci tyzden ti ju odovzdam pre stastie ..... dunda v nedelu odlieta na dovolenku tak ked sa vrati ... tinka ma asi 15.6. OPU cize 21.6. bude mat vklad tak potom par dni cize tak cca za 2 - 3 tyzdne ale my sa mozeme spichnut dam ti tu ponozticku
11. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oki, tak si na ňu pekne počkám...už sa neviem dočkať...

orsul, ja som včera mala voľno, ale mala som celý deň taký blivný pocit, nábeh na migrénu, takže som nevystrčila nos celý deň, len som polihovala...a dnes v robote ma asi drbne, lebo vonku hic, tu je smrad ako v carihrade a keď sa otvorí okno, tak zas ťahá tým, čo pri nich sedia...tak už ma pomaly ale isto zas začína bolieť hlava...čo teda mňa nezvykne bolieť...

aaaa....dnes večer sa idem kultúrne vyžívať...alexandrvoci sú..ozaj orsul, zohnala si tie lístky, že či neprídeš ??
11. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka aj ja som chcela ist ale nezohnala som uz listky
11. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to viem, spomínala si...som zvedavá aké to bude, asi tam bude veeeeľa ľudí, trochu mám paniku...a som zvedavá, ako ten zimák vyzerá po rekonštrukcii, som tam veru dlhé roky nebola
na chatu idete sami, či aj nejakú partiu zvoláte ?
11. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zimak v pohode ale na wc sa nedostanes s tym nerataj ... su tam len 3 wc

ideme partia kosit 7 ludi .. teda 4 pary ale toho jedneho manzelka robi na smeny a robi cez vikend tak nepojde
11. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka......ja som na to aj zabudla na tych Alexandrovcov, aby som pravdu napisala :pensive: :pensive: ale verim, že sa ti budu pacit...potom podaš info....a v tej praci to musíš nejako vydržať......my mame sefa mimo...a riaditel prave odišiel do Zvolena......a ja robim vyplaty.....
11. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ty si sikovna tebe by mali platit 2nasobny plat ved si sekroska, ekonomka ... asistentka ..
11. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...no veď to !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: akurat , že nie som ekonomka.....len mzdárka, personalistka a asistentka....ale v dvoch spoločnostiach...hihihihihihihihihihiih...
11. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak 2 platy ... 2 spolocnosti 2platy
11. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo...........ale majitel je ten isty.... :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré Ránko :grinning: :grinning: Ako vidím sú tu aj mzdárky. No ja už mám po uzávierke chvala bohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka................mzdárky nemzdárky.....tu sme všetky v jednom kole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako?
11. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano to máš úplnú pravdu.... No čakám mršku mala prísť včera a nič, dnes zatial stále nič. ked ju potrebujem tak mešká :angry: :angry:
11. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...ahoj ahoj...ja ju nepotrebujem, pošlem, chceš ?? lebo som dnes 25dc tak dúfam, že sa umúdri a nepríde :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok