Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. okt 2009

kiari...no každá sme iná 🙂

ale to je fajn...... a možme si radiť...a pomahať.... 😉

kiara15
1. okt 2009

jasan orsul 😉 dnes som si dala polievku s chilii 😉 😉

kiara15
1. okt 2009

orsul piekla som orechove rozky rezne kasu zeleninovu polievku dnes pridu nasi a segra dcere gratulovat tak som taka nafetovana vsetkeho 😝

minka051
1. okt 2009

orsulka

Tak už som doma volala som aj p. Mikulovej ..pichať mám začať zajtra Diphereline a v sobotu pridať 300j Merionalu a v útorok šup ráno na krv a UTZ.

Tak idem si teraz dať šikovno ešte červený burčiak lebo tomu ja neviem odolať hlavne ked je ešte sladký lebo tak skoro si ho už asi nedám ale to vôbec nevadí.. Tak ked sme ho už dostali tak ho nevylejeme 😀 😀 😀

orsulka
1. okt 2009

minka.....len si daj..... 😀 😀 😀 😀 a od zajtra, už abstinenciaaa 😀 😀 😀

kiari...j som už zas taka hladna, že mi chute robis!!!!!!!!! dobehnem aj ja, šak kupim Miške dajaku čukoládu 😀 😀

kiara15
1. okt 2009

orsul kludne pridi 🙂 si tu vitana 😉

kiara15
1. okt 2009

pomoooc uz prisla dcera neviem ci nieco aj pre nastevu ostane ta sa tu len oblizuje 😒

wolfskinka
1. okt 2009

orsulka ty si jedla tie chilli papricky ???

orsulka
1. okt 2009

wolfi................ano jedla...... aj susene, aj chilli omačku....aj pikantne veci.....

wolfskinka
1. okt 2009

a to si si kupila susene papricky a si ich chrumkala alebo ako ___

wolfskinka
1. okt 2009

kto tu este jedol chilli alebo ma s tym nejake skusenosti .... alebo vie ako sa volaju tie chilli tabletky

minka051
1. okt 2009

Orsulka

No už som si dala 😀 😀 Je super ešte tak k nemu kačku a lokše a budem sa cítiť ako na jarmoku.. 😀 😀 😀
Jarmok máme 16.10. takže lokše musím ešte narobiť kačky sú už v mrazáku.. Ved budem teraz doma tak narobím 🙂

Dnes mi drahý doniesol kačku čo nedojedol v čínskej lebo dávajú také porcie že aj trom by stačilo tak to už mám hody 🙂 🙂

kamka17
1. okt 2009

no wolfi...ja tiež zisťujem ako divá, ale zatiaľ fakt nič so nenašla...ešte počkáme na ciky, tá to tuším tiež papala

a kiari...že dcére všetko naj..naj..prajem a hlavne čím skôr nového súrodenca 😎 😉

minka051
1. okt 2009

Ja si hlavne dávam na všetko lebo mám rada pikantné cayenské korenie.. Unás nieje dostať ale v nemecku ano a raz sme ho kupili v Nitre na výstave.

domika9
1. okt 2009

wolfi ako som písala ja som jedla chilli ale normalne zavarene čo som kupila v hypernove a dala som si jednu do ust a hned za tým šunku a tak som to polkla vobec som to nepokusala a nič ma neštípalo ani na druhy den 🙂

wolfskinka
1. okt 2009

domika ty brdo no mozem skusit

a nepyatli ste sa v heliku ci to ma nejaky vplyv ?

domika9
1. okt 2009

ja nie ale ciky sa myslím na to pytala a povedali že polial ti nevložia tak možeš potom by sa štiplave už nemalo
aj ja som tak jedla po ovulaciu potom už nie
je to vhodne hlavne koli prekrveniu maternice tým padom maš vyššiu sliznicu v maternici a babo ma lepšie podmienky na uhniezdenie

kamka17
1. okt 2009

no kukám, že všetky pracovité už nepracujú, kiara oslavuje, minka je na poslednom burčiaku, wolfi si užíva pedikúru...a zvyšok sa jednoducho fláka...ale neva, užívajte si...ja pracujem ako drak aj za vás... 😀 😀

domika9
1. okt 2009

kamka tak pracuj pracuj aspon ty ked sa už všetky ulievame 😉 😉 😉

kiara15
1. okt 2009

kamka dakujeme uz nech ma toho surodenca 😀
ale keby ste vydeli tu pohromu co tu nehali nechce sa mi do toho pustit ale musim lebo rano idem do Heliku na kontrolu tak mi drzte palce by sliznica bola ok 😉

domika9
1. okt 2009

kiari budeme ti držať palčuchy aj aby si zvladla neporiadok aj aby kontrola dopadla ok 😉

kiara15
1. okt 2009

domi diky a ten neporiadok uz mam pod kontrolou pomali a isto sa to uprace 😉

minka051
1. okt 2009

ahojte tak nejako som unavená a spala som...

Som doma sama... drahý na rybách, ale teším sa lebo zajtra začínam stimulku.. 🙂

kiara15
1. okt 2009

minka super ze zajtra zacinas ty mas kratky protokol ak si dobre pamätam?aj ja som uz sama teraz trochu upratujem 😉

minka051
1. okt 2009

kiara15
No tak už oddychuj a neupratuj 🙂 🙂 🙂 ved je večer aj zajtra je den robota neutečie 😀 😀 Ja ešte zajtra do práce a potom sa už budem len šetriť a oddychovať aby to tento krát dopadlo dobre.

minka051
1. okt 2009

tak asi som tu už sama.. čo všetky pozeráte panelák 🙂 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
1. okt 2009

minka nie si sama ale pozeram uz ruzovu zahradu.Stym upratovanim mas pravdu ale aspon zhruba som to spratala 😉

minka051
1. okt 2009

kiara
Tak ty si šikovná 🙂 🙂
ja sa nejako neviem sústrediť na TV lebo ma bolí bruško a už si nechcem dať nijaké lieky.Tak som si uvarila en čajík od p. kopáčovej a myslím že zaberá. le rao sa mi asi vstávať do práce nebude chcieť. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre