Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
4. okt 2009

no janicca, neviem ci si ma teraz nezamrazila 😀 tak to asi ta praca, tam si momentalne robim co chcem. resp. co moj sef nechce 😀 😀 dnes sa musim niekde poriadne zapotrosit a pospat si, lebo zajtra nam pridu konecne vymenit bojler, tak musim byt vyspata.

orsulka
4. okt 2009

ja som babovku nepiekla už roky.......................... v podstate malo peciem, lebo moj len kusok spapa....a mne to teda nie je treba, aspon je 3/4 plechu... 😀 😀 😀

kamka17
4. okt 2009

mary...záleží na čom sa dohodnete a aj podľa tvojej mršky...my napr sme prvýkrát boli v helíku na konci februára a 1.mája sme boli na iui...takže je to dosť individuálne...ale do roka to isto stihneš a možno aj tehu budeš do roka 😉 😉

mzuzka
4. okt 2009

domi to znie zaujimavo, asi vyskusam. ten zlaty klas je namiesto muky?

domika9
4. okt 2009

zuzi už si píšem vyskušam aj tu tvoju
orsul ja tiež vela nepečiem ale sem tam niečo zbucham aby sa nepovedalo
mm moc sladke nemusí a potom to ostane mne a tak sa potom gulatím no čo už ale babovka je malička kusok odnesiem svokre kusok zbodnem ja a niečo si da mm a už sa len riady potom umyvaju 😉

orsulka
4. okt 2009

musim off....... 😠 😠 😠 😠

tak paaaaaaaaaaaaaa...zatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

mzuzka
4. okt 2009

dnes som mala zaseobkukovaciu horucku na nete. kuk moj album, nasla som peknu hracku, skoro som ju uz objednala, ale nakoniec ma mm zarazil, ze kde chcem davat hracky pre deti na 2 roky, ked za chvilu nebude kde dat deti. a ma pravdu, musim uznat, i ked nerada 😒

maryah
4. okt 2009

aj ja som si ten recept opisala, ja tiez nemusim piect, nebavi ma to, ale toto vyzera celkom jednoduche tak sa do toho pustim

kamka17
4. okt 2009

okej, receptíky mám napísané, vyskúšame...
orsul...nápodobne, nám to sladké tiež veľmi netreba, ale niekedy treba aj to...šak nepečieme každý deň, no nie 😉 😅

domika9
4. okt 2009

ano zuzi tam muka nejde iba to čo je napísane potom ta babovka chutí podobne ako tie male kupne babovočky možeš tam dať aj kakao ale mne to tam nejako nepasuje tak ho tam nedavam

mzuzka
4. okt 2009

ja teraz mam taku chut na slovenske veci, vianocky,lupacky, babovky - tak si musim piect.minuly tyzden som piekla lupacky, eman sa smial na tvare, ale tak sme zblajzli.

este keby sa tak dal termix alebo milacik ukuchtit,jooooj

domika9
4. okt 2009

zuzi ved na termix určite najdeš recept ale asi tvaroh je u vas problem že?

domika9
4. okt 2009

mnam ale lupačku by som si dala musím si kupiť
raz som piekla vianočku ale nedopadlo to dobre bola sice chutna ale bola nejaka cela roztečena vobec to nemalo tvar vianočky len taky jemny naznak pletenia 😅

mzuzka
4. okt 2009

tvaroh sa da kupit v litovskom obchode, je trocha kyslejsi, ale da sa prerazit. myslis, skusim, ak najdem, zaradim si ta medzi top receptar pporadca

domika9
4. okt 2009

🙂 ooooo dakujem za titul
ja som dnes aj napriek tomu že je nedela varila ryžovy nakyp a mm ma pochvalil že je velmi chutny tak sa vytešujem len čo budem variť cez týžden netuším a možno fliačky s kapustou

kamka17
4. okt 2009

no super, kurz pečeniamáme dnes... 😀 😀
ja keď som bola malá, tak som milovala lupačku nadrobenú do kakaa...mňaaam

domika9
4. okt 2009

idem niečo zbaštiť lebo mam hlad

janicca
4. okt 2009

mzuzka - vstávanie ku svištíkom bude príjemnejšie ako robiť šefovi to čo on nechce 😀 😀 to bola dobrá poznámka to musím vyskúšať na mojom šefovi 😅

receptíky som si uložila jeden nazvala zuzka a druhý domika už len sa pustiť do práce a začať piecť ako tu píšete upečiem a budem to musieť jesť sama potom nebudem mať 80 ale 120 kg 😀a to by už bola katastrofa

kamka17
4. okt 2009

ja mám doma veľkúúúú tekvicu, tak bude prívarok a minulý týždeň som dokonca tekvicovú polievku varila...fajnáááá...
a od wolfi som dostala mail s receptíkmi na kuracie mäsko, tak hádam z toho niečo vyskúšam...len to mäsko kúpiť musím

romy01
4. okt 2009

teda baby ja ziram, aké ste vy pekárky. Ja sa tomu vyhybam z troch dovodov
1 - múku nájdem aj v poharoch v zavretom drese
2 - kolac je sice sladky ale nikdy to nevypada ako kolac - vzdy to vypada ako vybuchnuta sopka
3 - ja to nejem a moj mm to je schopny zblajznut sam a pritom mu treba skor behať - ani so svokrou sa nechce podelit
😀 😀 😀

mzuzka
4. okt 2009

domi, nebudes mi verit, dala som do google domaci termix alebo milacik a okrem ineho mi naslo aj konika, temu domaci termix a pribinacik 😅 na tomto koniku je fakt vsetko.

dakujem ti straaaasne za radu, mna by to vazne nenapadlo, ze to mozem spravit doma, uz aj eman zajtra frciii do litovskeho obchodu.

mzuzka
4. okt 2009

to znie celkom fajn - babovka domika, babovka zuzka. este ze sme nedali recepty na buchty 😀 😀

janicca
4. okt 2009

romy- ingrediencie na koláč sa miešaju v miskách a nie rozhadzujú po kuchyni 😀 😀

janicca
4. okt 2009

mzuzka to znie tiež zaujímavo 😀 😀 😀

kamka17
4. okt 2009

mzuzka... 😀 😀 😀

maryah
4. okt 2009

ja ked peciem tak peciem len hrncekovy kolac, inac nic. skoro vzdy ked som sa pokusala o nieco ine tak to dopadlo tak ako u romy 😀

mzuzka
4. okt 2009

maryah, ved ten hrncekovy je najvdacnejsi, mozes ho urobit na 100 sposobov, a rychlo a lacno a hlavne co ocenuje moj syn, bez milion riadov.

maryah
4. okt 2009

mzuzka presne a potom mam dobry pocit, ze aka dobra gazdinka je zo mna 😀

janicca
4. okt 2009

tak už sme navarili ,napiekli, popapali aj ordináciu mudr pudr Orsul máme za sebou idem hodiť sprche a možno prídem kuk 😉 zatial sa majte krásne a pekný zvyšok večera prajem 😉

maryah
4. okt 2009

pa janica a pekny vecer, ja pojdem tiez do sprchy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre