Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
5. okt 2009

minka mne dali PNku v centre , je to pohodlnejsie ako behat po dalsich doktoroch

wolfskinka
5. okt 2009

romy no to hej

minka051
5. okt 2009

romy01
No na to som myslela už aj ja. Ak sa mi dnes nepodarí dostak k doktorke tak zajtra si ju dám napísať v Helíku. Dnes som nešla do práce ale hádam mi ju napíšu aj od pondelka.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
5. okt 2009

katarina pohyby možu troška niekedy boliet,najma ak sa to tam rozpina,alebo Ti kopne babo rovno do nejakeho nerviku,alebo Ti nam zatlači...ale to zaboli a prejde,nie je to trvala bolest...tak sa nestresuj zbytočne 😉

minka051
5. okt 2009

katarinka ja si to už moc nepamätám ale myslím že niekedy to zabolelo, presne ako píše surviver. le je to len krátkodobá bolesť. Inak by to bolieť nemalo. Mne to bolo skôr príjemné. Dúfam že sa ešte k tomu raz dopracujem.

surviver
5. okt 2009

minka,dopracuješ 🙂 si na dobrej ceste....a tu PN asi by si fakt mala jednoduhšie dat si ju v Heliku a daju Ti ju aj dva dni dozadu 😉

lutika77
5. okt 2009

Ahojte baby, nemate nejaky zvysny GONAL ? Ak ano, dajte vediet na IP. Dakujem.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryah
5. okt 2009

ahojte babenky, tak dnes som sa objednala s manzelom do heliosu... sme objednani na 16.10. na prve stretnutie tak som zvedava ako to tam dopadne, dufam, ze dobre 😵 😵 😵 😵 . pojdeme k doktorvi Krajkovicovi...

maryah
5. okt 2009

bola som aj u svojho gynekologa a dal mi moju kartu aby som ju zobrala do heliosu a aj zdravotny zaznam moj a aj manzelov

liviaf14
5. okt 2009

maryah super, my sme prvý termín do heliosu dostali skoro po 2 mesiacoch od objednávania... tak veľa šťastia 🙂

maryah
5. okt 2009

dakujem liviaf, ja som si tiez myslela, ze to bude az tak za dva mesiace a bola som velmi prekvapena, ze to je tak skoro. vam sa to v heliose podarilo hned na prvy krat?

kamka17
5. okt 2009

maryah...veru, veru, asi majú voľnješie, keď ťa tak rýchlo objednali 😉

romy01
5. okt 2009

maryah to je super ze mate tak skoro termin a uvidíš Krajko je velmi milý a je dobrý odborník, Určite budete spokojní

wolfskinka
5. okt 2009

ahoj maryah ...
kartu nepotrebujes v heliose oni si zalozia svoju, jasne ze vsetko dopadne dobre, oni su tam zlati

maryah
5. okt 2009

dakujem baby za povzbudenie, teraz musim ist do prace, vecer sem nakuknem. este raz dakujem a majte sa pekne.

janicca
5. okt 2009

tak volala som do Helíku ohľadom vyšetrenia krvi či si nevytváram nejaké protilátky voči spermiám.....výsledok znie vytváram pozitívne látky ale pri IVF to nevadí tak teraz som z toho trošku hlúpa 😝 nemáte podobné skúsenosti ?

domika9
5. okt 2009

janica asi to nevadí pretože pri ivf ti davaju už vajko a nie spermie ale ktovie či sa to neda nejako potlačiť a možno by sa vam podarilo aj prirodzene

liviaf14
5. okt 2009

maryah, my sme v helíku len začali prvotnými vyšetreniami, viac sme nestihli, lebo po plánovanom styku som otehotnela prirodzene. 🙂

katarina33 - mne tiež malý asi sem-tam niekde poriadne zatlačí tým ako sa hýbe, včera ma napr. bolelo chvíľu na jednom mieste poriadne, niekedy aj mechúr cítim, alebo kríže. tak sa utešujem, že nič hrozné to nebude 😉 do nemocky ani ja nerada ☹

surviver
5. okt 2009

janicca asi vytvaraš protilatky,ktore brania vniknutiu spermiam do vajička,ale ak pojdeš cez ivf,tak tam pichnu spermie do vajička a Tebe už vložia hotove embryko,ale asi Ti to najlepšie vysvetlia,ked tam pojdeš osobne 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
5. okt 2009

domi - tak pri mm spermiograme neviem či to pôjde normálnou cestou.... zázraky sa dejú tak stále verím 😉

survi - dik za info ak pojdeme do helíka tak sa budem informovať lepšie to je osobne ako potelefóne veď ono tam je všetko také rýchle.....Gaťová sa ma pýtala či sme mali PK a ja som jej povedala že neviem 😀 pri PK by to nemalo vadiť ak vytváram nejaké protilátky tak už mi to je trošku jasné 😉

janicca
5. okt 2009

katarína - to si musíš platiť 9 mesiacov pred tým ako pôjdeš na materskú...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
5. okt 2009

katarína - aj si platím minimum to je cca 13 evri....kámoška robí na socialke ako zostala tehu tak 9 mesiacov pred porodom si zvýšila DNP na maximum...možno sa mýlim šak tety na úrade ti isto poradia 😉

domika9
5. okt 2009

baby neviete ako to s tym novym zakonom o vyššej materskej som síce zamestnana ale celu dobu budem PN tak teraz čo bude na mna platiť ked v podstate si odvody odvadzať nebudem kedže som PN

janicca
5. okt 2009

domi počkaj na šikulicu Orsul ta tí poradí 😅

orsulka
5. okt 2009

hihihih....už som tu...sledujem, že akurát 🙂))))

domi...podla toho ako som pucal nasu muuuuuuuuuuuuudru ministerku Tomanovu......tak tebe by mala prinaležať vyssia davka, pretože si otehotnela počas zamestnania....je jedno ci si na PN alebo nie.....
aspon ja som to tak pochopila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre