• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
take svetlo modre su a v podstate mi to je jedno ani ich nezodrem ved som stale doma a občas ked idem ku doktorovi a po čase možno niečo ešte kupim a bude mi aj stačiť hlavne čo riešim je zimušna bunda aj v normelnej vyzeram ako medved balu tak neviem čo pozhamam pre mna no snad niekde myslia aj na slonov dufam :slight_smile:
6. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som bola aj v obchode v detskymi vecičkami len tak som pozrela taka 4-kombinacia body kabatik dupačky a čiapka stalo to 460sk a na internete to stoji 260sk tak asi tak pre porovnanie
6. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara - pre teba tiež prihadzujem......................
:slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:
:slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:
:slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:

survi - nebola som na tom internom,krvné výsledky sú dobré a doktor mi povedal,že keď mi to srdce búši len občas,že to je normálne,lebo pumpuje viac krvi a bla...bla....a že keď sa mi to zhorší,že potom ma pošle...inak ja som zistila,že mi to robi to magnezium,lebo teraz som ho asi 5 dní neužívala a necítila som to tak,tak neviem...

domi - ja som piekla,nie kiara,už je skoro zjedená,,ešte že som malej som odložila na ráno :wink:
6. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, konecne mi to naskocilo, velmi pekne dakujem za rady, potrebujem sa len zorientovat, aby som sa vedela rozhodnut

domika pekny domcek :slight_smile:
6. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika, no s tou zimnou vetrovkou aj mna to napadlo,že bude sranda :angry: Ale dufam,že nebude nejaka strašne tuha zima a že ked si dam hrubši sveter a vetrovku nezapnem,ale do priestoru,kde sa nezapnem dam hruby dlhy šal,tak hadam nezmrznem...ved aj tak moc von nechodim a ak ,tak autom...to je moj plan na zimu,tak uvidim :grinning: Lebo sa mi nechce kupovat nejaky novy kabat :unamused: No a v tych detskych obchodoch to je fakt dost predražene a pritom tam maju kopec veci z Polska...

lucula,tak fajn,že vysledky su dobre,lebo ono,ked už raz začneš behat po doktoroch,tak potom človek nevie prestat,lebo mu furt dačo nove najdu... ak Ti netvrdne bruško tak to magnezko neber a budeš mat po probleme,alebo si daj len niekedy :wink:
6. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7. okt 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
7. okt 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari..........cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk na dnes...a tfuj-tfuj-tfuj......
ked dotelefonujes....daj urcite viediet...čakám na info :wink: :wink: :wink:
7. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ahoj ....
7. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček wolfi....... :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si v piatok idem pre specialny cajik, namiesany iba pre mna.... :slight_smile: :slight_smile: od jednej "bosorky".....hihihih plus su k tomu aj kvapky - tinktura- nejaka.....a este aj pomlete korene byliniek.....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no tak to bude zazracny cajik a kde si bola u bosorky?
ja som neporiadnica neporiadna, som chilli nemala od soboty, dnes musim
7. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky tak ja idem uz hned ako sa da budu asi 2embrika :slight_smile: vsetky vas pozdravujem a drzte sa ked budem moct tak sa ozvem :wink: :wink:

lucul diky za viiirrusky berem berem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate dievcata?ako pokracujete?
posielam tehu virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: aj ked trocha upšane a zamračene...
7. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
kiara to je super spravicka, len tak dalej
teda orsulka ty si negativnemu testu nedala sancu :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj kuspitka, komarik a ostatné :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surviver ako sa mas??
romy ahoj
7. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi,celkom fajn,už beriem len 5tbl magnezia :wink: tak hadam sa to postupne zniži. A Ty ako na svadbe? A šaty si nakoniec našla,ako pozeram fotku :grinning: obdivujem Ta že si zvladla svadbu,my sme mali ist ale sme to odriekli...
7. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a Ty ako,dufam,že poslušne ležiš :wink:
7. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surviver hej boli super a pekne saty.ved ich mam aj albume.
teraz som chora poriadne ako male stena.tak nam bolo super o dva tyzdne idem zas. :sweat_smile:
7. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi to fakt?? to už kolka svadba cez Tvoje tehu?? Ty si nejaka akčna,ale nech si mala v brušku zvyka na zabavu :slight_smile:
7. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bola len jedna a toto bude druha.len na tejto dufam,ze nebudem chora ako som teraz.
7. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru surviver - ja lezim tak ze ma z toho boli chrbat aj zadok aj vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skore uzdravenie :slight_smile: . Ja len preto lebo v albume,este maš jednu taku fotku v slavnostnom oblečeni/take červeno-biele/ tak sa mi zdalo ,že tiež zo svadby..
7. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy,to nevadi ešte chvilu vydrž a potom už len 8 mesiacov a už si nepoležiš,aj keby si chcela :wink:
7. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tak to som tiez bola pocas tehu na svade.3 svadby pocas tehu to je super.
romy preco lezis??
7. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este že som Ti spravila štatistiku,lebo ako vidim ani nestihaš počitat...taka si vytažena cez to tehulkovanie :grinning:
7. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zatial majte fajn :dizzy_face: idem znova poležat a potom musim niečo uvarit :angry:
7. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
surviver tak pekne lez .ja stale lezim pri pc ked mi tu necha ho manzel.
aspon mala bude tancovat
7. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky,
kuspitka - máš krásne bruško a krásne šaty :slight_smile: pristane vám to s mužíkom

kiara - vírusíky ako pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok