Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
8. okt 2009

ahoj wolfka, gratulujem k prvemu dekacu, vsak to nic nie je?
včera som dostala skvelý nápad urobiť si špenát a tak som dnes utekala nakupit všetko čo pre to potrebujem. Mmm to neznáša a tak som to nemala 8 rokov ale teraz ked som doma idem si to konecne urobit - len tak pre seba
lucula - ehehehehehehehe ja sa asi picnem, ale ver ze tých hlášok ešte bude 😀 😀 😀
minka neboj sa, urcite to dobre dopadne

domika9
8. okt 2009

ved to minka ja tiež občas zistím že aj ked vyzor by aj bol že akože počuvam ťa ale ked pride na lamanie chleba ty si mi o tom nič nepovedala 🙂
ale čo už
romy ako? negrga sa ti? to bol u mna jeden z prvych príznakov tehu za každym
wolfi super tak nam to tu ide tak pekne postupne jaj ale ma radosť neže vas niektoru nadane to prerušiť tu tehu vlnu lebo bude na dupu a na holu 😀 😉

minka051
8. okt 2009

romy01

Tak už som sa ukludnila a musím myslieť len na to že to nemôže byť iné ako dobré.. a bude 🙂 🙂

kamka17
8. okt 2009

domi, tak nechaj na bráne odkaz "som v obchode, prídem hneď" a hádam počká ujo kuriér

orsulka
8. okt 2009

tak baby...aj mne sa to vcera doma stalo!!!!! 😀 😀 😀

lucula73
8. okt 2009

fíha,tu vládne veselá náladička,len tak ďalej... 🙂

orsul , čo sa ti stalo včera? 😕

ja dnes nevarím,starý neni doma a včera sme boli večer na husacine s lokšami a kapustou,tak nech mi to poriadne vytrávi 😉

domika9
8. okt 2009

no trička su tu idem rozbaliť moment napätia

kamka17
8. okt 2009

lucul...že husacina s lokšami...tak to som ešte nemala...

ja mám dnes inak takú fajnú náladu, únava predchádzajúcich dní sa stratila a dnes je pohodaaaaaa...asi po tej včerajšej saune..a dnes ešte aj stretko, to bude fajný dník... 😀 😀

kamka17
8. okt 2009

domi...no aké sú tie tričká ??

domika9
8. okt 2009

no až na jednu maličkosť že to spodne tričko mi poslali velkosť L namiesto objednaneho XXL takže sa ešte rozhodnem bud honecham švagrine alebo im ho pošlem nech mi vratia peniažky
aj ten pas je celkom ok
no letím do obchodu lebo mi skonči vychadzaka
zatial papa

romy01
8. okt 2009

domka nic take ale sa mu stale kýcha , len to bude asi niecim inym nie tehu. 🙂 🙂 🙂

orsulka
8. okt 2009

luculka....len to sa mi stalo, že som rozpravala a nik ma nepocuval, co som zistila vtedy, ked som "samomluvu" končila otazkou, a nikto neodpovedal 😀 😀 😀
ale to je pohoda.... 🙂

wolfskinka
8. okt 2009

no uz ma prestahovali z jedneho kuta kancelarie do druheho

orsulka
8. okt 2009

wolfi.....a čože???? si neposluchala?????????????? 😀 😀 😀

ja som to dnes nejak prehnala....dala som si 3/4 gate bez siloniek.....šak teplo bude....šak bude, ale až poobede...teraz ma tu stráááášne oziaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som teda telivo!!!!!!! 😠

kamka17
8. okt 2009

orsul...ty si teda fakt trdlo 😕 ...šak už si dosť stará na takéto ťahy...no ale čo už, musíš pretrpieť... ☹

orsulka
8. okt 2009

KAMKA.....no ved uznaj!!!!!! ono rano mi vobec nebola zima...ale teraz ked sedim na prdeli v kancli.... tak ale vydržime....čo už 😉 😉

dllllllllllho tu nebola naša CIKYTKA................... 😔 😔 😔 😔

kamka17
8. okt 2009

veru veru, naposledy dostali tie špeciálne traky a odvtedy sa neukázali...ale hádam je všetko ok ako má byť 🙂

orsulka
8. okt 2009

no to ano...som pozerala aj fotecku v ablumiku.....sak Sisi jaka vyrehotana bola..... 😀 😀 😀

mohla by sa ozvat....!!!!!!!!! haloooooooooooo...cikytka....halooooooooo !!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

nooože baby!!!!! veď mi trosku pomožte, mna samu asi nepocuje!!! 😀 😀 😀 😀

takže:

haaaaaaaaloooooooooooooooooooooooooooo cikytkaaaaaaaaaa !!!!!!!!

wolfskinka
8. okt 2009

orsulka malo miesta v kancelarii a tu je to lepsie pred sebou mam stenu a policku, nikto ma nevidi a za sebou okno

kiara15
8. okt 2009

pekny den vsetkym a chcem aj vsetkym podakovat za drzanie palcekov a virusky od tehuliek diiikyy!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lucul hura ze si to uz povedala malej.A ako si tusila ze sa ozvem ??
je to hrozne stale lezat uz ma stoho boli aj chrbat ale prisla som len na skok a idem pokracovat vo vyvalovani!!!

kamka17
8. okt 2009

ciiiikkkyyyyyy...haliiiii haloooo, kde si ????
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kamka17
8. okt 2009

kiari...len si to vylihovanie uži, lebo keď bude malé na svete, už si nepoležíš...tak pekne krásne sa premôž a lež a opatruj sa 😉 😉

wolfskinka
8. okt 2009

cikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

orsulka
8. okt 2009

dakujem baby......to musí zabrať....!!!! 😀

kiara15
8. okt 2009

kamka ja viem ale isla som si spravyt caj tak som to hned vyuzila 😉

kamka17
8. okt 2009

kiari...no veď my sme radi, že si sa ozvala, len to netreba s aktivitou veľmi preháňať, však vieš 😉 😉

kiara15
8. okt 2009

kamka jasne beriem na vedomie uz si idem lazkat 🙂 🙂

lucula73
8. okt 2009

kiarka čauko.....aj som to chela večer cinknúť,no neskoro sme prišli domov,tak som to nechala tak,možno dnes,ak bude čas..len sa pekne vyvaluj,aj ja sa vyvalujem,povysávané je,tak čo... 😀

ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikyyyyyyyyyyyyytttttttttttttttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

a dáááávno tu nebola domcek.....neviete o nej nič??mali im zaviesť internet,no predtým sa ozvala aspoň občas...

wolfskinka
8. okt 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeddddd huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
8. okt 2009

no domcek...ak je stále pn a nemá doma stále ten net, tak sa asi tak skoro neozve...ale dúfajme, že je všetko ok a raz sa tu isto zas ukáže aj s fotečkami a tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre