• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
neviem bojiim bojim ale este sa rozhodne po piatku lebo v piatok by som mala dostat svoju mrchu tak uvidim :wink:
14. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka --šíííííííííííííííííííííííííííííííííc šíííííííííííííííííííííííííííc šííííííííííííííííííííííííííííííííííííc ...heeeeeeeš ty potvora jedna mrchavá..... :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha romy tak skus pozrieť v príbalovom letaku čo po užíti väčšej davky ale ked sa ti to stalo len raz tak snad to nieje jed
14. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy....caf......... tiež si myslim, že by to nemal byt problem..........ved si si to nedala hned po sebe....
a inak.................ty sa preco nahanas?????? preco nerobis veci v klude, a v pohode????? ha?????
kceš po zadku????????? :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica a orsul diky za pomoc budem sa snazit aby neprisla :wink:
romy mne sa zase stalo ze som si isla vkladat a gulicka mi zmizla :grinning: tak som si dala dalsiu a tiez do teraz neviem ci som si dala 2 alebo tri lebo tu jednu som stale nenasla :grinning:
14. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj babule ja ešte teraz utroše po zemi v kúpelke naháňam.... :grinning: drahý mi potom hovorí že na hovno upratujem keď po 5 mesiach sa to tam ešte váľa......ale ja to sa stáva :grinning:
14. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze som to predsa len nedala dva krat - keby som si dala tak by som si hadam pamatala,
orsulka som sa ponahlala, lebo mi mm volal ze ma z roboty nejake vybavovacky tak som to vyuzila inak by som musela ist v tej fujavici - no ale teraz sa vytesujem z tej knihy
14. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy......aaaaaaaaaaaaaaaaaaale...ale..........aj tak dostanes......!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy - tak hneď dva v jednom študujúca mamička ešte raz tfuj,tfuj,tfuj...... :dizzy_face:
14. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj
14. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - no čau a ty sa kde fľákaš hádam si sa rozhodla v práci aj pracovať ... :grinning: ako injekcie ide to ?
14. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby isla som si spravyt bananovy kokteil mnaaaam :wink:
14. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ja sa nedam - jedine ze by som bola tehu. Inak testovat som chcela az v sobotu ale asi nevydrzim, mam dnes 14 den po OPU a asi si urobim test skor
14. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul neprisiel ti meil??
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy - teeeeeeeeestuuuuuuj sme zvedavéééééééééé .... :sweat_smile:
14. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy - no to sa držíš statočne,14 dní od opu,len tak ďalej... :wink:

orsul=pionierska vedúca,no to sa mi páči :grinning:
jani ale prd ... nervacim sa tu ... vcera som bola v dochadzke hodinu v pluse a dnes som zase hodinu v minuse, ma tu ide rozhodit furt len nadrabam a nadrabam a furt mi chybaju hodiny

dnes picham 8 dekac a cakam na mrchu mala by dorazit, dnes zajtra
Tak pridala som nejaké fotečky do albumu .
14. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka noo fesak riadny :wink: :wink: :wink:
14. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - hlavne kľud ty musíš byť teraz kľudná a vyrovnaná ...veď to je len dochádzka ty máš dôležitejšie veci teraz pred sebou.... :wink: taaaaaaaak a teraz dostaneš poslednú mrchu a potom budeš mať 9 mesiacov pokoj :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara ano je dík. skúsim sem dať aj mladšieho ale tento PC je priatelov a tu nemám fotky ale skúsim ich vyhrabať lebo chodí na pokec a tam ich má len ich musím nejako dať na plochu.
14. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ved aj ja maturujem ked sem chcem nieco dat :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari...neprisiel mi žiadny mail..... :frowning2:
14. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca no ved to ze tu blbnu s tou dochadzkou a furt len nadrabam ako debil sedim tu 9 hodin denne aj tak mi chybaju hodiny
14. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul tak tomu nerozumiem chcela som aby si sa zasmiala a skusila to poslat a vidis ?mozno ze to pride neskor :angry:
14. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...tak ale toto vyzera fakt že super....že 14 den....a bez testu......hmmmmm......a kedy ides na krv???? v pondelok????? v piatok?????
14. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby viete čo si myslím že nás romy poriadne naťahuje... :wink: a ona je už tehu dám na to krk :wink:
14. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca :wink: :wink: :wink: davam aj svoj :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka az v pondelok ale testovat vudem urcite skor
14. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a ako sa cituis??
14. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok