Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza my tu normalne makame my sa neflakame 😀 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

no tak to je fakt 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

jezis mne sa nechce este hodinu tu musim obsediet ☹

orsulka
11. jún 2009

sa budete rehotať ale už tu dobrych 10 min. držííííím...čo nemožem ist na WC, lebo upratovačka to tu cele umyla, a nechcem jej to pošlapať!!!! 😀 😀 😀

tinkaza
11. jún 2009

to Ti verím a zároveň obdivujem, že to vydržíš...ja mám tiež dnes voľnejšie, tak som si našla čas aj počítať čosi na nete...konečne....bože, už sa teším na tých pár dní doma, potrebujem sa zastaviť, spomaliť a rozbiehať sa zase už len veeeeľmi pomaličky.... 😖

wolfskinka
11. jún 2009

no vydlabat sa na upratovacku, od toho tam je nech to umyje znova

orsulka
11. jún 2009

noooooooooooooo....ved už sa presunula o poschodie nižšie.......už som bola....to je ale uuuuľava 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

no to ti verim ... ja tiez beham kazdu chvilu

orsulka
11. jún 2009

babiky..............................
viete čoooo??????????????????????????
idem domov.......................................................

ja len........................ aby ste vedeli.................

🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤐 🤐 🤐 🤐

wolfskinka
11. jún 2009

orsulka ... ty sa mas ja este aspon polhodinu

orsulka
11. jún 2009

vytrim....vytrim......bude aj horšie 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

no mi prajes ....

tinkaza
11. jún 2009

žienky, ako vám závidím, že vám o chvílku padne, ja tu budem asi do 17,00..fuj

ďalšia dávka gonalu je už pichnutá...už sa to krááááááti.. 😀

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza uz len 1 gonal a maz 2 dekace .... gratulujem mas to pomalicky za sebou, uz len to vydrz nejako do toho pondelka ... a este mas do 17.00 1 hodinu a 51 minut ... to nie je zase az tak vela ... chod si 5 razu umyt hrncek od kavy a polovicka je v cudu 😀

tinkaza
11. jún 2009

wolfskinka -hej to je fakt, už len 3 vpichy, dúfam...to už prežijem...
vydržím, vydržím..ale čakanie je hrôza, to je fakt...

no, veď hej, nie je, inokedy makám ako fretka, nestíha ani pc, a dnes mám tak voľno, ako som už asi polroka nemala.....to s tým hrnčekom máš pravdu, kávu som síce pred stimuláciou prestala piť a nahradila som ju Carom, ale pijem litre caju, tak chodim do kuchynky v pravidelných intervaloch...ale od včera sa mi už aj zle chodí, cítim si to brucho každú minútu, tak aj to je na figu...ale čo...neva...

wolfskinka
11. jún 2009

tinkaza ... este 89 hodin do odberu z toho nieco prespis to uz neni tak vela ..... vies ako sa ti budu tie hodinky rychlo odratavat ?

tinkaza
11. jún 2009

teda, tak na hodiny som si to ešte nerátala, to si ma šokla... 😎 aspoň je to už len dvojciferné číslo a nie troj...už len dúfam, že mi to v sobotu na UTZ neposunú...to by ma švihlo...ale nie, neposunú, musím veriť.. 😅

wolfskinka
11. jún 2009

neposunu neboj sa .... vies ako ti to bude odsypat ked prides domov uz nebude 89 ale iba 85 a rano ked sa zobudis budes mat iba 75-4 ... tes sa odsypa to ...

wolfskinka
11. jún 2009

idem domov cafte zatial

tinkaza
11. jún 2009

pa

wolfskinka
11. jún 2009

test neg no co uz nie kazdy den je posviceni .... a dnes mi dosiel ten list z tej socialky mozeme konecne zacat tu pripravu, som zvedava co tam bude napisane .. idem pre to o 18,00 na postu, dam ti potom vediet .. tak sa tu vytesujem a nejaky test ma vobec nerozhadzal ... sa vytesujem z toho papiera a ani neviem co je tam napisane lebo je to na poste, som ja ale truba co ?

chorale
11. jún 2009

ahojte, teraz som vás dočítala čo nové.
vidím že tinka mala včera krásny deň, orsul malú výplatu, kamke je na hovno wolfinka sa vytešuje z papiera - to je len také malé zhrnutie. ak som na niekoho zabudla tak sorry.
mňa tiež predvčerom muž pozval na pizzu že si kúpime domov a už si kráčame a ja mu vravím. vieš čo prídeme domov otvoríme si vínko k tej pizzi a urobíme si pekny večer. a ako som dopovedala pekný večer niečo na mňa kľuplo a vravím mu že asi začína pršať, ale ked som si to utrela tak to kvapka dažďa nebola ale pozdrav od vtáčika.to sa mi už strašne dávno nestalo.

orsulka
11. jún 2009

chorale................tak to je šťastíčko ...ti vravím... 😀 a jasné znamenie..........

wolfi..............to ešte nemusi nič znamenať.....vravela som Krajkovi, že som testovala na 10 DC a nič...povedal, že to nič neznamená.....vyčkaj času...ako...ved vieš...

orsulka
11. jún 2009

wolfi.....je super,že sa z toho tešíš...... 🙂 🙂 🙂 verim,že čochvila to máte za sebou.....

ja si lakujem nechty a tak len dvomi prstami tukam do pismenok, ale vobec mi to takto nejde dobre....už neviem dvomi prstami písať 😀 😀 😀 a dllllho mi to trváááá 😀 😀

katy7
11. jún 2009

Ahojte kocandy, zas mate dnes plodny den 🙂

ja som doteraz lezala s vylozenymi nohami, lebo som rano zacala trochu krvacat. Tak som si poplakala, ale stale sa snazim dufat, ze sa to zastavi ☹

chorale
11. jún 2009

orsulka dnes som bola na tej hematologii a všetko je v poriadku tak asi to je to šťastíčko, neviem. a viezla ma domov jedna tehuľka tak dúfam že vírusíky naskákali 🙂
inak chcela som sa opýtať lebo vidím že tinka pichá jednu injekciu na obed a jednu večer. môžu sa pichať tie injekcii obe večer, alebo obe ráno? lebo mi sme ich pichali obe večeer, ale bolo všetko v poriadku.

wolfskinka
11. jún 2009

orsulka diky za mailiky som sa dobre pobavila ... mozes kludne posielat ... aspon sa nenudim ked pridem domov a muz sa diva na telku tak si pozeram hovadiny, lebo v robote to mame zakazane ... mam neobmedzenu kapacitu mozes posielat co len ti hrdlo raci ...

katy okamzite zaliezt do postele a neplakat to moze byt uhniezdovanie

chorale no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr gratulujem , ja som pichala obe vecer o 21,00

katy7
11. jún 2009

chorale, ja som pichala obidve naraz - ráno a bolo vsetko OK

chorale
11. jún 2009

ďakujem vám, trošku ma to zmiatlo a od pondelka začínam pichať tak som sa pre istotu spýtala.

wolfskinka
11. jún 2009

katy okamzite praaaaaaaaaaaaaassss do postele a lezat .... ihned mas to rozkazom od starsich skusenejsich , orsul povedz jej nieco, dora neposlusna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre