• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
baby ste strašne zlaté, fakt som rada že som tu s vami :slight_smile:
14. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minka ale ved ja by som rada spať ale ked sa mi neda a konečne som prišla na to že prečo lebo oni všetko taka kiara s romy takže spať budem asi až zajtra v noci :slight_smile:
14. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale aj tak idem papa lebo idem pustiť mm tak sa majte a neže to tu teraz napíšeš romy ked ja odídem :wink: :slight_smile: :grinning:
14. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi - veď ide o to že domika aj jej svištík sa potrebuju konečne vyspať a nie stále strážiť kedy sa romy a kiarke uráči ísť čúrať..... :grinning: keď to napíšu domike tak ona nám tu správu potajomky odovzdá..... :grinning: :grinning: :grinning: a vec je vybavená už cháááápeš ??? .... :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domi neboj všetko bude ok a ešte sa vybuvkáš :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a hlavne budem spať :grinning: :grinning: :grinning:
no majte sa už letím pa
14. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janica ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa no poviem hned ze takto sa veci maju
14. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domi -paaaaa len prosím ťa opatrne žiadne lietanie veď si tehu.... :wink:

wolfi :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa da spaaaaaaaaaaaaatttt ale hlavu na klavesnicu v robote asi zlozit nemozem mala by som otlacene klavesy na cele
14. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi - tak do zadu za kloň len daj si pozor aby ti neseklo v krku... :grinning: a vec je vyriešená máš to zapár to vydržíš
14. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani no dik ... dobra rada nad zlato a sa vykotim do zadu na tej mojej rozheganej stolicke, baby zacina ma fest boliet brucho zeby konecne sa to spustalo ???????????? drzte palce
14. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi - pozooooor mrchu mrchavú posielam večer ju tam máš..... :wink: :wink: :wink: a budeš zas o kúsok bližšie //
14. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani dakujem ... no bodaj by dosla
14. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

romy - tfuj tfuj tfuj nech je test pozitívny, držím všetky palce :slight_smile: daj vedieť čoskoro.
14. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pekný večer prajem...však nestíham čítať, to čo tu zas rozoberáte ??? ach jo :astonished: :confused: :fearful:

romy, kiari...ja by som tiež hrala partizána, však čo, ženy zvedavé..nemusia tu hneď všetko vedieť, no nie :wink: :wink: :wink:
ale jasne, že držím palce, aby to bolo pozitívne, či budete testovať alebo nie :wink:
14. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi :wink: treba pozitivne mysliet, neboj, bude to tak, ako to byt ma :slight_smile:

Babulky, ja som dnes vyhadzala polovicu skrine, veci, ktore by mi teraz boli na dve veci. Normalne prievan v skrini :confused: len pruser, ze nemozem zohnat ziadne nohavice, ktore by mi sedeli :sweat_smile:
14. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamka aspon niekto si nas zastal :grinning: :grinning: nebojte sa urcite dame vediet :wink:
14. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kiarka - no nič iné ti nezostáva len nám to konečne oznámiť vidíš romy radšej ušla .... :grinning:

kamka - čau kde si sa toľko zašívala?ty si vpráci ?
14. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janica neboj ked to bude radostna sprava to bude prve ako priletim k pc :wink: :wink:
14. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani servus...no v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sa mi tu nechce byť...
14. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamka - ešte 2 hodky a valíš domkov to hádam nejako vydržíš....
14. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som dopozerala modre z neba uspešne som preživala porod s pani :sweat_smile:
14. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
15. okt 2009 o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...ale som sa pobavila na vasom vcerajsom rozhovore......:slight_smile:))))

domika...islo ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak teda budem ti dnes cakat....na vysledky...hadam......
a som to nepochopila...aj Kiarka dnes planuje testnut????????????? lebo romy asi teda ano...... :confused:
15. okt 2009 o 06:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulikkkkkkkkkkk druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dobre ranko
15. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj wolfi......ako sa dnes mas?????
15. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsul no oci opuchnute, v noci som sa prehadzovala , bola kazdu chvilu hore .. a v noci sa mi snivalo ze mi kamaratka doniesla vecicky pre babetko
15. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte pekné ránko :slight_smile: no teda vonku to tak vôbec nevyzerá
15. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja tam mam ducha - ale je to tam aj ked slabé ale je to tam - aj ked som si na to radsej vzala bríle
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

domka aj ja som kukla ten púrod a úprimne som mala cely vecer pocit ze na mna ide ms tak som sa strasne bala dnes testovat
15. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

tretiaaaaaaaaaaaaa :grinning:

romy - veľa šťastia,hádam sa dnes domika už dobre vyspinká :wink:
15. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok