Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
tesaa
15. okt 2009
Ahoj Maryah.
Pohovor je v pohode.
Je tam fajn personal, aspon ja som mala dobry pocit.
tesaa
15. okt 2009
minka chodis do Heliosu ?
maryah
15. okt 2009
idem k doktorovi Krajkovicovi... je dobry doktor?
lucula73
15. okt 2009
mary ahoj,aj ja som k nemu chodila,je super,všetko vám povie,opýta sa vás,čo máte za sebou,ak máte nejaké vyšetrenia,podľa toho určí,čo ďalej....absolutne sa nemusíš báť,naozaj....
maryah
15. okt 2009
to si ma potesila lucula, my sa snazime o babo rok a pol, mame cerstvy spermiogram, ktory teraz vysiel celkom v pohode, prvy bol o nicom... som zvedava ako to dopadne...
kuspitka
16. okt 2009
Ahojte.pekne ranko vam prajem.
romy gratulujem to je super sprava.
ako sa mate dievcata??
romy01
16. okt 2009
ahojte baby pridala som este jednu fotecku tak kuknite - len som smutna ze ta ciarka nie je silnejsia
kuspitka
16. okt 2009
romy aka citlivost to je testu?
minka051
16. okt 2009
romy neboj bude 🙂 🙂 🙂 musí
inak dobré ránko
orsulka
16. okt 2009
dobre ranko prajem aj ja....

vitam nove Heliosáčky 🙂)))))
orsulka
16. okt 2009
romy.........je tam.......!!!! a to je doležite.......!!!!! 🙂 🙂
romy01
16. okt 2009
ahoj orsulka ale ma straší že je taka slabucka , pritom ten dnesny test je citlivajsi ako ten vcerajsi, bože dúfam že to nič neznamena
kuspitka
16. okt 2009
romy aj ja som mala tak co najviac citlivosti mal tym bola slabsi stym si nic nerob si tehu aj to tak ber
denis19
16. okt 2009
Romy, nestresuj tu!!! Je to proste čárečka a ta se jen tak neobjeví,kolik jsi si už za života delala testú a kolikrát jsi videla čárečky dve????
A holky,mrknete muj album apočítejte čárky se mnou 😃
romy01
16. okt 2009
denis 😃 😃 😃 😃 😃
denis19
16. okt 2009
Vím, vyskakuji si,ale jsem relativne daleko tak se mi nemuže nic stát,horší to bude v pondelí 😃
katarina33
16. okt 2009
sniezik sa nam chumeli..... 😎
ahojte krasky!!! romy, denis 😃 😃

ja mam dnes ulohu dna - kupit si tehoskovske gatule, inak som v prdeli :-S
romy01
16. okt 2009
jeeeej katka ja sice este nemam potvrdene tehu z krvi ale po stimulke aj ja potrebujem tehu gatule 😃
katarina33
16. okt 2009
nooo, mozno ste 3v1 😃
domika9
16. okt 2009
denis vau to je super
romy neboj aj ja som mala na druhy den slabšie čiarky nemaj boja
katarínka to si ideš kupiť prve tehu gate? lebo ja si dnes prvy krat obliekam tiež a to som len v 13tt bez šance aby som niečo zapla -možno kapsače ale nechcem ísť jak ...
a touž týžden chodím len v teplakoch 😃
domika9
16. okt 2009
to je moja jedina utecha že je všetko v poriadku že mi rastie bruško lebo ten mesiac od poradne do poradne je straaaaašne dlhy
denis a kolko ste si davali vhladať? jedno alebo dve?
katarina33
16. okt 2009
hej, prve gatule, jedny este zapnem, ale nechcem si ich uplne zhumplovat, v teplakoch je najlepsie aj mne, ale do roboty by sa to velmi nehodilo 😉
katarina33
16. okt 2009
domi - zmeraj si obvod okolo bruska cez pupok, ja mam 93 cm, skoro idealna miera 😉
romy01
16. okt 2009
katka, denis si dala vlozit dve vajka ale ja len jedno - viac som ich nemala, no dvojky jednovajecné by som brala vsetkymi desiatimi
domika9
16. okt 2009
katarínka ja mam 101 cm :-N ale ja som mala pred tehu 80kil takže asi tak no 🙂
romy ved to sa ešte može vklude stať 😉
romy01
16. okt 2009
jaj domka, to by bolo fajn no nech je ako chce len nech je to zdravé 🙂
katarina33
16. okt 2009
domi a kolko si zatial pribrala, mne na poslednej poradni pred dvoma tyzdnami namerali o 2 kila viac
katarina33
16. okt 2009
Babulky,

ja pozeram aj ine temy, ktore by sa mi teraz hodili, ale mne sa od vas vobec nechce odist, inde neprispievam, mam rada len vas 😉
romy01
16. okt 2009
katka aj ja uz zacinam pokukovat, ale ja mam este cas 🙂
lusina
16. okt 2009
Ahojte babulienky tehulky aj netehulky.
prišla som vás pozdraviť a hodiť jeden vtip na dobru náladičku, ktorý ma dobre pobavil:

Železničiar: Čo mi tu beháte po trati?
Policajti: My nie sme žiadny potrati my sme policajti

a prosím všetky tehule nech ma riadne opľuju vírusmi, zajtra mám vklad. 😉