Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

evulka777
18. okt 2009

Mne nebola do vienka súdená trpezlivosť, hoci sa vraví že prináša ruže. Keď to tak odhadnete, od prvej návštevy v Heliku kedy môžem počítať s 1.IVF cyklom? Idem cez poisťovňu. Mám VZP a schválenie vraj trvá len mesiac (som počítala že viac).

lusina
18. okt 2009

romy, ket sa ráta do ivf- ka 😉 , do druheho pokusu ideš len vtedy ak nemáš mrazačikov a nepodarilo sa ti otehu, ak otehu z ketu z prveho IVF-ka tak sa to ráta ako prve IVF, 😉
napísala som to ako maďar, ale verím, že ma pochopíš 😀

evulka777
18. okt 2009

lusina: super, pochopila, jasné, ď.

evulka777
18. okt 2009

lusina, držkám ti palčeky, neboj, tentokrát budeš spievať We are the champions! Nezabúdajte baby, my ženy to zvládneme!

lusina
18. okt 2009

diki evulka, neviem, či zrovna si toto budem spievať 😀 , ale v happy end verím 🙂

romy01
18. okt 2009

lusina pochopila som to tak ze ked ides na IVF ko a neotehotnies a mas mrazacikov a neotehotnies ani z Ketu potom ides na dalsi pokus IVF a aj napriek ketu je to len druhy pokus, ze ?

lusina
18. okt 2009

áno romy, presne tak som to myslela. 😉

kiara15
18. okt 2009

domi mam ist v stredu na krv a sono 😉

maska vitaj tebe sa to uz riadne krati Jakubko si uz robi cesticku 😉

lucul vsak si to hovorim furt ze si mala take bolesti 😉

lusi ty si uz riadne tehulkujes len tak dalej drzim ti palceky 🙂 🙂

surviver
18. okt 2009

Pekny večer Helinky 🙂

kiari držim palce,myslim,že tie mierne bolesti a vytok može byt,ved vela tehuliek to tak malo...ver drobčekovi 😉

evulka777 vitaj medzi nami,netrpezliva 😀 No my sme boli v heliku v januari,a hned sme vypisali žiadost,tu schvalili koncom februara a koncom marca som začala stimulku a od aprila som tehu...tak nam to trvalo necele 4mesiace,prajem,aby to aj vam vyšlo čo najskor 🙂

kiara15
18. okt 2009

suri diky vsak mu stale dohovaram nech ma nestrasi 😉

lucula73
18. okt 2009

no aspoň že sa tu niekto ukáže 😀

kiarka - streda je tu čo nevidieť a budeš ďaľšia tehulka,uvidíš 🙂 ,prešlo to už???

survi ahoj

kiara15
18. okt 2009

lucul nie este stale spinim raz ked idem na malu to tam je a potom zase nie tak som stoho mimo 😒

katy7
18. okt 2009

evulka777 my sme mali 2xIUI a 2xIVF ale bez mrazacikov, nezostalo na zmrazenie, tak teraz cakam na 3.cyklus, uz som mala zacat teraz v oktobri, lenze vhladom na to, ze mem blbu poistovnu (App...) som sa nedostala do tohtorocneho poradovnika 😠 tak cakam... ale inak to ide rychlo, nebojky

evulka777
18. okt 2009

surviver - paráda! V tom januári si bola akože na 1. konzultácii? Hneď na tej prvej konzultácii ti vypísali žiadosť? Žiadne iné vyšetrenia sa nerobili?

katy7
18. okt 2009

kiarka - siiiiiiiiiiilno drzim vsetky palceky, čakame od teba pozitivnu spravicku 😉

evulka777
18. okt 2009

katy, a kedy si začala chodiť do Heliosu?

kiara15
18. okt 2009

katy7 diky moja.A tebe po tych neuspechoch robili aj nejake vysetrenia??

surviver
18. okt 2009

lucula cauko,dufam,že Ta už nič neboli 😀

evulka 777,no ano 6.januara sme boli v Heliku prvy krat,povedali sme že chceme ivf a hned sme vypisali aj žiadost...lebo pred tym sme boli v ISCARE v Blave na dve inseminacie,tam sme neboli spokojni tak sme šli "skusit štastie " do Heliku. Nam totiž nezistili pričinu prečo to nejde normalne,tak sme si povedali,že dalšie pokusy s iui nemaju cenu,preto sme hned chceli to ivf. Čo sa tyka vyšetreni,tak kym sa schvalovala ta žiadost na ivf,tak mi spravili novy hormonalny profil a manželovi spermiogram,vysledky boli ok a ked schvali žiadost,tak som začala stimulovat...

evulka777
18. okt 2009

surviver, super priebeh, ja by som asi IUI nechcela, podľa mňa je to zbytočné, ale ešte uvidíme podľa spermiogramu

surviver
18. okt 2009

evulka no niekedy sa aj iui podari,ale ja si myslim,že tam nie je až taka šanca na otehotnenie ako pri ivf,ale vačšinou sa začina od najjednoduhšich zasahov,tak aj tu, ked je dobry spermiogram tak sa to skuša,ak by nahodou bola pričina ,že sa to nedari koli tomu,že spermie nevedia prejst krčkom,tak aj iui postači a dovod na radost je na svete 😉 Tak nech sa dobre rozhodneš 😵

lucula73
18. okt 2009

survi,teraz cez víkend ma nejak viac bolí ten spodok,no je pravda,že aj viac behám,ako v týždni,takže od zajtra oddxychujem 😉
inak vy ste teda mali super rýchly priebeh v tom helíku...

surviver
18. okt 2009

luculka,no bolo to take rychle...to asi odmena za ten ISCARE,tam by som už nešla ani nahodou 😒
no a tie bolesti,hej je lepšie ak viac ležiš,aj ja to mam tak,tiež som cez vikend viac behala,bo sme mali svokrovcov na vikend...tak vieš,furt čosi varit...upratat...venovat sa... a tiež sa necitim tak dobre ako cez tyžden,ked len vylihujem 😀 Takže od zajra budeme pekne oddychovat,budeme mat obe zavazok...

surviver
18. okt 2009

lucul a neviem či som spomynala,ale už beriem len 4magnezka,tak sa vytešujem,dufam,že to tak ostane 🙂

surviver
18. okt 2009

tak idem na superstar a potom do hajan. Pekne sničky všetkym 😵 😵 😵

lucula73
18. okt 2009

survi,ja si momentálne magnezko nedávam,idem na kontrolu až o týždeň v pondelok,tak som veľmi zvedavá,aký bude nález...aj sa trochu bojím....

surviver
18. okt 2009

lucul neboj,ked sa citiš ok a babo kopka,tak hadam bude fajn,aj ked viem že sa bojiš,lebo ja som tiež stale troška v strese a najradšej by som mala už drobčeka v naruči....

surviver
18. okt 2009

a ak Ti netvrdne bruško tak by bolo zbytočne to magnezko brat...

jerryjanka
18. okt 2009

ahojte bosorky - nahodou nejdete niektora do heliku v utorok ? 😉

wolfskinka
18. okt 2009

ahojte

jerry ahojki, ty si tu pekne dlho nebola, ako sa mas ?

jerry ja idem s alickou zajtra rano ... potrebujes nieco vybavit ?

baby drzte nam palce alicke a mne aby nam to zajtra dobre dopadlo a mohli sme od zajtra pichat dalsie injekcie.

zjedla som tu chilli papricku stipe to ako hovado, ale nejako to rozdycham

kiarka kedy ides na KET ?

lucula, surviver no vam to teda pekne nabehlo tie tt, drzim palce nech to dobre dopadne

larati
19. okt 2009

kocky, dobre ranko.....PRVA 🙂))) to sa mi este nestalo 🙂))
ja cakam na telefon ako sa ma nasich 5 bojovnikov, v piatok som mala OPU, total v pohode, len mam strach aby nam aspon nieco ostalo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre