Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
romy01
19. okt 2009
aha ja som toto ani netusila, ja som take pb nik,dy nemala. Samozrejme instinkt mi vravel aby som nekupovala parfemovane no bola som v metre a mali len dva druhy v akcii a na oboch bolo napisane deo - nevedela som ci to znamena ze su parfemovane alebo nie aj tak som ich vzala nakoniec
surviver
19. okt 2009
tak ved to neva,zbehneš kupit obyčajne a parfemove Ta 9 mesiacov počkaju 😃
romy01
19. okt 2009
to hej, len by ma celkom zaujimalo co je este takeho comu sa vyhnut, dnes mi denisa vravela ze napr bublinkova mineralka nie je dobra a asi je toho viac, comu sa treba vyhybat, hlavne ked mi hrozi krvacanie
surviver
19. okt 2009
romy žiadna sauna,,,žiadny horuci kupel,,,nie vela jahod-lebo su vysoko alergenne,,,nie mak-je to opiat,,,nie acylpirin-hrozi krvacanie,,,možeš vela vitaminu C-posilnuje sliznice a tym zabranuje krvacaniu,,, ak ma este niečo napadne tak napišem viac 😉
surviver
19. okt 2009
romy nie červene vinko 😃 ,ale to isto vieš 😉
romy01
19. okt 2009
dik surviver - to vinko to je jasne 🙂 🙂 🙂
Idem tam volat boli tri hodiny a este nevolali
minka051
19. okt 2009
romy len volaj a píííííííš len samé TTTTTTTTTTTTT 😃 😃
surviver
19. okt 2009
tak rychlo volaj,nech to maš potvrdene x-)
surviver
19. okt 2009
romy a ešte žiadna pepsy,lebo ma kofein a bublinky,ktore su zle ,lebo potom može byt menej kyslika v krvi ,ktora ide cez placentu k babetku a to je potom horšie vyživovane...
wolfskinka
19. okt 2009
tak baby zacinam pichat 21.10. 1.5 davky menopuru ...
surviver
19. okt 2009
tak štastny vpich wolfi 😉 a posielam tttttttttttttttttttttttttttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
minka051
19. okt 2009
wolfskinka tak to je super o chvilku tu budeš ďalšia tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂
surviver
19. okt 2009
minka 😃
romy01
19. okt 2009
takže teraz ujž oficiálne pre wolfku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
podla pani Gatovej už viac tehotna byť nemôžem, Hcg mam 1408 a kontrolu mam v utorok
minka051
19. okt 2009
Jaj mala by som dať prať ale sa mi tak nechce :-p :-p :-p , Le asi dva krá niečo šupnem do pračky nech sa to tam vrtí 🙂 . 🙂Lebo zajtra z toho asi nič nebude 😃 😃 😃 😃
surviver
19. okt 2009
romy blahoželam x-) x-) x-)
denkap
19. okt 2009
romy, super spravicka, blahozelam 🙂
minka051
19. okt 2009
už som písala denis aj na skype ale stále nič.
romy01
19. okt 2009
denis sa urcite ozve
wolfskinka
19. okt 2009
romy no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsa tesim s tebou a dakujem za tehu virusiky a pekne posluchat, pekne oddychuj

my s alickou mame kontrolu v pondelok tak sa nestretneme 😞

minka pomaly este nemam ani stimulku za sebou pomalicky dalej zajdes tak v stredu zacinam pichat a v pondelok mam kontrolu krvi
surviver
19. okt 2009
romy ešte som si spomenula,že tehule by nemali jest pečen,je sice bohate na železo,ale vzhladom na to,že služi v organizme ako "filtrovacia" stanica,tak je v tehu nevhodna 😉
wolfskinka
19. okt 2009
romy ale to tvoje hcg vyzera na dvojky, nechcem ta strasit ... a si si ista ze videla iba 1 plodovy vak ?
romy01
19. okt 2009
dobre vedieť surviver ,
baby som zvedava ci i na buduci tyzden uz daju tehu knizku a ktory tyzden mi vypocitaju ze som
a idem kuknut ako sa nastavuju tie týždne pri nicku kde babym naskakuje to tt
surviver
19. okt 2009
romy tehu knižku Ti da Tvoj gynekolog nie v Heliku 😉
romy01
19. okt 2009
jeeeej baby mne tam nabehlo 5tt to je ako mozne ? to pocita od ms a nie od OPU?
surviver
19. okt 2009
romy tu to počita od prveho dna poslednej mršky
surviver
19. okt 2009
no tych prvych 5 tyždnov nabehne rychlo,potom to už ide pomalšie 😃 ,ale musime byt trpezlive 😉
romy01
19. okt 2009
veru surwiwer, ja som myslela ze od OPU lebo vtedy je vlastne ovulacia tak som pocitala ze som v 3tt
wolfskinka
19. okt 2009
romy a kukni co nabehlo mne a alicke 😃 😃 😃 😃 sme dobre ze ?????????
katarina33
19. okt 2009
wolfi 😃 😃
spravny pristup, treba byt optimista 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli