• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
mirnix dirnix...................hahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toto ma teda pobavilo ........ juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka........... tesim sa s tebou moja.......!!!!! ty si taka moja nááááááááááááááááádej.....!!!!!!!

a vravela si už dcere alebo manželovi??????? :confused: :confused:
20. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara prepac ale ja som tak trochu mimo ...
20. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul a co ta na tom tak pobavilo ???
20. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááááááááááááánko,

ja som nejak otreštená,teraz som sa zobudila,to nebýva zvykom :angry:

kiari ako,furt na teba myslím...aj mňa by teda zaujímalo,komu si to už povedala :wink:
20. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi nic sa nestalo ty to mas povolene :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

orsulik ano hovorila dcera sa chce zajtra opit a mm tak isto su proste rovnaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dcera ma vcera vystiskala ze ona to tusila a mm slzicka vysla ale vies este cakame na zajtrajsok :wink:
20. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara dakujem
20. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.....už dávno som nepočula toto slovné spojenie....a ty si ho výstužne použila...takže to ma pobavilo :slight_smile:))))))))))

kiari...to je fajn....aj slzička je na mieste.... :wink: počkaj aky budu zajtra v Heliku radi .... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

lucul....sak je este len 10 hodin.....v pohode...más pred sebou cely den .-)))))))
20. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara budes tehu neboj.a tvoja dcera ma dvod sa opit a poriadne
20. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiara, ty máš //. No to je super, držím palce :grinning:
20. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak si to myslela a idem ti povedat, ze kiarka je tvoj milacik a ja som co :angry: ?????????????????
20. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...zlatušik ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul a ja? :angry: ??????????????
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul - no celý deň už nie,ale aj keď som doma,tak mi to tak rýchlo uteká,neskutočne,zachvílu je večer :wink:

kuspitka a meno už máte?

kiara,no tak nech to tí tvoji riadne zapijú...a vaši už vedia-mamina,ocino?
20. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi len aby to bolo zmierov lebo povedala ze tak skoro mam mami necakaj :grinning: a mm ze sa tak opije ze nevie ci vo stvrtok aj do prace pojde :sweat_smile:

orsul vsak som zvedava ako to bude?chcem ist preto ku Gatovej .ozaj ako ma budu pozerat z vrchu alebo zo spodu??

lucul :grinning: :grinning: :grinning:
orsul no este ze tak, nezabudaj ze som teraz hormonalna boomba

cikytka ahoj
Kiarka zospodu a gratulujem!
Wolfi ahoj.
20. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul mamina a ocino ty to nechapu ked som im to poslal tak sa ma spytali ci je to prst :grinning: :grinning: skoro som od smiechu pukla a potom som im to vysvetlovala ale aj tak cakaju na zajtra ale tesia :wink:

jajula ano konecne po 11rokoch
20. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky diky a mam si dat rano utros??
20. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka je to super gratulujem ti, baby akosi to tu tehotnie jedna za druhou
20. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....no predsa laska.....resp...vy ste už dve moje LASKY!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari no ty takto pošleš mužíka preč a až potom testneš,to je sila,teraz sa tam musí opiť sám... :grinning:
inak som sa pobavila,že prst.. :grinning:
20. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,orsul,no už musíte do toho vlaku len naskočiť,posielam vám pár vírusíkov
:slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka......ja za seba dakujem......chcela by som to vsetko v tej PD dotvorit, ako sme sa dohadovali...tak háááádam.... :wink: :wink: :wink:
20. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul a co myslis ved aj ja skorom od smiechu plakala :grinning: :grinning: no vies postarsi ludia mamina ze ona este test v zivote nevidela no co ktomu dodat :grinning: :grinning:

wolfi veru a teraz idete jedna po druhej zanami ze orsulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mam si dat aj utros rano ked idem na kontrolu!!!!!!!
20. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka,no iné ti ani neostáva,ide to pekne podľa plánu,tak láskavo to rešpektuj :slight_smile: :grinning:
20. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari ja ti neporadím,no keď vyteká,možno by si si ho mohla dať aj keď sa vrátiš,nie?veď vy prídete veľmi skoro..
20. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul v PD si narade :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ešte som nebola v sprche teraz som vstala ale musela som zapnuť pc a trošku vas dočítať aby som bola v obraze kiara vaši si mysleli že to je fotka zo sona? :slight_smile:
my ked sme boli ukazať fotku zo sona starym rodičom tak pozerali čo to je čierne machulky sem tam kusok siveho tak nechapali a konštatovanie aaaaaaa kaaaajku my sme na take nechodili ked prišiel porod tak sme porodili a bolo :grinning:
a moja starka nemohla fotku ani z ruky pustiť nemohla sa vynadívať a ona je taka maska tak nam začala rozpravať taku príhodu že bola asi 2týždne po porode a musela ísť za svedka niekomu lebo povodny nemohol prísť tak teda šla a jak to všetko prebiehalo že sa jej počas obradu spustilo mlieko a a všetko jej presakovalo cez šaty a tieklo po nohach tak sme sa nasmiali - ona dokaže hoc čo šplechnuť - že museli až sobaš prerušiť aby sašla dať do poriadku a potom pokračovali :grinning:

no idem ja sa ospršiť a hned som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
20. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok