Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
22. okt 2009

Ahojte prajem prkné ránko Tak už som dostala email z Repromeda v Brne. Pekne mi všetko popísali tak už asi viem čo ma čaká a aj tá čakacia doba je 2-3 mesiace a netraba si hladať darkyňu. Ešte predýchať cenu.

kuspitka
22. okt 2009

wolfi to je dost nanic ked ti budu opakovat nejake vysetrenia.
monika tak to nieje az taka dlha doba ako v Heliose.
a este napis cenu.

denis19
22. okt 2009

ty máš kadernici do domu???? to je ale vymoženost 😀

kuspitka
22. okt 2009

denis nemam len pride kumne domov ona je na materskej tak preto moze prist kumne domkov.

domcek
22. okt 2009

Dobre ranko. 😉

kuspitka
22. okt 2009

Ahoj domcek.ako sa mas?davno si tu ani ty nebola.co babo kope?

denis19
22. okt 2009

kuspitka
takže maminka pomuže mamince čekatelce, dobre to máte zarízeno holky 😀
a nejaké jiné plány na dnes,mimo vladú a praní???

domcek
22. okt 2009

elkom fajn Kuspitka. Ano nebola som tu davno lebo som od zaciatku PN a doma net nebol mame ho asi mesiac.
Babo kope sice sa nejde pretrhnut od kopania nap dnes este od kedy som sa zobudila nic. Simonko ten mi teda daval riadne zabrat.
A ty ako?

orsulka
22. okt 2009

kuspi....co je belon????????

kuspitka
22. okt 2009

domcek mala kope ako salena stale .bude asi futbalistka stale velmi kope a poriadne.
tak uz budes moct chodit viacej na net.
viete co uz cakate?
ja budem piect dnes chleba .aj to sa misim prinutit.

orsulka
22. okt 2009

domcek...no ahoj moja 🙂)))

minka...ak možes skus napisat tu cenu...celkom ma to zaujima.....trebars aj do IP.....teda s tym, aže vezmete len darovane vajicka?????

kuspitka
22. okt 2009

orsulka myslela som balon. 😅

denis19
22. okt 2009

jéé domácí chleba, máš takovou tu domácí pekárniš´čku, či to dáváš normálne do trouby???

kuspitka
22. okt 2009

denis mam domacu pekaren.uz som davno nepiekla,ale dnes budem musiet uz ma muz tlaci nech zacnem zas piect

denis19
22. okt 2009

Tak ale s pekárničkou to je pohoda, to tam jen naházíš a je hotovo, tak co , to zvládneš 😀 😀 ikyž budeš mít pocit, že jsi na fotbalovém hrišti 😀 😀

domcek
22. okt 2009

No tak si to teda uzivaj hihih. 🙂
A co cakame no 100% nevieme ale asi to bude slecna.
Mam vcestnu placentu a dopredu ulozenu a male ma rovno za nou nozicky a zadocek tak to nebolo moc vidno.
Uvidime za dva tyzdne.
Orsulka ahojki moja.

kuspitka
22. okt 2009

denis hej to,ze tam vsetko dam a viacej sa nestaram do toho.
tak to potom napis presne.aj si uzivam jej kopance je to super ,ked vies ,ze vsetko je ok tak ako by malo byt.
orsulka co dnes budes robkat okrem toho,ze makat?

denis19
22. okt 2009

Jé holky,mne dnes nic nebolí,až mi je to divné, jen se modlím.....

kuspitka
22. okt 2009

denis boj sa bude to dobre.
nemusita stale nieco boliet jeden den mozes mat aj pauzu

domcek
22. okt 2009

Jasne jasne napisem. Ale ja som tiez akosi od zaciatku presvedcena ze to bude dievcatko.
Ja som tu mensiu aktivitu riesila s lekarom ale male je v poriadku tak povedal ze aj placenta moze tlmit pohyby. Ze sa nemusim strachovat jedno mimi je aktivne moc ine menej.

kuspitka
22. okt 2009

domcek a na ktorej strane mas placentu.ja by som mala mat na lavej strane v predu boli ma to tam skoro stale.

denis19
22. okt 2009

kuspitka
tak myslíš, že mám dnes bolestnou dovolenou 😀 paráda.....určite máš pravdu!
domcek a chcete vedet co to je?

domcek
22. okt 2009

Ja na pravej a teda boli to fest to mas pravdu.

kuspitka
22. okt 2009

obcas mas pocit,ze nevies aj chodit za tu bolest?ja uz to citim dost casto poslene dva dni je to poriadne bolest.

orsulka
22. okt 2009

KUSPI......budem makať v praci...a potom doma .-)))))) este raz treba vymalovat a verim, že dnes pride podlaha, tak je treba ist vziat a vytechnit na 7 poschodie 😀 😀 😀

denis19
22. okt 2009

Holky,ale ta radost potom......a nestrašte s bolestmama 😠

kuspitka
22. okt 2009

orsulka to ti nezavidim tahat az na 7 poschodie podlahu.
ja mam co robit na 3 poschodie.a etse si musim ist na drevo do pivnice ani to sa mi nechce.som leniva ked prsi.
ved aj nam by trebalo makat v byte len moj muz nestiha

kuspitka
22. okt 2009

denis my sa len informujeme co kto ako ma.len som chcela vediet ci je to nieco zle ,alebo dobre

wolfskinka
22. okt 2009

karta sa naslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
od 15.10. sa menili doktorky a ta stara doktorka ze som jej pacientka tak si zobrala tu kartu so sebou do novej ordinacie ale hlavne ze sa nasla

domcek
22. okt 2009

Asi tak a ja mam spodny koniec cez krcok tak ma potomboli cele podbrusko a prava polovica. Male mi tlaci tiez viac na pravu stranu a moc bedrovy klb ma toho dost. V noci sa postavit a ist na wc je teda nadludsky vykon obcas... 😀 😀
Orsulka co prerabate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre