• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
survi a kolko si pribrala?ja som sa nevážila už mesiac,lebo nie som zvedavá na to číslo,mám pocit,že sa na mňa nejak veľa nalepilo..ale v pondelok idem dokimu,váha ma neminie :slight_smile:
22. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka,ved ešte pošpekuluj :wink:

kiari,no ved aj maš veeeelllllllllllllkkkkkkkkyyyyyyyyyy dovod na vytešovanie :dizzy_face: a dcera s mužom sa už opili,či ešte ich to chudačikov len čaka?? :grinning:
22. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka,tak ja som mala vždy 56-57 kg a tento tyžden mam 67kg,takže už som pribrala 10kg,ale to neva,hlavne nech je maly v poriadku,ved to potom zhodim,aspon dufam :wink:
22. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladkosti moc nejem, len tym jogurtom nedavam moc zabrat..... mozno to bude aj v tom.
idem pozerat ruzovu zahradku, ahojte :dizzy_face:
22. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suri veru ale ze este radsej pockaju a potom to diorazia :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak paaa
22. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suri mm povedal ze ked sa to narodi tak ho tyzden nebude :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari,tak to budeš mat potom vesele,cely tyžden sama aj s drobcom :wink: Jedine ,že by Ti dceru nechal doma,ale ked aj ta slubila ,že to oslavi,tak potom neviem neviem...ale zvladla si už aj horšie,tak toto bude malina :wink:
22. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste asi všetci išli do hajan....tak pekne sničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvá!
23. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cikyta, ako sa darí?
23. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu už bola...a nikto tu nebol!!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vas budem len priebežne kontrolovat....ostala som dnes doma......akože sa idem liečiť :wink: :wink: :wink:
ale prave sa chystam "fetalovať" :grinning: :grinning: :grinning: pre ostatne...idem žehliť :grinning:
23. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej orsulka aj mne treba - mam kop z troch prani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale najskor pojdem na socialku nahlasit si DNP- povodne som myslela ze to nahlasim az v novembri ale vraj pocas PNky sa nemusi platit a pritom DNP trva, takze to dam hned
posielam
TTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttttt
23. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy,ako sa darí?....No....Od ježiška si želám aspon jeden jedinký den sa vyspať :sweat_smile:
Orsul.Nebola si tu.Neklam.Nemáš dôkaz. :grinning:
23. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...dakujem krasne zlatik za virusiky...:slight_smile:)))))

ciky...bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dokazom je len moje vnutorne uspokojenie, že viem, že to tak bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kto neveri......nech !!! .... :grinning: :grinning:
a čo ty tu takto po ranu?????????????
23. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musela som vybaviť bazárovinky,ale už prchám....
Ved ja zase prídem zlato moje Orsulkovské vždy vysmiate :grinning:
23. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale ved ja ta nevyhánam...pre pááána Jááána!!!!!!!! :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa taaaak nechce ist von, no musim- pridem asi za hodinku dve
23. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak dnes jsem si nejak výnimečne pospala a vidím, že tuu čulý ruch.
orsulka se snaží ostatní presvedčit, že tu byla první,ale bude takmožná první u žehlícího prkna :grinning: :grinning: :grinning:
Preji krásné, ikdyž u nás, parádne upršené ráno
23. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis :grinning: :grinning: :grinning: ako a aj včera písalo.....každé prvenstvo dodá na psychickej pohode!! :grinning: :grinning: :grinning: aj to u žehliacej dosky :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdgvbbfbfb, o xp,klôôp§tfds y v rfvc rfdvcccccccccccccccccccx
23. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bol pozdrav od Sisi :grinning:
23. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka
to máš pravdu :grinning: a dnes jdete i na tu podlahu????
23. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym a orsul lusi wolfi mensi pozdrav :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjte.prejem vam pekny dnik.
a posielam vam aj ja nieco
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
23. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiaruska......cmuuuuuuuuuuuy...naša najnovsia tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:)))))

denis...nie až v sobotu ju pride kamarat položiť a jeho manželka mi pride pomoct upratovať variť a podobne...zlatá žienka :slight_smile:))))
23. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi........... esasdfvjiosdžťáíťé=j dkspoaiuí ôa§ôa§ôpsdo

aj ja teba :slight_smile:)))))) :slight_smile:
23. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi...čaf mamča :slight_smile:
23. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok