• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
No orsulka , každý TOMU inak hovorí.Niekto "klobuk" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....hned som si myslela !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ja už som taký dobry....historický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Orsulka-cylinder :wink:
27. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, kto vymyslel migrénu, tomu by som dopriala ju mať :unamused: :unamused: :unamused: :cry: :cry: a to musím ísť za chvíľu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak drahý išiel pred chvíľou okolo mojho pc a že "to čo tam máš??" no reku bábatko z martina...Silvinku som mala na celej obrazovke :grinning: :grinning: nemá chybu, už sa teším do helíka, keď uvidím fotečku :wink:
27. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka :grinning: a ktoru fotku?
27. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka no super ... to je dobre ze sa tesim , baby keby ste ma videli, plne brucho stolicka sklopena na lezato vankus podlozeny a zasunuta pod stol ze mi len hlava trci a konikujem ... no pohlad pre bohov
27. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka....tak s takou migrenou tak trochen zápasim aj ja už druhy den.......ale nedám sa!!! :grinning: :grinning:

ciky...ano - cylindrik...ale s pekným frakom !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...tú s fusaklou v puse :grinning:
27. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: práve som si ťa predstavilaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš orsul ani by mi tak nevadila, keby som to mohla v klude vyležať, ale takto do seba pchám tabletky a čakám, kedy sa pojdem porozprávať s wc...
ozaj ako dopadla podlaha ?? už je položená celá ??
27. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....ale tvoje komentáre k tým fotkám su neskutočne!!!!!! ....... :grinning: :grinning: :grinning: to je radosť čitať :slight_smile:))))))

a presne vystihuju fotku.....vraj.....trochu sa mi scvrkla perinka!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul dik ze som ti smiesna ALE MUSIM SA POCHVALIT 2.6 LITRA VYPITE
27. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi.........NO1 !!!!! :wink: :wink:
27. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz som si doniesla kavu 0.3 litra a zachvilu dalsieho 0.3 litra cajik, som sa akosi rozbehla :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi pripomináš mi môjho kolegu no viem si ťa živo predstaviť jemu vždy len hlava trčí od stola ... :grinning: :grinning:

kamka - chuďáátko to musiš isť do práce s tou migrénou?úprimne ťa ľutujem ja to poznám až moc dobre a hlavne pred mrchou ..... :unamused:
27. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nedas nas dokopy ???
27. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...káva sa ale neráta ako pitný režim, tá práve odvodňuje...

jani, jj, musím sa sápať do práce, ale hádam to nejko prejde :sweat_smile:
27. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ak chceš môžem vybaviť... :grinning: to je taký budulín žiadna výhra :wink:
27. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...mne velmi pomaha na hlavu ten panadol rapid....su to sumive tabletky, das si dve do 2 dcl vody...po 10 min. je po bolesti......

wolfi....kavu obmedz pred ET.......asi......
27. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem dať kávu orsul spomenula tak mi chuť narobila :wink:
27. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...to nie ja...to wolfi :slight_smile:))))))))))))))))))) ale daj si, ked mas chuť :wink:
27. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tom pripade 2.3 litra :grinning: :grinning: :grinning: aj to je dost

kolko sa ma asi tak pit, ake su najlepsie spermie kvalitovo po kolkodnovej abstinencii ?

orsul ja pijem 2 kavy denne a aj to take kakaa mlieko a 4 cukre a kavy len tak primerene, take ako kapucino :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja idem zahájiť zrýchlený presun do práce... :confounded: :confounded:

panadol rapid..orsul dik, vyskúšam :wink:
27. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ked budes v praci .. icq ...
27. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ja viem že nie ty ale wolfi........ :wink: to je jedno kdo, čo, kedy, kde ,s kým, káva už na stole a hotovo ešte dám nejakú mlsnotu a do 15.00 hod hádam nejak vydržím.... :wink: :wink:

wolfi podľa zistení z helíka tak asi cca 3 - 4 dní no neviem to presne :confused:
27. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ty si preco neni na facebooku ?
27. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....ano.....najlepsie su tak po 3-4 dnoch abstinencie......
27. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak skušala som sa tam dostať a akosi sa mi to nedarí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak keď ma budeš navigovať tak sa tam hádam dostanem..... :wink:
27. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ho este budem musiet zbavit prebytku vo stvrtok :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak ja uz do heliku idem zajtra lebo minedal ten ruzovy vytok tak doky povedal aby som prisla zajtra aby som potom mohla v klude spavat :wink:
27. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok