• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
domika ahoj,
nemusíš sa báť,určite to neni nič vážne,preliečiš sa a budeš ok..a problémy nemáš žiadne?výtok,pálenie...
mne zistili tiež nejakú bakteriu pri prvom tehu,ani som o tom netušila,ale ma preliečili a bolo ok,tak ti píšem z vlastnej skúsenosti. :wink: teraz mi ster nebrali,zatiaľ,tak ktovie...
27. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveže nemam žiaden problem akurat vytok ale ten mam takyto od začiatku tehotenstva takže to asi nesuvisí s ním no zajtra sa na to každopadne opytam čo to je za pliagu
a dik za radu :wink:
tak dobru noc a sladke sníčky helinky
27. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika - opýtaj sa,čo tam máš..ja som mala dákeho enterokoka,či čo...a jedma pikoška,na ktorú nezabudnem,oni mi dali v nemocke na to volaké tablety,zabudla som názov,boli malinké..tak ja som ich papala a po 4 dňoch sa ma sestrička čosi pýtala,a ja som zistila,že som ich mala vkladať... :slight_smile: skoro som sa od hanby prepadla,ale mne nikto nepovedal,že čo s nimi....našťastie sa mi nič nestalo.

a dobrú nocku.
27. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko snažilky a tehulky!!!!!!!
zdravím z rozbresklé bystrice!!!! :slight_smile:
28. okt 2009 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko !!!!! este raz sa vyspím......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:

Tak orsulka zajtra držím palce a nech všetko dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Minka, tak jak se vede?
Orsulka, tak zítra tfuj tfuj tfuj!!!!!
28. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.........pekne si ma oprskala!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
minka...dik
28. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažila jsem se!!!!!! človek delá co muže!!!!!!...............ted to už vyjde, jsem plná radosti,tak musí!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis......šak som to skoro aj citila!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis pomaly v práci pomaly dietujem a kilečká už idú aj dole a lepšie sa aj cítim.. No len mrška by už mohla doraziť nech sa to už pohne :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObre ranko. :wink:
:wink: Orsulka
28. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, stále mrcha nedorazila, dává si ted na čas,co?????? to te potom brzdí v dalším konácní,že????
28. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

tak som opat v robote, vcera akosi zahadne injekcie neboleli .. zeby mi uz odumrelo brucho :grinning: :grinning: :grinning:
bojim sa na zajtrajsie sono a krvicku aby bolo dobre a aby som mohla ist v ponddelok na OPU
28. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to je dobre znamenie. :wink:
28. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je dobre znamenie ?
28. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi... :slight_smile: jednoducho si už asi "zvyklo" :grinning: :grinning: :grinning:
a už sa furt NEBOJ! ........ :wink:
28. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prajem pekne ránko.
Orsulka držím na zajtra palce.
Wolfi aj tebe zajtra tiež.posielam vám niečo na raňajky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze brusko je uz imunne. :grinning:
wolfi
mají pravdu, nic se neboj............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
denis ano brzdí dnes je to už 29 den tak už by mala doraziť.. No ja verím že príde a v podelok už pôjdem na tú krv a budem vedieť termím do toho Brna
28. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka super, už aby to bylo a nejlépe by bylo vedet nejaký výsledek do vánoc,že aby mel človek jakš takš pohodu!!!!!!Jé modlím se s tebou!!!!
ahoj kuspitka, už máš nové foto,ani jsem te nekontrolovala :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ešte nie nejako nemáme čas.
ale dúfam ,že sa to zmení teraz riešime kočík .čo sme chceli tak ho už v Nitre nemajú tak musím hľadať ďalej.
a ty sa máš ako?
28. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka....takže už ste rozhodnutí pre to Brno ???? na 100 % ?????

ahoj kuspitka.....
28. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka už si nervozná ?
vlastne ako sa cítiš?
28. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéminkote, to mne nestraš, že i s kočíkem bude starost!!!!!
Já se mám blažene,dekuji. Konečne tomu verím, že jsem tehul,mám už i první sono, tak sjem spokojená!!!!
Jinak si to doma začínám užívat a stále se usmívám jako debílek,ale i mnž.Ten včra se mnou nemohl do heliku, tak se hned večer doma mrknul na bublinku a asi být sám tak i brečí!!!!!
28. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka...nie som vobec nervozna...už sa tesim .-)) :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses:
28. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, kdo by se netešil, je to moooc dobre že se tešíš!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby lucim sa caka ma o hodinu jedno stretnutie z byvalim sefkom. TAk idem zo sebou nieco robit aby sa ma nezlakol. :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja potrebujem kočík ,aby som vedela isť na tretie poshode tak potrebujem ľahkú vaničku.
orsulka to je super že sa tešíš
28. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok